най-удобната количка

  • 9 240
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Дея много ти благодаря эа сайтовете fiusion и карт са наистина интересни а днес отидохме да поръчаме тази на abc design 3 tec и се оказа че в българия точно 3tec няма да стъпне преди май като не гарантират че и повече може да се забави но ми казаха да погледна в някакъв нов магазин най -новата на concord neo  била невиждана ми каза продавачката.вие вижда ли ли сте я

# 16
Stella Maria виждала съм я и харесвам по-нестандартните колички тсчно но все ми се струва че не толкова удобна и практична за сметка на дизайна ако я полэваш сподели

# 17
# 18
  • Мнения: 1 144
Ползвам я и е страшно удобна. Наистина изглежда уникално шантава, но в същото време е невероятно лека за управление.

Доколкото знам, Стокке имат награда за този модел.

# 19
Дея много ти благодаря эа сайтовете fiusion и карт са наистина интересни а днес отидохме да поръчаме тази на abc design 3 tec и се оказа че в българия точно 3tec няма да стъпне преди май като не гарантират че и повече може да се забави но ми казаха да погледна в някакъв нов магазин най -новата на concord neo  била невиждана ми каза продавачката.вие вижда ли ли сте я

А тази количка на abc design лесно ли се сгъва и колко теже, че никъде не видях..

# 20
  • Мнения: 561
Stella Maria, количката е страхотна, според мен.
Обаче ме притеснява факта, как става слизането и качването на по-големите деца? Знам, че Калоянчо е още малък, но знаеш като минат годинката уж ходят, ама за кратко.... Тази количка няма кош за покупки и седалката за по-големите ми се вижда височка. Всъщност, колко килограма е Stokke-то?

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 20:41 от kalinuccia

# 21
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравей,

И аз като теб до преди 3 месеца бях в чудене за това коя количка да избера - минах през същите модели, които и ти си написала като бях добавила и Бъгстър и Джейн Слалом Про. Голямо чудене и разпитване падаше.......  newsm78
Накрая от любопитство отидох да видя и Конкорд Фюжън, но в магазина след като видях Фюжъна се влюбих в Конкорд Нео - грабна ме от пръв поглед. Наскоро имаше тема за нея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277500.new#new

Чуденето и търсенето продължиха, но мен ме влечеше към Нео-то. Изчаках в Бебе Маркет да получат вноса на количките и взех решението, че това ще е нашето возило. Взех си и коша Proton, който е за новородени и който може да се монтира с коланите на колата на задната седалка. Ползвали сме количката вече 3 пъти  Embarassed (бебка е на 20 дни) и за сега мога да кажа, че не съжалявам за избора - много лека и маневрена (пак казвам засега  Sick).
Надявам се и за в бъдеще да остана доволна...

Поздрави и пиши какво си си избрала

# 22
  • Мнения: 1 144
kalinuccia, тежи 10,5 кг.  "The Xplory is as flexible as it is maneuverable, and can folded to a dimension of: length 99cm x width 57cm x height x 42 cm (including wheels), and therefore fits comfortably in most small, mid, and family sized cars, and weighing just 10.5kg, is extremely portable for lifting in and out of the car's rear."

А иначе този вариант използваме сега

А този ще използваме след около месец

Така ще бъде като започне да сяда

Действително е много функционална и удобна, няма място по нея, което да не се огъва и наглася по възможно най-удобния за теб начин. Освен раничката отпред, има и чанта долу за покупки. (Макар че досега само веднъж съм я ползвала, обикновено само прибирам в нея дъждобрана). Вече съм казвала, единственият й минус досега е, че не е за много кални улици, предните й колела се задръстват от калта.

Пропуснах да добавя, че може да се използва за деца до 4 години.

# 23
  • Мнения: 1 174
Аз отново ще похваля Куини - лека, маневрена, удобна и красива.Simple Smile
До 9-тия месец на бебка ползвахме Зап с кошче Макси Кози, но по-късно взехме Спийди,  в която дъщеря ми се чувства много добре.По-голяма, по-широка и леснопроходима, което я прави идеална за нашите разбити улици.Ако в магазина не ни бяха излъгали, че Спийди не може да се ползва с портативния кош, изобщо нямаше да вземаме Зап-а, но така или иначе сега я държим за "малки разходки". Simple Smile

# 24
  • Мнения: 64
Здравейте момичета!

Както повечето от вас, така и аз минавам сега през несигурността какво да избера. Имам време, но тъй като отдавна оглеждам, а не съм стигнала крайно решение, се нуждая от съвета ви. Като че ли съм се спряла на един модел който не сте дискутирали. А именно на ABC Design с модела Astro.

http://www.abc-design.de/display.php?oid=16&m_product_id=590 … ;d=&v=01&

Ще ви бъда благодарна, ако някой я е ползвал да ми каже как се чувства с тази количка. Мнения приемам и от всички останали разбира се. Количката със зимния кош и летния без чанта и аксесоари излиза около 750 лв- т.е. цена която е поносима за мен, маневрена е по това което изпробвахме в магазина.

Моля споделете мнение като благодаря предварително за отделеното ви време.   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 153
И аз съм в тази чудеща се ситуация Simple Smile така че ще следя темата.
По отношение на Concord Neo - вижте отзивите тук (ако вече не сте го направили): http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277500.msg6899979#msg6899979

# 26
  • София
  • Мнения: 1 424
това е изключително субективно и според мен едва ли ще намериш отговора тук. всяка майка харесва различни колички като модел, държи на едно, друга - на друго.
на пазара има изключително много модели колички и все едно да пуснеш тема - какви обувки да си купя newsm78

# 27
  • Мнения: 6 713
Аз мога да препоръчам Чико Трио 4 Ме - лека и маневрена! За момента съм супер доволна, дано и занапред да ни е удобна! Peace Grinning

# 28
Ние имаме Mutsy 3 Rider и аз мога да кажа че съм много доволен, единственно като недостатък ако може така да се нарече е че е скъпа количка.

http://picasaweb.google.bg/pashankov

мисля че тук имаше снимки с количката. ако някой иска повече информация ICQ 15730661

# 29
  • Мнения: 79
И аз като feb съм изчела вече всички теми за колички, и също като нея съм се спряла на ABC Design, но на модела 3tec. Моля ако някой вече я е ползвал да да каже какви впечатления има.Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт