ПЛЕВЕН - 49

  • 15 496
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Някой знае ли къде се намира "Св.Пантелеймон" - здравно заведение е?
Моля, обяснето като на човек, който не е от Плевен   Embarassed


Мисля че така се казва новата клиника ,която е над нас т.е над бл.227 на Дружба
срещу помпената станция,ако идваш с такси сигурно вече я знаят къде се намира.

# 76
  • Мнения: 5 278
Ами Дикси,да,нещо такова Simple Smile Явно аз съм единствената тук,която си пада по такъв тип заведения и може да слуша чалга,макар да обичам всякаква музика.Просто не си падам по заведения,където ходи голямото добрутро,описано от някой по-горе и се мисли за голяма работа като вечеря на свещи ,а иначе не са никак по-културни от останалите хора. (предполагам се сещате за кой контингент говоря,някой да не ме разбере погрешно).А и друго,което определя снобските заведения са цените. Който не може да си го позволи не ходи там.
Аз не казвам,че всички,които ходят там са сноби,но предпочитам и за останалото простолюдие,което си пада и по битовките заведения и има по-скромни възможности да не се мисли като за друга категория хора.Но и да се мисли какво значение има -едните с другите няма да се засекат,така или иначе.

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Super frog , ти Дикси ли си ooooh! От след обяд се чудя? Тъкмо пишех въпрос кой е,но Джина ми отговори Simple Smile
Аз чакам пратка от Редута,но би трябвало да е над 2 кг. Доста боклуци има вътре,все за колежките,само за мен 2 неща. Що не си харесвам нищо не знам. Сега съм полудяла да си поръчам кремове от ягодката.Снощи не издържах и си пуснах един парфюм. Трябва да ми се вземе картата,че... Crazy
Джина,аз също бих слушала чалга,но под това не разбирам кюреци и маанета. А нещо нормално.Ис подходяща компания.
Мирама,ако не си имала пратка над 2 кг няма да ти е отварян пакета със сигурност.Над 2, винаги се отварят на митницата.

Завиждам ви за срещата,ама няма как. Предлагам като се затопли да зачестим Mr. Green

# 78
  • Мнения: 220
Някой знае ли къде се намира "Св.Пантелеймон" - здравно заведение е?
Моля, обяснето като на човек, който не е от Плевен   Embarassed

Над бензиностанция Шел на Дружба-точно пътя зад нея.
Те в града са само два шела -така че ще го намерят.

А за китайския -и аз искам някой път newsm78,нали пуснах мухата.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 859
Момичета,не се впрягайте толкова. PeaceНаправо се учудих-кое е снобско,кючеци,чалги..мутри.Ми аз толкова рядко излизам,че и на улицата да ми спретнете софра във вашата компания пак ще съм навита. Hug

# 80
  • Мнения: 1 951
Джина, не съм много съгласна с теб  Hug . И аз ходя във всякакви заведения, но определено си имам предпочитания към точно определени. Зачекнах темата, защото точно тези определихте като снобски, барабар с клиентелата им.  Wink
Пък и съм далеч от мисълта, че голямото добрутро ходят в Параклиса или Спиди.
Ела в петък, ще ти променим мнението  Grinning

Нади, аз съм, но не се харесвам. Ще взема да се преоблека.



Това е все едно да ида във френски ресторант и да си поръчам кебапче  Mr. Green  Само ще гледам и преглъщам  Wink
Да, права си, не е удачно  Peace

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Super frog  ,червеното ти отива. Hug
 

# 82
  • Мнения: 5 278
Дикси,и аз затова зачекнах темата,защото заведения от типа на Каручката,в които се слуша поп-фолк определихте като чалгаджийски ,също с клиентелата им. А за Параклиса не знам доколко съм права,но за Спиди просто няма начин. Все пак съм работила малко там. И аз обичам да ходя на различни места,но честно да си кажа предпочитам на съседната маса да има весела компания от народни хорица,дори и да си припяват с музиката,отколкото разните му там да не ги изброявам. Освен това аз няма да дойда в заведение,където възможностите ще ми стигнат да си поръчам една салата и цяла вечер да се притеснявам как ще ме гледат всички. Просто се опитвам да кажа да се съобразяваме ,че тук влизаме хора разни,с разни интереси и разни възможности и малко поне да се съобразяваме едни с други,поне в изказванията. Аз лично затова не влизам в отчетните теми на родени през,защото там само софианки,никоя от които не стъпва по земята.Нека не става и тук така. Радвам се за тези,които имат по-големи възможности,но уважавам само тези,които умеят да не се изхвърлят.
Съжалявам,че стана такъв голям проблем това място на среща. По принцип за мен също няма значение къде ще бъде,нали важното е да се съберем,но не за всички е така - да не е чалга,да не мирише на манджа, в общи линии да е в Параклиса,Кантоната или от сорта.

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Джина,недей така. Не се ядосвай,но в пицарията където бяхме предния път не е по-различно кой знае колко от Параклиса. Защо си мислиш,че някой ще те гледа от другите маси(ако съм те разбрала правилно)? Всеки е отишъл да се весели и да е в добра компания. А тези които,гледат,те се гледат помежду си. Надхвърлят се една друга и не ги интересуват такива без силикон и без добавена коса.
Аз няма да идвам и за това не взимам отношение къде ще е,но мисля ,че грешиш относно заведението. Все пак в Завоя един обяд ти излиза колкото ,да не кажа повече от Параклиса,а там е на самообслужване. Надявам се не си се обидила.
 А в това заведение Каруцата или от този тип много по-евтино ли е от Праклиса и Спиди.
За мен снобско заведение в Плевен няма. Има прилични,но не и такива които да ти доставят истинско удоволствие.

# 84
  • Мнения: 1 951
Да, права си Джина Peace

Само с това не мога да се съглася.
Освен това аз няма да дойда в заведение,където възможностите ще ми стигнат да си поръчам една салата и цяла вечер да се притеснявам как ще ме гледат всички.
Казаха за въпросната Каруца, че било много скъпо. Прочетох го и в Плевенския форум същото.
Цената не винаги е определяща за комфортната обстановка.

Уффф, голямо разнищване стана. То ние с Джина само си поприказвахме, де.  Grinning

Тина, видях, че искаш каталога. Ако дойда в петък ще ти го донеса, аз вече го разгледах  Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 23:17 от Дикси

# 85
  • Мнения: 161
Леле, колко сте изписали, едвам смогнах да ви изчета.
Аз ще се въздържа от срещата, просто този месец сме много рожденици и няма как....и аз, и Криси и единият дядо, пък и Гого е наряд в събота и няма как, не искам да оставям Крисуна на баба й, че пак ще й натъпче някоя мекица в устат Crazy.
Относно заведенията....няма да казвам аз от кога не съм ходила, вече не помня. На мен много ми харесва Капитал, много ми е стилно и имат хубав асортимент на вина, може би това е един от най-добрите ресторанти в Плевен, иначе и на мен ми се струва, че в Параклиса са надули цените....но и аз може д ане съм актуална в оценяването. А колкото до снобарството, има го във всички заведения, просто Плевен си е такъв град....голям процент живеят за да седнат най-отпред в някое заведение и да започнат да обсъждат коя с какво е облечена......изобщо не се впрягам вече.

# 86
  • Мнения: 161
Упс, тя срещата била за петък.....ей пак не съм разбрала, а уж четох, но за съжаление пак няма да мога да дойда  Sad
То вече е 2ри април....
Честит Рожден Ден на Мира на di_p!
Много усмивки и щастливо детство!

# 87
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРА!
Дилянче да ти е жива и здрава.

# 88
  • Мнения: 872
Минавам на бързо да почерпя за рождения ден на Мира  Simple Smile



Ще бягам по задачи

# 89
  • Мнения: 5 278
Честит рожден ден на Мира Simple Smile
Весело и безгрижно детство !

 За плевенските заведения няма да продължавам повече Simple Smile Говорех по принцип, за чалгаджийски и елитни заведения,не точно за Каручка или Параклис. И да,Каручката също е скъпо заведение,поне каквото съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт