Случвало ли ви се е да не ви познаят пола на 4D??

  • 4 700
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
нее
още повече, че няма 4Д , а е 3Д.
Също така фетална се прави на 2Д,а останалото с цветните изображения е шоу за мама и тати
Истински добър морфолог познава и вижда много неща на 2Д Peace

# 16
  • Мнения: 127
Не съвсем по темата, но в коя седмица най-рано може да се види с 3D/ 4D?
12г. с.

# 17
  • Мнения: 770

Истински добър морфолог познава и вижда много неща на 2Д Peace
Съгласна съм.

Не съвсем по темата, но в коя седмица най-рано може да се види с 3D/ 4D?
Мисля, че към 14 г.с. ако позата на бебето позволява!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 131
А ми на мен доктора се обърка, защото бебето беше седалищтно и обърнато с гръб към корема и му се скриваше пишока.

# 19
  • Мнения: 1 900
И на мен ми казаха, че ще е момиче на 4Д, мисля че по скоро зависи дали този който гледа разбира, а не какъв е ехографа. Peace

# 20
  • Мнения: 1 372
4д трябва да показва детето така както е вътре точно и не би следвало да има проблеми с "познаването" на пола защото се вижда точно. Друг е въпроса колко наистина е 4д това на което те гледат и кой как гледа, защото е почти абсурдно на 4д да се сбърка, но ....................

# 21
  • Мнения: 4 335
На мен ми познаха Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И на мен ми познаха.

# 23
  • Мнения: 686
Ми то или се вижда или не се вижда,няма какво да познава.

# 24
  • Мнения: 433
И на мен ми е странно защо трябва да се познава - лекарят или вижда или не вижда. Всъщност той трябва да знае какво да гледа.
Аз съм гледана само на 2Д през цялата бременност, но винаги ми показваха сърцето, бъбреците, дробчетата, в 8 месец лекарката ми показа тестисите, които вече се бяха смъкнали в торбичките и т.н. Съответно на момиченцата се виждат съвсем ясно яйчниците. Но лекарят просто трябва да е обучен за това - което май не е така за доста гинеколози   Crossing Arms 
3Д  е наистина само за шоу и красота, а 4Д дори не знам какво е. Ако 3Д са трите измерения, какво ли ще да е това четвъртото  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 152
Ако 3Д са трите измерения, какво ли ще да е това четвъртото  newsm78

чисто и просто трик Grinning

# 26
  • Мнения: 1 900
Разликата между 3Д и 4Д е каквато между сника и видеозапис. 4Д прави запис на плода в реално време, а 3Д просто снимка. Peace

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
При мен познаха - момче.

Общи условия

Активация на акаунт