Малкия плаче, аз гушкам!

  • 3 480
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Като плаче малкия винаги го взимам на ръце да го гушкам.Смятам,че е още малък да се разглези

# 16
  • Мнения: 173
И ние така. Щом заплаче се гушкаме, защото знам, че няма  да спре докато не я гушна. Но не мисля, че е така защото съм я разглезила, като че ли тя си беше с тези изисквания от самото начало...  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 960
Гушкам си и голямата щерка ,гушкала съм си я от първия ден и сега пак.Гушкам си и сина ,който още е малък....не вярвам от тези ласки децата да се разглезят.Ами те усещат така нашата обич.. Grinning..от това ,че е обичано никое дете не е пострадало.. Heart Eyes.Напротив,чувстват се сигурни в нашата любов ,чувстват се сигурни в този огромен свят на възрастните.
Така ,че си гушкай и цункай бебо винаги, когато той иска и когато ти искаш. Peace

# 18
  • Мнения: 770
Бебе на два месеца не може да се разглези, то има нужда от милувки и гушкане, така, че продължавай Peace Аз си ги гушках и двамата много и мога да ти кажа, че изобщо не са разглезени, напротив, занимават се и си играят...а когато имат нужда от мен съм там Hug

# 19
  • Мнения: 728
И аз си го гушкам и не го оставям да плаче. И на мене ми четат че лошо съм щяла да го науча и че ще го разглезя. На такива хора отговарям:
Гушкам го сега, глезя го сега,  защото после ще вика - мамо не ме дръж за ръка пред хората излагаш ме.

# 20
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
И аз гушкам,не съм го оставела да се дере от рев.
Peace

# 21
  • Мнения: 228
гушкай го докато можеш...  Hug

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
....не вярвам от тези ласки децата да се разглезят.Ами те усещат така нашата обич.. Grinning..от това ,че е обичано никое дете не е пострадало.. Heart Eyes.Напротив,чувстват се сигурни в нашата любов ,чувстват се сигурни в този огромен свят на възрастните.
Така ,че си гушкай и цункай бебо винаги, когато той иска и когато ти искаш. Peace

Това щях да напиша и аз, напълно се припокрива с мнението ми по въпроса. Такова малко бебче не може да плаче без причина, вслушвай се в себе си, във вътрешния си майчински глас и по-лесно ще намериш отговорите на такива въпроси.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не го гушкам, просто почвам да го галя по главичката и той се успокоява.

# 24
  • Мнения: 9 973
и аз си го гушкам,да не ми е чуждо?

# 25
  • Мнения: 729
Разбира се ,че я гушкам.Тя е малкото ми съкровище.Толкова се радвам ,че я имам,не мога да я оставя да плаче.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 522
И аз я гушкам като плаче. Не мисля, че толкова малко бебе може да свикне да го гушкаш непрекъснато, а когато стане по-голямо ти сама ще прецениш дали плаче само за да бъде гушнато  детето или има нужда от нещо. Спород мен бебетата са бебета за да плачат и да бъдат гушкани и успокоявани.





# 27
  • Мнения: 686
Гушкам си ги и двете деца по много

# 28
  • Мнения: 2 090
За мен е безсмислена фразата ''Ще се разглези бебето'' Wink.Май даващите тези ''ценни'' съвети не са гушкани много като са били малки и сега виждайки цялата обич и топлина,които излъчва една майчина прегръдка не могат да я разберат ooooh!.Що за глупости?!?Това е най-естественото нещо на света Heart Eyes.Гушкай бебето винаги когато ти и то имате нужда от това,и не само когато плаче Hug.Това е вълшебство Peace

# 29
  • Мнения: 491
И аз я гушкам,не съм я оставяла никога да се дере от рев.Не мисля,че това прави децата глезени.

Общи условия

Активация на акаунт