редно ли е гей двойки да отглеждат деца?

  • 27 606
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Замислям се вече дали Ани Цолова не е лезбийка или пък някой от БТВ не е в управителния съвет на Джемини. Мини се не мини месец-два и хоп - Аксиния цъфне в БТВ да се оплаква от закостенялото ни общество и мухлясълото ни съзнание че не приемаме тя и Солджъра да си гледат детето.
В грешка си, тя вече не е със Солджъра,а с друг/а Деси-лесбийка. Но, както и да е.
За мен не е редно. Това,че някой е сбъркан, не означана, че трябва да му се даде правото да обърква съзнанието на едно дете. Дай им власт и им гледай сеира!

# 16
  • Мнения: 5 370
Вече ми се объркаха представите кое е редно и кое-не.
В един момент може да се окаже, че ние, "закостенелите", сме вид, застрашен от изчезване.
Няма да дам конкретно мнение.

# 17
  • Мнения: 9 865
Че те идецата на хетеросексуални са подложени на подигравки, дай сега заради това да нямаме деца.
Има примери на деца отгледани от такива двойки. И не стават със сигурност гей, само заради семейството, както децата на алкохолици не стават винаги алкохолици и пр. А и колко бащи са женени за майките на децата си и се праскат с "най-добрия си приятел", не са малко и възпитават лицемерие.

# 18
  • Мнения: 1 038
Мен по-скоро ме притеснява възможността за сексуални злоупотреби със самите деца. Никой не води статистика на педофилите, още по-малко пък на хомосексуалните педофили. Липсата на контрол и недоверието в преценката ме притеснява мен, да не стане така, че в бързината да се изведат децата от домовете, да се "раздават на кило" на всякакви извратеняци...

Никой не е застрахован от подобно нещо за съжаление.Има много случаи, в които собствените родители насилват децата си.

# 19
  • Мнения: 8 999
Ако си го заченат, износят и родят сами - мисля, че е редно. Т.е. не виждам лошо в това една майка да е гей и да съжителства с друга жена, защото в крайна сметка, раждайки дете, тя спазва природния закон и изпълнява своята функция.
За мъжки гей двойки - не е редно, ако детето е осиновено от двойката. Ако единият партньор обаче е биологичен баща на детето, не виждам проблем.

# 20
  • Мнения: 474
Не съм старомодна, но честно казано не мога да възприема едно дете да се отглежда от еднополови родители. Но всеки сам решава за себе си. Все пак живеем в свободна страна.
На същото мнение съм...  Peace

# 21
  • Мнения: 2 978
Не знам дали е редно, но лично аз не мисля, че няма нищо лошо.

Ако детето да бъде отглеждано с любов.
Ако му бъдат показани всички точки Wink от живота, а не само едната страна на монетата не мисля, че нещо би го променило към по- лошо.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм, чета заглавието на темата и си мисля: "Какво има да се пише в подобна тема, то е ясно то пръв поглед?!", отварям темата и се опулвам! Shocked
Струва ми се, че както всичко друго на Блаканите, така и с толерантността към различните, изпадаме в крайности. То бива, бива, ама всяко нещо си има граници.
По темата: НЕ, не е нормално. Всички мислят за правата на хомосексуалните двойки, а за правата на тяхното дете, никой не се сеща.
Природата и човешката еволюция са си казали думата. Коя съм аз, че да променям нещата?

# 23
  • Мнения: 212
Ако си го заченат, износят и родят сами - мисля, че е редно. Т.е. не виждам лошо в това една майка да е гей и да съжителства с друга жена, защото в крайна сметка, раждайки дете, тя спазва природния закон и изпълнява своята функция.
За мъжки гей двойки - не е редно, ако детето е осиновено от двойката. Ако единият партньор обаче е биологичен баща на детето, не виждам проблем.

baibibi го е казала много добре. При тези условия - ако си го заченат сами т.е. те наистина са му родители, наистина няма проблем да си го гледат. Ако двама мъже гейове могат да си РОДЯТ дете мисля че никой няма да им отнеме правото да си го гледат

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен категорично не.Ако беше нормално природата щеше да е дала и тази възможност,но не мога да си представя такъв ужас да се родиш в семейство п...си или л..ки Sick

# 25
  • Мнения: 42
Редно е! Щом може циганите да имат по десет деца, които да живеят в пълна мизерия, защо да не е редно да се отгледа едно дете от гей двойка.

# 26
  • Мнения: 1 280

........... При тези условия - ако си го заченат сами т.е. те наистина са му родители, наистина няма проблем да си го гледат. Ако двама мъже гейове могат да си РОДЯТ дете мисля че никой няма да им отнеме правото да си го гледат

          с това мнение и аз съм съгласна.
          Въпреки, че аз лично не мога да приема че едно дете може да расте нормално в такава среда.  Thinking ми ще ме прощават ама тя средата е ненормална

# 27
  • Мнения: 3 268
За мен не е редно,без значение дали двойката са мъже или жени.Детето ще порастне психически обременено и ще понася подигравки в училище.Това ще го съсипе емоционално и не се знае какво ще отприщи това.Със сигурност ще стане човек с проблеми в сексуален и психически аспект.Против гейовете нямам нищо против,и те са хора,но това с децата за мен е недопустимо.

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
Според мен категорично не.Ако беше нормално природата щеше да е дала и тази възможност,но не мога да си представя такъв ужас да се родиш в семейство п...си или л..ки Sick

тя, природата, я е дала тази възможност
ама няма кой да гледа Енимъл планет/ мързи ме да си търся тук латиницта/

а по темата - ами щом искат деца - значи са готови да ги обичат и да се преборят с трудностите
много повече, отколкото доста хетеросексуални двойки са готови да дадът на едно дете
така че - няма нищо лошо

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:17 от mimmy

# 29
  • Мнения: 2 563
Нямам нищо против.

Общи условия

Активация на акаунт