за и против вградено казанче в банята

  • 4 216
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За. Марката да е GROHE. Simple Smile ( това е моята препоръка)
Дайте моля линк да ги видя  Peace

# 16
  • Мнения: 35
Аз съм ЗА.
Първо - не заемат място.
Второ - по - лесно се чисти под тоалетната чиния.

А , така  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Слагаме такова казанче , по-чистичко и по-красиво ми е някак си  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 388
Дайте моля линк да ги видя  Peace

Влизаш на този линк:
http://www.grohe.bg/t/11_13376.html
раздел- санитарни системи.
В готов вид изглежда например така:
http://images25.snimka.bg/005515239.jpg

# 19
  • Мнения: 5 393
Аз съм много доволна от вграденото казанче.Сложихме го преди 5 години, не сме имали никакви проблеми, спестява място.

# 20
  • Мнения: 2 388
Аз съм много доволна от вграденото казанче.Сложихме го преди 5 години, не сме имали никакви проблеми, спестява място.
Естествено, че ще си доволна. Simple SmileТия работи с "бум" са митове и легенди. Simple Smile

# 21
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз лично ще препоръчам Viega. Поне във фирмата, където работя, сме имали повече проблеми с Grohe, отколкото с Viega.
А за да сте по-спокойни, че няма да има "бум", задължително изисквайте няколко хидравлични проби на инсталацията (както при другите ВиК тръби, които са зазидани).
А механизмите на казанчетата наистина са предвидени да се отремонтирват през отвора за бутона Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 461
Само да не стане бум, че тогава ще има разбиване на стени. Иначе е удобно и пести пространство.

Доколкото знам, ако стане "бум", може да се отремонтира през отворът, които остава, като се свали бутона.
Пък няма гаранция, че ако се сложи моноблок, ще избегнем "бум" и разбиване на плочки и т.н  Wink

И нашият майстор така ни каза. Само се бъркало вътре от отвора, няма нужда да се разбива. Нас лично ни спря единствено голямата разлика в цените между вграденото казанче и обикновения моно блок.

Общи условия

Активация на акаунт