ТРАЕН ЛАК ЗА НОКТИ

  • 18 784
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 119
Напишете цената на OPI- и кой е производителят?

# 17
  • Мнения: 95
Не мога да си обясня какво всички са луднали по тези лакове OPI.И те издържат горе-долу като другите лакове (даже по-зле от някои евтини) и стват след кратко време като "сопол"- не могат да се нанесат хубаво.Не си спомням цената,сестра ми е маникюристка и ще я попитам на колко ги взима,но не си заслужава цената им.

# 18
  • Мнения: X
Лореал бързосъхнещите и Макс фактор, не слагам нито основа, нито топ лак и пак издържат по 4-5 дни, което мен ме удовлетворява. И имат страхотни цветове.
П.П. Лаковете на Опи не ми харесват, издържат ми само един ден, не бих си купила пак, да не говорим, че за тази цена не са нищо особено. Толкова малко време ми държи лак от 1.50лв, не виждам смисъл да дам 17 лв.  Laughing Явно си зависи от ноктите.

 

# 19
  • Мнения: 368
дъготрайните на AVON

# 20
  • Мнения: 3 459
Какъвто и лак да използвам аз повече от 3-4 дни не се задържа  Peace (от водата лака пада с невероятна скорост)

# 21
  • Мнения: 957
Купувала съм си 3 лъка на О.P.I. и ги имам от почти 1 година и са в перфектно състояние. Изобщо не се свършваT ,въпреки постоянното ми лакиране с тях, нито са имали нужда от разреждане, същите са си както ги купих.Така или иначе..един лак не е много желателно да седи повече от 3 дена на плочката (така мисля аз). Едното лакче съм си го взимала за 12 лв, защото беше от стара колекция,другите два от Мола за 17лв. , иначе на а 12лв ги дават на маникюристките. Знам че официалният им вносител са Стар Нeйлс.

# 22
  • Мнения: 5 299
Официалният вносител на ОпиаЙ са "Естетика" 10, адреса е ул" Бузлуджа" 20
Цените на едро са така:

над 12 бр - 9.80 лв.
над 6 бр. - 10.50 лв
единични бройки - 13.60 лв.
Освен това лаковете са по 15 мл.

Каквато и марка да е лака за нокти, ако се остави лак по гърлото на шишето - влиза въздух и лака се сгъстява. Трябва да се почистват гърлата на шишенцата редовно.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
 На моите нокти всеки един лак издържа по седмица и повече. Правя следното :
 След лакочистителя задължително ръцете се измиват с топла вода и сапун. Подсушават се.
 Слага се основа - тънък слой.
 После лакът - 2 тънки пласта.
 Накрая топ лак.
 
 След 2 -3 дни още един слой топ лак за повече блясък.
 Това е.  Hug
 
 

# 24
  • Мнения: 2 152
Няма такова чудо Crazy

слагаш гел на ноктите и забравяш за белене на лак - държи поне 2 седмици Peace
На мен лично ми омръзва и на седмица сменям цветовете

# 25
  • Мнения: 1 179
Какъвто и лак да използвам аз повече от 3-4 дни не се задържа  Peace (от водата лака пада с невероятна скорост)

При мен е абсолютно същото, слагам основа (в случая заздравител), два слоя лак, накрая и топ лак, два пъти на мивката и да поизтъркам това онова, на следващия ден половината нокти са олющени (а лакове ползвам различни и ефектът при всички е еднакъв).

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Принципно доста издръжливи са лаковете с брокат. Сред тях могат да се намерят доста деликатни цветове.
От марките харесвам Manhattan и Attitude.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 894
а каква основа слагате Thinking

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт