ПЛЕВЕН - 49

  • 15 501
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 951
Пропуснах да кажа за химическо чистене. Има такова на ул. Ив. Вазов, в новия блок, който е на мястото на училище "П.Р. Слевейков".
Много е хубаво, модерни машини, аз като отидох за пръв път се смаях, не бях виждала подобна техника. Бях занесла едно сако и като отидох да си го взимам на момичето там и се видяха едни бобчета под ръкавите, веднага без да я карам, дотича с една машинка и започна да ги подсригва  Laughing.
В събота има и 10% отстъпка.
А, Тони е казала за него  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 026
Сега, последно, кажете ми каква анкета да правя? ден-кой? Събота ли? Място-Параклиса ли?

Ще се възползвам от химическото-на Анатоли едно сако е за там. Пък нали е заслабнал,миличкия, та вече влиза в  стари дрехи  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 951
Сега, последно, кажете ми каква анкета да правя? ден-кой? Събота ли? Място-Параклиса ли?

Нека има в анкетата и петък, плс...

# 33
  • Мнения: 22 433
е, супер, знам го блока, там ще отида тогава. ))) че имам завивка от гъши пух и нея трябва да я нося на химическо. )))

Атракция, аха, събота, Параклиса. )))може и петък, за мен е без значение. )

# 34
  • Мнения: 5 026
Ми то ако има и петък, трябва да са 2 анкети, а място за 2  няма  Mr. Green
И на мен ми се ще да не е в събота, щото си излизаме с Анатолчо тогава, ама...

# 35
  • София
  • Мнения: 9 859
Има ли някой,който може само в събота?Ако няма-пишете петък .
Дикси,я ме светни откъде беше купувала сребърната вода.

# 36
  • Мнения: 5 026
Тина предложи следната анкета-вижте по-горе  Laughing
Който за когато е да се обозначава  Peace

# 37
  • Мнения: 4 390
Тес, видях че си питала за Кантоната-та.
На нас ни хареса, бяхме там миналата седмица, но... на следващия ден аз и Велина се заимахме с уртикария /ядохме една и съща пица, Вили си поръча различна и нищо му нямаше/. Confused

# 38
  • Мнения: 1 951
Дикси,я ме светни откъде беше купувала сребърната вода.
От първата аптека, в която влязох  Simple Smile, в случая "Везни" срещу Окр. Болница .
да ти кажа, моята изобщо не я ползвам. Само два пъти му давах да си пийне. Много съм несериозна в това отновение. Само когато е болен се сещам и правя всякакви офанзиви, а когато е здрав абсолютно нищо.  Embarassed
Искаш ли да ти я дам? Така само ще седи и накрая ще се изхвърли.
Ако се видим на срещата ще ти я донеса  Peace

# 39
  • Мнения: 872
запис  Simple Smile
гласувах за събота,но после видях,че повече хора са за петък,така,че и петък не ме бърка,смятайте ме за тогава.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 859
Дикси,аз също не им я давам да я пият,а я капвам в носа.Дръж си я,дано не ти потрябва,но това поне не се разваля.Аз обиколих всички аптеки по центъра-никъде не намерих. И си я поръчах накрая по нета.

# 41
  • Мнения: 5 026

гласувах за събота,но после видях,че повече хора са за петък,така,че и петък не ме бърка,смятайте ме за тогава.
да ти махна съботния глас? То май и ти сама можеш  Peace даа, можеш да променяш-ръцнах в опциите на анкетката  Sunglasses

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз гласувах за петък Peace

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз гласувах за събота - предпочитам тогава.Надявам се, че и в петък ще мога да дойда.

# 44
  • Мнения: 5 026
Аз пък се разболявам-сега го установих  Sick Започва да ме боли гърло. Кекла!

Общи условия

Активация на акаунт