Кухо яйце за втори път !

  • 22 100
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 265
Благодаря момичета,alexandria-стискам палци,rostis,много съжалявам.Аз тази нощ имах ужасни болки,едвам изкарах нощта,доктора днес пак ме гледа и този път видя плоден сак,но много малък,изключи извънматочна бременност,което наи-много ме притесняваше.Но тези болки за мен не са нормални,а никой нищо не казва за тях,аз имах такива болки и при предишната бременност с кухо яйце,толкова силни,че не можах да изчакам още няколко дни,за да се потвърди напълно диагнозата.Някой от вас чувал ли е за нормална бременност със силни болки,толкова силни,че чак ми се схващат мускулите на бедрата и дупето,а след това получавам мускулна треска.Никой от лекарите не може да ми обясни ,на какво се дължат.Сега трябва да чакам до неделя за нов преглед и не знам как ще изкарам smile3518

# 31
  • Мнения: 452
zuerich ни ти ли дадоха нещо за болките???

# 32
  • Мнения: 265
Само но-шпа,но то не помага,аз снощи пих парацетамол и малко ме облекчи,но ми казаха ,колкото по-малко медикаменти-по-добре.

# 33
  • Мнения: 452
Е да определено е така! Ох дано всичко мине нормално! Стискам ти палци, моля те дръж си в течение как си!
 Flowers Four Leaf Clover

Аз от снощи "пишам" на често и имам леко придърпване в дясно! Възможно ли това да е от дуфастона?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 220
Alexandria, стискан ти палци всичко да е наред този път и да ни зарадваш поне ти с положителни новини..
Виждам че има много познати лица и ми е мъчно, че така се получава, но на всички искам да кажа – третия път е на късмет, ако не стане от втория  Hug
zuerich, аз имах приятелка с подобен болезнен цикъл тя се схващаше така, сега няма такъв проблем и през бременността и също нямаше проблеми.. Познавам и едно друго момиченце дето е бременно и тя ми каза, че на моменти я боли корема но въпреки това всичко се развива идеално… Според мен, това не е признак на кухо яйце – ето при мен нищо не ме боли, нито кървя, но въпреки всичко плод няма  newsm78 стискам ти палци  Hug

# 35
  • Мнения: 34
lanna, как се развиват нещата при теб? Докторите последните дни какво казват?

# 36
  • Мнения: 34
zuerich, не знам при какви лекари ходиш, но би ти препоръчала да отидеш при Д-р Панова Св. София или Д-р Хаджиев от Вита. Те са много любезни и обстоятелствени. Смятам, че няма да те оставят да се чудиш и да питаш само за тези ти болки, които както ги описваш са непоносими. Хайде опитай и сподели...

# 37
  • София
  • Мнения: 1 220
lanna, как се развиват нещата при теб? Докторите последните дни какво казват?

Днес след работа съм за последно на преглед да ме видят, нося си и старата снимка за сравнение, така каза докторката и утре ми е аборта… Общо взето не вярвам на чудеса и съм си приготвила нещата за болницата. Надявам се този път да мине по-бързо, че първия път като ме приеха в 9ч. чак в 14ч. ме почнаха но пък в 17ч. си бях в нас. Искам вече да е четвъртък и всичко да е зад гърба ми … ooooh!

# 38
Чудеса се случват Ланче, дано и при теб всичко се нареди. Остави всякакви лоши мисли и гледай напред, бъдещето е пред вас. Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 220
Чудеса се случват Ланче, дано и при теб всичко се нареди. Остави всякакви лоши мисли и гледай напред, бъдещето е пред вас. Hug
Ще мине и това и после само напред към успеха заедно  Hug Heart Eyes Hug

# 40
  • Мнения: 265
Lanna,стискам палци всичко да мине безпроблемно и после с нови сили на пред,дано да си в добри ръце,аз и двата пъти попадах на некадърници и трябваше повторно да ми правят абразио-голям късмет,а уж бях при най добрите #2gunfire,даже втория път направих ендометрит и трябваше да лежа в болницата.Няма повече да те стряскам,с теб съм.

# 41
  • Мнения: 452
Lanna как си миличка?  Hug

# 42
  • Мнения: 516
Здравейте момичета, с някои от вас сме се срещали в темата за спонтанния аборт. Декември месец преживях такъв, кухо яйце, прокървих в 7г.с.. Този месец менструацията ми закъсняваше със седмица и тъкмо мислех да си взема тест и вчера ми дойде. Ама като прокърви(доста обилно) и спря, досега няма и помен . Тази сутрих си направих тест и излезе положителен. Не можах да се зарадвам, все пак това кървене не води на добро. Може ли да ми кажете след колко време може да се види има ли зародиш в плодния сак. През двете си успешни бременности съм имала много контракции, но никога кървене. Това е и причината сега да не се надявам много,че ще се закрепи бебчо. На преглед ще ходя в събота( ако не го изхвърля дотогава), но и тогава ми се вижда раничко(10 дни закъснение). Какъв е вашия опит? Hug

# 43
  • Мнения: 265
10 дни е напълно достатъчно да се види плоден сак,не се притеснявай,при мен се видя още на 8 ден с трансвагинален ехограф.Аз също кървя и продължавам да имам болки,но сака си расте и се надявам след 1 седмица да се види туптящо сърце newsm17 newsm17 newsm17момичета стискайте палци,това ще бъде най щастливия миг в живота ми,който никога не съм изпитвала!

# 44
  • Мнения: 452
10 дни е напълно достатъчно да се види плоден сак,не се притеснявай,при мен се видя още на 8 ден с трансвагинален ехограф.Аз също кървя и продължавам да имам болки,но сака си расте и се надявам след 1 седмица да се види туптящо сърце newsm17 newsm17 newsm17момичета стискайте палци,това ще бъде най щастливия миг в живота ми,който никога не съм изпитвала!

С теб сме миличка Two Hearts newsm30

Общи условия

Активация на акаунт