Вигантол и липса на апетит?

  • 2 348
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
давам вигантол много рядко като се сетя,но не мисля да има връзка с апетита при нас

# 16
  • Мнения: 5 393
Първа опция. Докато приемаше Вигантол си ядеше нормално, сега също.

# 17
  • Мнения: 5 790
Умишлено не давах никакъв Вигантол. Имаше апетит.

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Приемаме и имаме апетит, според мен няма връзка едното с другото.

# 19
  • Мнения: 728
Едното няма никаква връзка с другото

# 20
  • Мнения: 331
Множественото число в анкетата е странно. Laughing

Може да е малко смешно, да, ама аз така си говоря - навик. Нали поне се разбира Simple Smile Благодаря на всички за отговорите, анкетата е доста показателна Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 440
Не мисля,че има връзка между двете.

# 22
  • Мнения: 4 753
И според мен няма връзка. Помисли да не би да си слагала ваксини тогава и за това да няма апетит.  newsm78

# 23
  • Мнения: 257
При нас като ги дам капките(често ги забравям)при хранене се е случвало да плюва(повръща)но не много,а когато не ги дам не го прави Thinking
Може и аз до си внушавам ама знам ли,много гадна работа са тия капки.Понеже много тежи и бързо натдава не смея да не ги давам,иначе с радост бих ги спряла ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
нямат връзка.

# 25
  • Мнения: 3 092
Гласувах с последна опция . Не мисля че има връзка между двете .

# 26
  • София
  • Мнения: 1 522
Всяка вечер давам по две капки и си има апетит - според мен няма връзка!


# 27
  • Мнения: 9 814
Давала съм редовно и не съм открила връзката между Вигантола и липсата на апетит.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
А, и ако забележите някаква неточност в анкетката, моля да ми обърнете внимание

Аз лично вигантол не съм пила. Не съм сигурна дали е бил и диавит тогава, или изобщо какъв препарат е имало. Склонна съм да вярвам, че така е и с повечето четящи и пишещи тук. Не искам да се заяждам,  Hug

А връзка между вигантола и апетита, поне при моето бебе, няма никаква.

# 29
  • Мнения: 331
И според мен няма връзка. Помисли да не би да си слагала ваксини тогава и за това да няма апетит.  newsm78

stelt77, ваксини не сме слагали от 6-тия месец, това са вече 3 месеца почти, а чак сега има промяна някаква. Явно няма връзка, момичета, благодаря ви за отговорите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт