Да си купя ли космодиск?

  • 33 962
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
баща ми го ползваше и нямаше никакъв ефект

# 16
  • Мнения: 307
Баща ми страда от дископатия и смо с космодиска успява да се оправи с проблема . Носи го по цял ден (специално малкия-този който е за кръста ), а нощем го сваля . Когато не го носи известно време пак го схваща кръста.

# 17
  • Мнения: 491
Майка ми има, много е доволна. Чувствала някакво затопляне и после й минавало. И не е от хората, които хващат вяра на рекламите, но го купи като някаква последна надежда.
Даде го обаче на моя приятелка - при нея никакъв ефект!
Може би зависи от причината за болката- помага само при някои случаи.
Ако имаш познат, който има космодиск, най- добре да го вземеш за малко за проба и после да решиш, все пак цената е висока...

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Майка ми има космодиск.В началото беше много доволна ( 2-3-4 месеца), сега вече не и помага толкова, явно има временен ефект.Иначе го има от 2005 г.

# 19
  • Мнения: 208
никавъв ефект.Не давай пари на вятъра.

# 20
  • Мнения: 161
При мен пък имаше ефект тази по- късата част,която е ползвахи ефекта е доста добър

# 21
  • Мнения: 8 462
И при мен имаше ефект.
След ужасни болки след раждането и голямо схващане го носих 3 дни и всичко мина.
Далеч съм от мисълта, че съм се излекувала, кръстът си ме наболява и явно трябва да правя и нещо друго, но тогава ми помогна  и то доста.

# 22
  • Мнения: 1 428
При мен не подейства -ама хич Wink

# 23
  • Мнения: 412
Баба ми има ксмодиск и го носи от 1-2 години и казва, че помага.Дано ако го закупиш да помогне  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт