Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 530
  • 594
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
Да се разпиша и аз в новата тема!  Sunglasses

Тома беше страхотен - той единствен показа как може да се изпее песен, въпреки че ненавижда жанра и изпълнителя И  Peace

Но МА нямаше да бъде такъв, ако не беше Иван! Именно неговото свободно поведение разкрепостява и останалите - като Тома например!

 

# 16
  • Мнения: 7 821
Момичета има ли го качено някъде изпълнението на Тома?

# 17
  • Мнения: 1 666
Момичета има ли го качено някъде изпълнението на Тома?

Ето го!

# 18
  • Мнения: 229
Шокирана съм, че се оказа, че поп фолк не се пее лесно!
За мен Иван се справи най-добре със задачата.

# 19
# 20
  • Мнения: 1 951
Аз съм музикален инвалид, но да попитам този оркестър не е ли гола вода и кал в ушите?
Имам чувството, че се разминаваха музиката и изпълненията на участниците.

Разбира се, заставам твърдо зад моите фаворити Тома и Деница.
Тома е голям пич........ Heart Eyes

# 21
  • Мнения: X
- Кой пя най-добре на фолк-концерта?
- Тома-метъла пя най-добре!

Баси майтапа!  Joy

Вярвам в бъдеще няма да се гордее с това абсолютно свое постижение!  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 461
- Кой пя най-добре на фолк-концерта?
- Тома-метъла пя най-добре!

Баси майтапа!  Joy

Вярвам в бъдеще няма да се гордее с това абсолютно свое постижение!  Wink
Майтап,ама Факт.... Hug Най -добре се справи момчето.Браво! Peace

# 23
  • Мнения: 417
Всички се изложиха!Фалшиво,фалшиво направо се измъчих докато ги изгледам.Явно съм мазохист. Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294

Ще ти кажа ... Мен лично не ме дразни . Леко смешен ми е .
Просто искам някой да му каже , че с тези къси крака и голям задник не е за тези тесни дънки , които стоят като клин по него  Confused

......
ей тва ми прави впечатление от самото начало  Mr. Green
що така се е заблудило т`ва момче, че му отива с клин  hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Всички се изложиха!Фалшиво,фалшиво направо се измъчих докато ги изгледам.Явно съм мазохист. Thinking

Май всички тук сме такива  Wink

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Какво ви хареса толкова Тома,като той не пя, а ръмжа newsm78
И сега какво,всичките ли задачи ще ги обръща на рок и метъл... ами ето го отговора,той пее добре,само определен стил. Laughing
В тоя ред на мисли ми е интересно как ще изпее народната си песен.... сигурно пак като рок и после пак ще е най-великия  Joy Joy Joy
Смешно е просто.Това не означава,че не харесвам Тома,просто не виждам точно от вчерашния концерт на кое му се накефиха... Аз се попиках от смях,с тоя грим и като си отвори устата като вампир и крещи,абе все едно изтървали луд.... #Crazy

# 27
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Какво ви хареса толкова Тома,като той не пя, а ръмжа newsm78
Смешно е просто.Това не означава,че не харесвам Тома,просто не виждам точно от вчерашния концерт на кое му се накефиха... Аз се попиках от смях,с тоя грим и като си отвори устата като вампир и крещи,абе все едно изтървали луд.... #Crazy
Peace

Всъщност най- добре се представи ПРЕСЛАВА накрая с "Не съм ангел" Wink, много яко парче.. сега го свалих и го слушам от преди малко

# 28
# 29
  • Мнения: 109
Не ми хареса вчерашния концерт.Поголовен фалш. Момчето, дето пееше песен на Сашо Роман толкова се притесняваше за визията си и да не издлежда смешен, докато пее чалга, че не вложи никакво чувство в тази така тежка, тъжна и бих казала хубава песен. Да, Тома направи шоу, но не се справи със задачата според мен.
Чалгата си е чалга. Не ми се видя професионално да я обръщат в рок или каквото и да било.Дори и да я мразиш.
Мария го изкара като джаз. И как само вика това момиче....
А за това, че обърнаха шоуто на Биг Брадър.... нямам думи. Толкова се надявах да слушам хубави изпълнения на млади и талантливи хора; музика за душата, а не гъдел за жълтинии и сценарии на долни манипулации за едното сеирджийство. Стана прекалено пошло. Разочарована съм.

Общи условия

Активация на акаунт