Гео Милев, Изток, Слатина - нова тема

  • 95 804
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Моля ви, не отивайте при Димитров!!! Този изрод за няколко лева повече ми уби близначета във втори месец.

# 736
  • Мнения: 147
За личен лекар много съм доволна от д-р Константинова, 22 ДКЦ. Приятна и отзивчива, сестрата също, страхотна работа свършиха като ми се наложи да ги посетя наскоро Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 1 210
Благодаря, Adelly  Hug Имаш ли случайно телефон?

# 738
  • Мнения: 57
Здравейте момичета,
Отскоро съм в Гео Милев, а в началото на юли чакам и своят малък син. В момента си търся педиатър и ще се радвам ако дадете мнения относно лекарите в 22 поликлиника. Чета хубави неща за д-р Крайселски, д-р Загорова, д-р Цацова. Попаднах на положителни коментари и за д-р Антонова("Кухнята на Звездев"). Малко ме притеснява дългото чакане пред кабинетите. Но по-важно е лекаря да е откриваем и с по-съвременни разбирания за отглеждането на детето. Смятам, живот и здраве, да сме на изключително кърмене и ще оценя подкрепа от лекарска страна. Също така предпочитам лекари, които не дават за всичко антибиотик, а преценяват ситуацията.

Благодаря Ви предварително!

# 739
  • Мнения: 44
Здравей, според мен д-р Крайселски е твоя доктор, ние ме записани при него по НЗОК и съм много доволна(сега обаче май не записва нови пациенти....)
Иначе сравнително близо от миналата година има частна денонощна детска поликлиника "Вела". Ние станахме абонати през месец март (заради нощните и съботно-неделните екшъни) и съм изключително доволна- достъпна цена, постоянен достъп до педиатър и квалифицирана помощ, никога не чакаме....

# 740
  • Мнения: 57
Ако може само линка пак, че отваря нещо друго...

# 741
  • София
  • Мнения: 4 560
sunny2012, за изброените леакри съм чувала добри отзиви.
Но както i√k@ писа - Крайселски не приема нови пазиенти. Затова се разходи и повери на място кой е съгласен да вземе ново бебче.

Ние сме при Маринова в 22-ра. Опита се да ми обясни за сок на 40 дни, но аз тактично си запуших ушите. И само я уведомявах какво съм въвела от храните и кога.
Нейната сестра ми се радва за дългото кърмене.
Като цяло съм доволна, и тя не се хвърля на АБ за моите деца. Но те са повечето време със стандартните сополи и кашлица, но без други усложнения.

# 742
  • София
  • Мнения: 607
stassi, благодаря   bouquet

А на каква възраст е и дали е светната?

Ми на средна възраст е, не съм имала проблеми за направления, болничен и т.н.

# 743
  • София
  • Мнения: 607
sunny2012 нашата педиатърка е д-р Младенова. Аз съм много доволна, верно - чакането е ужасно, но пред всички кабинети там е така... Sad Иначе не дава антибиотик за щяло и нещяло и е привърженик на хомеопатията. Но както са те посъветвали - първо питай дали записват нови пациенти.

# 744
  • Мнения: 1 224
Като гледам е време за новата тема.
Само да помоля да се включи и Редута в нея  Praynig

# 745
  • София
  • Мнения: 2 356
Ние сме по големи, но ми се иска да препоръчам учителката по пиано от читалището в Слатина, ако някой има такива идеи.

Безкрайно мила и търпелива жена. Дъщеря ми напредна с пианото и като видях, че й харесва кандидадтсвахме и я приеха в музикалното училище за 1 клас.

Таксата е нищожна за старанието, което полага и работата, която върши.

# 746
  • под дъгата
  • Мнения: 630
... Малко ме притеснява дългото чакане пред кабинетите. Но по-важно е лекаря да е откриваем и с по-съвременни разбирания за отглеждането на детето. Смятам, живот и здраве, да сме на изключително кърмене и ще оценя подкрепа от лекарска страна. Също така предпочитам лекари, които не дават за всичко антибиотик, а преценяват ситуацията...

Д-р Крайселски отговаря напълно на изискванията ти, за записване говори с него на място. Имам добри впечатления и от д-р Загорова. Д-р Антонова не е на разположение, тя е специалист т.е. джи пи-то те насочва при необходимост, поне преди време беше така. И не се отчайвай, но винаги чакането е налице.

# 747
  • София
  • Мнения: 2 356
мами на вас дадоха ли ви свидетелствата за ДГ? При нас казаха след 1ви, навсякъде ли е така?

# 748
  • Мнения: 2 023
Заповядайте в новата ни тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663560.0

Общи условия

Активация на акаунт