Кухо яйце за втори път !

  • 22 069
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
zuerich колко дни ти закъснява вече? А твоята позната медицинско лице ли е? Ако разбирам патвино то поста ти имаш едва няколко дни закъснение и е напълно възможно всико да е наред. Успех!

Лана, Александриа  Hug

# 16
  • Мнения: 265
Моята позната е гинеколог,но контактуваме по телефона,тъй като е далече-тя е в София ,а аз съм във Варна.Лошото е ,че закъснение не знам дали имам,защото почнах  и кървенето спря,а иначе вече една седмица мина от деня на който трябваше да ми дойде.Съвсем оплетох нещата,сега отивам на лекар и ще пиша какво е станало,но тази нощт едвам я преживях-много силни болки в краста и гърба.До скоро.

# 17
  • Мнения: 452
Успех Мила zuerich и аз днес съм на лекар!
Стискам ти палци!  Hug Praynig

# 18
  • Мнения: 34
lanna, мила изчакай още, защото една моя позната до 3-тия месец и казваха, че е "кухо яйце".
Отиди при Д-р Богословова в Шейново.
Тя приема вторник след обяд.

Хайде и пиши какво е развитието. Hug

# 19
  • Мнения: 320
Миличка права е rostis изчакай още. И на моя позната казваха кухо яйце и искаха да я чистят, тя обаче не се съгласи и й биха няколко инжекции пригнил и пиеше 3х2 но шпа и така до втория месец, въпреки че дотогава й казваха кухо яйце. И тя имаше болки и кървеше. Чак след втория месец почнаха да виждат ембрионче. Вече роди и си има живо и здраво момиченце. Така че не се отчайвай, стискам палци и се моля за теб  Praynig

# 20
  • Мнения: 34
alex, искам само да запитам тази твоя приятелка като е кървяла, какво количество е било кървенето?

# 21
  • Мнения: 184
LANNA,съжалявам за това ,което ти се е случило.най-добре започни с изследванията.бяхме заедно в ноемврийския отбор ,но аз го напуснах доста по-рано.и при мен се случи за 2-ри път,но моето беше спонтанен аборт.сега съм твърдо решена да се изследвам за всичко възможно,колкото и да ми струва,нерви и пари.успех и не се отчайваи.

# 22
  • Мнения: 265
Здравейте пак мили момичета,благодаря за подкрепата,която ми давате,бях на лекар,но той нищо не видя,каза че все още имало надежда,защото лигавицата била задебелена,видя нещо,но не беше сигурен ,дали не е хематом и ми каза да дойда в сряда.Аз пак си изследвах чхг и е 1430,което означава ,че от сряда на сам се е очетворил и би трябвало да съм бременна newsm78  .сега ме чака едно ужасно чакане.Момичета стискайте палци и дано всички нас да ни огрее това неземно щтастие-бебенце! newsm17

# 23
  • Мнения: 1 951
Стискам палци zuerich  Praynig Казах ти аз че има надежда  Grinning

# 24
  • Мнения: 34
Всички сме с теб и се молим да приключиш след 9 месеца с ревящо в ръцете. Но бъди настроена положително.

# 25
  • Мнения: 34
asita5, казваш, че при теб втория път било спонтанен аборт. А първия път какво ти се е случило?

# 26
  • Мнения: 184
1-вия път спонтанен в 6г.с.  2-рия -пак спонтанен в 5г.с. и двата пъти успях да се изчистя сама,без кюртаж,само вземах антибиотици ,за да не стане възпаление някакво.а имам преди това една пезпроблемна и сташно лека бременност,представи си....

# 27
  • Мнения: 34
asita5, аз преди една седмица преживях ада на спонтанния аборт (мисед) в 7-8 г.с. Сега, след като прочетох хиляди мнения и споделени преживявания на момичетата във форума, ме хваща страх да не се повтори. А лекарите така убедени  - "... Мисед не се повтаря."

Да се чудиш какво да мислиш, на кого да вярваш...

Дано не се повтори.

# 28
  • Мнения: 452
zuerich  Hug  Praynig с теб сме  Grinning
Lanna вчера нали бях на лекар, разказах цялата си одисея на лекарката с която не се познавах, но си говорихме като приятелки. Тя ми каза да несе притеснявам и беше много учудена че слес инцидента миналата година с кухата бременност никой не ми е влез цитонамазка??? Но това е нормално за малкия град в който живиея. Легнах, за да ме преигледа и да ми вземе цитонамазна, но установи че имам слабо течение и ми направи ми взе микробиологично. във вторник ще са готови резултатите и ще ми каже какво трябва да си слагам вагинално. Изписа ми дуфастон да взимам до към 14.04 тъй като на 17.04 трябва да ми дойде/е као ми дойде де, дано не дойде  Simple Smile/ Следа като мине лечението за течението, ще ми направи и цитонамазка1 Дори и да има бременност, за което се надявам много понеже тия дни съм в ову и тогава работихме здраво! За кухата бременност каза че могат да се направят изследвания за някакъв синдром но каза че сега в началото няма да се задълбочаване със скъпи изследвания преди да сме опитали с нормалните изсбедвания и лекарсва! Каза ми че след като съм забременяла 2 пъти от мъжо значи нямаме проблем и неможе от сега да се говори за някакъв вид стерелитет! Честно казано малко ме успокои тази жена дори и със самото си отношение към мен. Друг път съм ходима само при мъже лекари и след въгинален преглед винаги съм имала адски болки, а при ней не усетих дари кога ме прегледа. Бяхя ми казали преди че имам дълбоко влагалище, но тя отхвърли това!
Ох незнам момичета, дано всичко мине нормално.
На днешния ден преди 1 година прокървих след няколко дена влизах в третия месец .....
Днес ми се случи много интересно нещо - от снощи бяхме на вилата. Там имаме котка който беше бременна, цяла нощ спа в краката ми ... и на сутринта я нямаше, аз започнах да чистя и ми се счу скичтене.... но не разбрах от къде после се замислих че не съм я виждала отдавта.. а тя милата се навряла под едно дющече и родила 4 прекрасни котета  Grinning ... Дали тона не е добър знак за мен....

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
zuerich при ЧХГ от 1400 няма как да се види плоден сак, обикновено се вижда при поне 2000. Така че спокойно!!!
А, че си бременна, то е ясно, няма как високо ЧХГ да говори за друго нещо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт