СНБМ - инициативи - 20 част

  • 11 570
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 537
По въпроса с инициативите, аз лично се надявах да се включа в Достъпна среда. Ясно е обаче, че заедно с другите идва в повече. Относно останалите - не виждам с какво мога да помогна, ако възникне нещо от мойта компетентност - насреща съм.

# 196
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 537
Санич, с радост приемаме помощта  Grinning

Ще ти нахвърля какво сме подкрепили до момента.

ОК, като подадеш иф. ще пусна темата. Само ще помоля някой спец да я закове.

# 197
  • София
  • Мнения: 3 524
цоп
саня говорих с хриси да обособим онзи казус в отделна тема и не просто като идея  че конкретната жена има проблем, а като факт че до момента от това което прегледах като разпоредби излиза че жената в отпуск за гледане на дете до 2 годишна възраст няма реално закрила. Rolling Eyes
обещавам да потърся и аз, имам молба ако имаш възможност да пуснеш темата (ако искаш драсни ми ЛС да го формулираме заедно) Peace

# 198
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 537
цоп
саня говорих с хриси да обособим онзи казус в отделна тема и не просто като идея  че конкретната жена има проблем, а като факт че до момента от това което прегледах като разпоредби излиза че жената в отпуск за гледане на дете до 2 годишна възраст няма реално закрила. Rolling Eyes
обещавам да потърся и аз, имам молба ако имаш възможност да пуснеш темата (ако искаш драсни ми ЛС да го формулираме заедно) Peace

ОК - напълно за. Тук можем да свършим нещо полезно. Предлагам от 17.04 следобяд, та да ни е минал главоболът. Все пак утре 16.04 - Ден на Конституцията, съответно професионален празник на юриста Sunglasses Е нЕма да бачкаме утре, нали!

# 199
  • Мнения: 2 388
По въпроса с инициативите, аз лично се надявах да се включа в Достъпна среда. Ясно е обаче, че заедно с другите идва в повече. Относно останалите - не виждам с какво мога да помогна, ако възникне нещо от мойта компетентност - насреща съм.

В здравеопазвамено ще се включиш, че там не сме го почвали, а е страшно.

# 200
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Момичета, влизам само да ви кажа, че на сайта на детските заведения има качен вече  списък с детските заведения, които ще се ремонтират. Вижте го , защото видях сред градините и част от тези, които посещават вашите деца
Видях Confused лошото е че ги няма сроковете за ремонт

# 201
  • София
  • Мнения: 3 524
ОК - напълно за. Тук можем да свършим нещо полезно. Предлагам от 17.04 следобяд, та да ни е минал главоболът. Все пак утре 16.04 - Ден на Конституцията, съответно професионален празник на юриста Sunglasses Е нЕма да бачкаме утре, нали!
Laughing Laughing добре че ми напомни, направо бях изкуфяла за това, като си вкъщи и някак кой ден е няма особено значение или поне при мен Laughing ок и аз ще помисля малко и ако стигна до мъдра мисъл, ще ти драсна ЛС междувременно Peace

# 202
  • София
  • Мнения: 6 263
elpet, Сання честит празник!   bouquet

# 203
  • Мнения: 4 181
Момичета, влизам само да ви кажа, че на сайта на детските заведения има качен вече  списък с детските заведения, които ще се ремонтират. Вижте го , защото видях сред градините и част от тези, които посещават вашите деца
Видях Confused лошото е че ги няма сроковете за ремонт
Мими, говорихме с тях, веднага щом ги разберат ще ги качат. В момента няма как , защото течат конкурсите за ремонт, като приключат ще се знаят датите.
В нашето ОДЗ сигурно 2 месеца  няма да се работи какво да ви кажа  Confused

Честит празник на дамите юристки   bouquet

# 204
  • Мнения: 5 401
Здравейте, момичета!

С 2 думи да ви кажа какво се случи в "Часът на мама": малко съм разочарована от това, че реално не се получи диалог м/у нас и представителката на МОН, че тя въобще не се заинтересува от нашите доводи и когато ни дадоха думата, тя вече си беше тръгнала!  Confused Хубавото беше, че за разлика от други предавания, това беше изцяло посветено на проблема със "6-годишните ученици". А и водещите подкрепяха нашата позиция и дори Ива Дойчинова влезе в спор с МОН-ката.  Peace

Когато ми дадоха думата най-накрая, успях да кажа няколко неща, но най-вече се радвам, че засилих "БГ-Мамма" и "СНБМ" в ефир!  Grinning Уговорихме се в бъдеще да направим заедно тема за у-щата в чужденеция и какво можем да научим и приложим у нас.  Peace

Предаването ще се излъчи на 7 май от 15,30 ч. (на рождения ми ден, да ви кажа под секрет!  Wink)


Честит празник на всички юристи! Много успехи и енергия ви желая от сърце!
  bouquet

# 205
  • Мнения: 5 401
Хриси, мога да поема Монитор, стига да ми кажеш как и какво следиш! Също така, ако се сещаш и други задачки..   bouquet

# 206
  • Мнения: 1 828
И на Силвето, а сащо и на новия ни член Lilfy   bouquet

# 207
# 208
  • София
  • Мнения: 3 524
Благодаря,  Hug Честит и на на Силвето, Саня и Lilfy     bouquet  bouquet  bouquet

момичета искам да си изкажа възмущението тук- понеже баща ми купува вестник телеграф- на чва страница с букви колкото главата ми пише погват курвите за данък- е прощавайте но ако коко можеше да чете и каже мамо дай да се опитаме да прочетем на дядо вестника, какво да му обясная?!?!?  #Crazy според мен това задминава всякакви граници  дори на жаргона още повече на благоприличието.  #Cussing outвъзмут!!!!!

# 209
  • София
  • Мнения: 2 708
Честит празник юристки   bouquet

Момичета, написах едно становище в подкрепа на мед сестрите в ОДЗтата (нали ги подкрепяме?), в пощата е, моля погледнете го и редакрирайте. Най - добре е да ги изпратим и до Общината, и до МЗ и до МФ, защото всички си прехвърлет топката.

Общи условия

Активация на акаунт