СНБМ - инициативи - 20 част

  • 11 474
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 970
Ще чакаме репортаж днес Grinning Не се ядоствай- тази тема е принципна и не касае конкретна дата.Важното е  че са се казали нещата.Дано някой обърне внимание най-сетне #Cussing out

# 61
  • Мнения: 3 336
Танче, звънях на СРИОКОЗ сега преди малко да питам какво да правя с препаратите, Д-р Братанова каза ,че не ни е потърсила, защото са в ремонт и не може да си влезе с стаята дори, така че за момента нещата остават висящи. Да не се дублираме Wink

# 62
  • Мнения: 1 828
Мацки, пратих в пощата поканата за старта на кампанията за рака на шийката на матката, но като гледам не се е получило.

Старта е на 9.04, от 11 часа на третия етаж в сити център софия

Кой ще дойде с мен?

аз няма да мога, както се досещаш  Rolling Eyes
Някой успя ли да отиде днес на срещата при президента. Никой нищо не писа и предполагам никой не е ходил  Rolling Eyes Ваджра каза, че като цяло днес НПО-тата са оставили крайно негативно впечатление у всички, защото само мрънкали и не предлагали нищо.

# 63
  • Мнения: 2 388
Кали, аз и звънях както се бяхме разбрали още преди поне 2 седмици. Тя беше болна и ме помоли изрично тя да ни търси, защото доктора, кото ще отговаря на въпросите ще е тя и била много заета. От тогава ни дума, ни вопъл. Ако така ще отговарят и на въпросите в темата май е по-добре да не я отваряме изобщо.

Вчера, най-накрая получихме отговорът от МЗ. Ако си любопитна ще ти дам резюме, но според мен можехме и без този отговор....как ги учат да пишат 1 страница отговор без да казват нищо - не знам

# 64
  • Мнения: 2 388
Момичета, това че сдружението подкрепя кампанията за рака на шийката на матката е добре, но това не значи, че до тук всичко приключва. Трябва да се отиде на това събитие. Тези, които са на работа изобщо не ги и питам, но останалите....
Моля ви да не стане пак сама да си ходя там. Иска ми се да сме поне 2-3. Това е важна кампания първо като тема и освен това се прави от наш спонсор. Поне половин час отделете от времето си. Може и с децата.

Моля ви малко повече активност!

# 65
  • Мнения: 1 517
Танче, на мен ми е интересно, но не го виждам моя син да стои на едно място и две минути, особено ако не му е интересно. Ако дойда с него, ще трябва през цялото време да го гоня из залата и да се надявам да не крещи, за да пречи на другите  Embarassed

# 66
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Танче, ако не съм на училище ще дойда, проблема е, че въобще не знам как ще съм.

# 67
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Старта е на 9.04, от 11 часа на третия етаж в сити център софия

Кой ще дойде с мен?
ЩЕ опитам да дойда с Кати.

# 68
  • Мнения: 1 828
Момичета, това че сдружението подкрепя кампанията за рака на шийката на матката е добре, но това не значи, че до тук всичко приключва. Трябва да се отиде на това събитие. Тези, които са на работа изобщо не ги и питам, но останалите....
Моля ви да не стане пак сама да си ходя там. Иска ми се да сме поне 2-3. Това е важна кампания първо като тема и освен това се прави от наш спонсор. Поне половин час отделете от времето си. Може и с децата.

Моля ви малко повече активност!

Ей което ме подсети да използваме да им дадем и писмото. Знам, че иначе свидетелството е при теб  Hug

# 69
  • Мнения: 2 388
Ели, няма да е в зала, а някъде на третия етаж.
Мими, супер. Дано да успееш

Цялата официална част ще е половин час. После ще си направим по една снимка и си отиваме.....

.хайде после ще пием по нещо

# 70
  • София
  • Мнения: 6 174
Мога и аз да дойда.

# 71
  • Мнения: 325
И аз ако може да дойда за Глаксо - темата ми е много присърце. Но най-вероятно ще съм с писан.

# 72
  • Мнения: 2 388
Отбора, във вторлник ще се разберем тук къде и в колко да се чакаме....чудна дружинка се събрахме   bouquet

# 73
  • Мнения: 3 336
Танче, говорих отново с Д- Братанова, нищо няма да стане с темата. Нямали възможност да отговарят на въпросите, можели сме обаче да пишем във форума за безплатните им курсове Laughing  Модераторките веднага ще ни кръцнат, разбира се, така че се разбрахме да отложим нещата Rolling Eyes И с другия въпрос нищо не ми дадоха като инфо и изобщо не можаха да ми помогнат, което силно ме разочарова Tired

Попаднала съм в задънена улица с тези проклети препарати и не знам кака ще се преборя, но няма да се предам. Опитвам в момента да реша проблема на ниво детско заведение, но ако това не стане ще опитам да го разреша отгоре надолу. Вярвам, че ще ме подкрепите Hug

Вчерашното излъчване на интервюто по БТВ ме възмути. Нито ме дадоха да говоря, за сдружението казаха само ,ч есме се заели с проблема, изцедиха инфото, което им дадох и го представиха като текст зад кадър, мен и Ели ни дадоха като фон за 2 секунди точно. Изобщо не разбирам защо ми изгубиха времето, цялото инфо, което дадох можеха да го вземат и по телефона. Добре ,че поне Ася не я изрязаха Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 2 388
Разбира се, че те подкрепяме всички. Ти направо ходиш по мъките  Sad

А по темата журналисти - знаеш моето мнение.....

Общи условия

Активация на акаунт