Кога трябва?!

  • 2 030
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Отидох седмица след положителния тест. Бих отишла на другата сутрин, но тогава се оказах на легло с висока Т и грип... Мисля, че няма причина да се чака.

# 16
  • Мнения: 2 334
Незнам дали темата е за тук и ако не е предварително се извинявам:) И моля модераторите да я преместят ако е така.
Преди малко си направих тест след 3 дни закъснение и е положителен, та въпроса ми е кога трябва да отида на лекар за да може всичко да се види и да се потвърди евентуалната бременност?
Моля ви дайте ми съвет и кажете как е било при вас:)
Благодаря предварително:)
Отиди когато можеш по скоро за да си наясно  в коя седмица си Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
Аз отидох няколко часа, след като си направих теста, понеже нямах търпение Simple Smile

# 18
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Аз нямах търпение и отидох на лекар същия ден в който си направих теста,но на видеозона не се видя нищо.Имах 3 дни закъснение GrinningДоктора ми направи още един тест за да сме сигурни и ми каза да отида след 10 дена за да се види нещо GrinningТака и направих и се видя плодното сакче Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 10 331
Тест си направих един ден след закъснението, отидох на лекар още същия ден. Той ме прегледа и ме върна за след 4-5 дена, тогава вече потвърди със сигурност.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 715
Аз имах седмица закъснение и отидох на лекар в деня , след като си направих теста.Наистина има огромно значение каква е апаратурата на доктора.Ходя при доктор с частна и държавна практика-в частния му кабинет в 5 месец виждам всичко,в държавния -6 месец виждам петно  newsm78
А моя братовчедка ходи в София на лекар с две седмици закъснение и получи отговор "Или си бременна , или не си.По-вероятно е... едно от двете!"  Joy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Изчакай поне 2 седмици,а ако имаш търпение и три!Ако си бременна ЧЕСТИТО и лека бременност!  bouquet

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Отивай!  Peace

# 23
  • Мнения: 196
 HugЧЕСТИТО!!!  bouquetАз отидох веднага след като видчх двете чертички,защото нямах търпение да чуя от лекар,че е истина.Но се оказа,че доста съм избързала.И ме извикаха 2-3 седмици след закъснението на МЦ за потвърздение на бременноста.Така че изчакай малко,сега нищо няма да видят.

# 24
  • Мнения: 681
Ако искаш иди и утре,зависи кога си забременяла,може и да покаже,ако не изчакай още 10-ина дена. Peace

# 25
  • Мнения: 640
Аз отидох на гинеколог 10 дни след закъснението и ми видя оформеното сакче

# 26
  • Мнения: 79
Много ви благодаря, много сте мили всички.
Ще се постарая да изчакам още няколко дена за по-сигурно, но незнам колко дълго ще издържа така.
Имам още един въпрос - от няколко дни от време на време усещам някакво "придърпване" ниско долу, а по принцип по време на менструален цикъл и преди това никога не съм имала такова усещане...
Май това е единственото, което ме притеснява, иначе мога да изчакам за преглед. На някой случвало ли се такова нещо. Аз си мисля, че това може да е един от ранните признаци... newsm78

# 27
  • Мнения: 54
при всеки е различно и много зависи и от апаратурата и от лекаря.
        отидох на 4 дневно закъснение и самият д-р отначало каза, че е рано след което изкоментира  с изненада как добре е оформено, така че ако си нетърпелива - нищо не губиш - отивай и .....дано си щастливка!

# 28
  • Мнения: 4 753
Може и да не бързаш да ходиш, но няма да е лошо да почнеш да пиеш фолиева киселина. Може да си прочела разни неща по въпроса вече, но аз да си кажа.  Peace

# 29
  • Мнения: 34
Според мен може да отидеш, аз така направих, доки ми видя точката GrinningБях в 3-та седмица, но искаше да ме види и на вагинален. Леко бременеене Peace

Общи условия

Активация на акаунт