Дълготрайно червило?

  • 16 325
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
За мен на Манхатън дълготрайните са номер 1 къпеш се излизаш от банята и пак си с червило изпробвано Peace
Подкрепям  Peace
Откакто го открих се родих.Слагам си го рано сутрин и вечерта си е пак същото.Устоява на всичко-храна,кафета,цигари,целувки,секс.

# 16
  • Мнения: 1 095
Аз не обичам червила с блясъци!
Имам предвид всякакви там силикони и гланцове !


Кой те пита дали обичаш гланцове  newsm78
ЩЕ се заяждаме ли ? Wink
просто споделям,защото повечето червила сега са с разни гланцове и блясъци
ама какво ти се обяснявам   Joy
ходи да се снимаш Simple Smile

# 17
  • Мнения: 681
Lipfinity има само червени и червеникави цветове, на мен такъв цвят не ми отива. На Манхатън има ли в кафявата гама от това червило което обсъждажте? А има ли блясък в него?

А това на Лореал някой виждал ли го е в България?

# 18
  • Мнения: 483
Аз не обичам червила с блясъци!
Имам предвид всякакви там силикони и гланцове !


Кой те пита дали обичаш гланцове  newsm78
ЩЕ се заяждаме ли ? Wink
просто споделям,защото повечето червила сега са с разни гланцове и блясъци
ама какво ти се обяснявам   Joy
ходи да се снимаш Simple Smile

Ти се заяждаш, не аз .Просто ми стана странно на въпроса какво дълготрайно червило ще ми препоръчате, отговора да е Аз не обичам червила с блясъци! Както и да е. Не ми се спори, положителен човек съм, така че ignore  Laughing

По темата: Наистина Липфинити имат доста червеникави нюанси, аз си взех единственото, което ми отиваше N 590 - на устните ми седи бонбонено розово,но иначе цвета се води Glazed Caramel. Eто го http://www.maxfactor.com.au/products/lip-colour-gloss.asp

# 19
  • Мнения: 1 095
Аз не обичам червила с блясъци!
Имам предвид всякакви там силикони и гланцове !


Кой те пита дали обичаш гланцове  newsm78
ЩЕ се заяждаме ли ? Wink
просто споделям,защото повечето червила сега са с разни гланцове и блясъци
ама какво ти се обяснявам   Joy
ходи да се снимаш Simple Smile

Ти се заяждаш, не аз .Просто ми стана странно на въпроса какво дълготрайно червило ще ми препоръчате, отговора да е Аз не обичам червила с блясъци! Както и да е. Не ми се спори, положителен човек съм, така че ignore  Laughing

Слънце ненагледно,ако беше погледнала малко по-нагоре,щеше да видиш и другото изказване,а това беше 2-ро поред относно лепкавите субстанции в модерните сега червила . Peace

# 20
  • Мнения: 483
OK! Май много внимание отделихме на тази дреболия  Wink

# 21
  • Мнения: 1 095
OK! Май много внимание отделихме на тази дреболия  Wink

Май да Simple Smile
  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 221
От всички които съм ползвала смятам ,че на Манхатън са най дълготрайни.

# 24
  • Мнения: 1 269
В момента съм с едно ново на Чифели и се оказа удивително трайно! Ходихме на ресторант и се  оказа, че не мръднало след толкова ядене и пиене. Търсих в нета снимка, но не открих та да ви го покажа.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 983
Lipfinity има само червени и червеникави цветове, на мен такъв цвят не ми отива.

Има и кафяви и лилави цветове. Аз вчера си взех цвят корал, който направо грее на лицето ми и е най-дълготрайното червило което съм имала досега   Grinning

# 26
  • Мнения: 606
Аз съм с Мкс фактор липфинити.От една година не съм го сменяла.Много добро чрвило.Няма мърдане цял де.Ям,пия,а то си е още там Flutter

# 27
  • varna
  • Мнения: 676
Ползвала съм такова на Макс фактор.Наистина издържа по- дълго,но устните изсъхват и се налага непрекъснато да слагаш гланц.

# 28
  • Мнения: 4 784
Виждам, че има доволни от дълготрайното червило на Манхатан, но аз съвсем не съм  Naughty. Стои ужасно. Много бързо ми изсъхва на устните и дори започва да се бели след два часа. Не го усещам приятно на устните си, все едно с каноколит съм се намазала. Съжалявам, че съм си дала парите за него. Даже ме е срам да го подаря на майка ми или на приятелка, както обикновено правя, когато направя неуспешна покупка.

# 29
  • Мнения: 2 388
Виждам, че има доволни от дълготрайното червило на Манхатан, но аз съвсем не съм  Naughty.
Аз пък съм доволна, в смисъл, че няма изтриване това червило. Моето е в комбинация с гланц.
Друг е въпроса, че като пушачка всякакви дълготрайни червила са ми неподходящи.

Общи условия

Активация на акаунт