ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй

  • 59 053
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пак ще се опитам да покажа моя проект и дано този път да се вижда
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=36010

Много ми харесва!  Peace

# 226
  • Мнения: 335
eli_dechkin  това не е гардероб,а  комин,който няма как да махнем мислим да е черен тапет с някакви оранжеви и жълти фигури.
jj okocha  благодаря  Hug

# 227
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Съвсем се обърках  newsm78

На мястото на витрината имаш комин,така ли?
И затова си сложила въпросната витрина- гардероб?

Моята кухня ще бъде със същото разположение, само хладилника ще е до фурната. Ще ти открадна идеята за витринка до аспиратора.

# 228
  • Мнения: 3 770
skarlet#,твоята кухня много ми харесва - балансирана и добре подредена!  Peace  крис-пис , ти си спазила правилото при Г-образните кухни на едното рамо да е мивката, а на другото печката.Само че ми се струва , че трябва да оставиш малко по-голям работен плот между двете.Може би ако изтеглиш миялната в края , а на нейно място сложиш мивката!?И хладилника нещо не ми седи добре до тази си сива колона. newsm78 Иначе успех и на двете с реализацията!  Peace

# 229
  • Мнения: 335
за шкафа,който е от лявата страна на аспиратора ли става въпрос.Най-много ме притеснява това,че хладилника ще е до фурната.
Мивката е сложих там,за да мога да използвам ъгъла с отцедника на мивката,ще помисля да изместя мивката и да няма отцедник ,а миялната както казваш да е в края ,а за хладилника просто няма къде другаде да го сложа.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 11:40 от крис-пис

# 230
  • Русе
  • Мнения: 7 804
 ooooh! Много се извинявам! Днес не довиждам нещо.
За кухнята на Скарлет пиша аз.
Крис-пис, извинявай!   bouquet

# 231
  • София
  • Мнения: 408
eli_dechkin: Това е витрина за чаши и други подобни, която прави плавен преход към хола и трапезарията, защото всичко е в едно помещение. А витринката до аспиратора ще се премести преди него, а не след него.
Много благодаря за оценката, единствено ме притеснява нивото на фурната не знам дали ще свикна, а и не съм много висока.
До две седмици трябва да почне реализацията и дано да не се разминава с представите ми, защото едно е да видиш нещо готово и да го пренесиш, а съвсем друго да видиш проект, да си избириш плоскостите и тогова да го сглобяват. Ако нещо не ти хареса няма връщане назад.

Малко ще се отклоня от темата за кухнята и ще попитам как ви се струва стената след витрината да бъде с тъмно-кафяв тапет(венге), тавана бял на места отсечен с оранжево като на кухнята и всички други стени също оранжеви??

# 232
  • Мнения: 3 770
Малко ще се отклоня от темата за кухнята и ще попитам как ви се струва стената след витрината да бъде с тъмно-кафяв тапет(венге), тавана бял на места отсечен с оранжево като на кухнята и всички други стени също оранжеви??

Тъмния тапет ще контрастира добре с кухнята , но ако другите стени са оранжеви , няма ли да се слеят с шкафовете?  newsm78 Все пак зависи и от нюанса ,който ще използваш , но може да помислиш и за друг цвят.  Peace

# 233
  • София
  • Мнения: 1 511
Съвсем се омотах с витрината и комина!  Crazy
Една мама каза,че бременните бавно загрявали! Mr. Green

# 234
  • Мнения: 3 770
Съвсем се омотах с витрината и комина!  Crazy
Една мама каза,че бременните бавно загрявали! Mr. Green

 Grinning Ако това е причината за омотаването , ето:
витрината на skarlet# - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=36010&photo=2
комина на крис-пис - http://www.snimka.bg/album.php?view_album&album_id=237339
 Peace

# 235
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря! Grinning

# 236
  • Мнения: 359
Ето и моя проект от АЛНО:

http://www.snimka.bg/album.php?edit_photo&photo_id=5612989

Няма възможност за голям избор, защото е много малко мястото! Искахме повдигната печка, но няма как! Дайте мнения и идеи!
Зеления цвят всъщност е маслинено зелено! Белия е лак ванилия!

# 237
  • София
  • Мнения: 1 511
mirahris,
xареса ми кухнята ти. Там,където е само една малка секцийка (или не знам как точно да го нарека)....ще има ли нещо друго? В смисъл, пред нея ли ще ти е масата за хранене или просто празно пространство?

Ето и малките кухнички за къщата.
Кухненски възел 1
Кухненски възел 2
Все още не са довършени,де... Rolling Eyes Ще прибавим по едно микровеле и кафемашина, и са готови туристите! Grinning

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Скарлет на мен също ми харесва проекта ти,само дето не разбирам защо е тази издатина на стеничката точно от ляво на мивката.Така ли си е и ще се вижда ли така от витрината.А за тази витрина дето е на чгъла много ми харесва,само че аз бих я направила със сив корпус и оранжеви вратички и стъкло.Колкото до тапета от венге мисля че ще е готино,ама за цвета на стените и аз мисля че ще се слива ако са оранжеви......
Крис-пис,аз даже бих сменила местата на мивката и съдомиалната,така мисля ще е по удобно ,а и ще имаш работен плот по-голям и до печката Simple Smile
mirahris и твоя проект ми допада Simple SmileЗелено с ванилия мисля по добре.Само тази колона дето е най-вляво не ми харесва,освен ако не искаш да скриеш нещо или да си вземеш от големите механизми-килер.И още нещо дето сигурно няма да е като на проекта но да си кажа,на другата стеничка където са ти ниските шкафове,мисля че ще е добре всички вратички да са с дръжки по средата,така много се разминават Simple Smile
Успех и на трите Simple Smile

# 239
  • Мнения: 970
Момичета кухните ви наистина са чудесни със здраве да си ги ползвате и с мерак да готвите.  bouquet  bouquet  bouquet
Направо ви завиждам,защото при мен АЛНОТО/програмата/ не мога да я накарам да тръгне и не мога да си проектирам #Cussing out ,а ми е нужна Blush... ЧЕСТИТО newsm51

Общи условия

Активация на акаунт