Хомосексуалистите раждат ли се такива или стават такива?

  • 7 264
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 617
Мъже влизат в затвора където хомосексуализма си е нещо нормално но като излезат пак си минават на жени...

Оооо, не всички! Ако не вярваш, може да пробваш.  Wink Mr. Green

Сега сериозно, четоха ни навремето лекции по сексология и по-конкретно за развитието на сексуалността при децата от раждането им до периода на окончателното съзряване. Факт е, че повечето педерасти-педофили си подбират момченца на възраст около 7-8 години. Точно тогава се затвърждава сексуалното предпочитание на човека и определя дали през пубертета ще се ориентира към хетеро- или към хомо- връзки. Лекцията беше дълга и много интересна, изводът от нея беше, че сексуалността на човека се формира не само от вроденото, но и от възпитанието още от самото раждане. Дрехите, играчките, средата... Всичко оказва влияние.
Ако ти, Борко, беше попаднал в подходяща възраст на някой чичко, който да те светне как можеш да си играеш първо със своята, а после и с неговата пишка, сега нямаше да пишеш толкова наивни неща.

# 16
  • Мнения: 2 448
.....Мъже влизат в затвора където хомосексуализма си е нещо нормално но като излезат пак си минават на жени...

Да, ама карат жените си да ги .....отзад.. Rolling Eyes

Абе, който си обича жените, няма начин да стане п............ст.
Отпред, отзад, все е женкар. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 677
Борисе, признай си, ние ще те разберем.

# 18
  • Мнения: 212
. Лекцията беше дълга и много интересна, изводът от нея беше, че сексуалността на човека се формира не само от вроденото, но и от възпитанието още от самото раждане. Дрехите, играчките, средата... Всичко оказва влияние.
Ако ти, Борко, беше попаднал в подходяща възраст на някой чичко, който да те светне как можеш да си играеш първо със своята, а после и с неговата пишка, сега нямаше да пишеш толкова наивни неща.

Добре, тогава по твоята теория излиза, че децата растящи в хомосексуални семейства почти на 99% ще станат също хомосексуалисти. Защото когато има двама бащи едно момче всекидневно ще вижда как "майка му и баща му" постоянно се целуват а някой път дори може да види как баща му чука другия му баща. И той ще не ще става като тях. Това ако се приеме че педераст се става а не се ражда.

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
Има ги и двата варианта според мене.

# 20
  • Мнения: 212
Борисе, признай си, ние ще те разберем.

Ако си призная на теб ще ти олекне ли или какво... За какво толкова държиш да си призная...
Да не си влюбен в мен и само да ме чакаш да си призная и ти да ми признаеш...

# 21
  • Мнения: 606
  При тебе как беше? Кога разбра?
                    (  Joy )

# 22
  • Мнения: 25 617

Добре, тогава по твоята теория излиза, че децата растящи в хомосексуални семейства почти на 99% ще станат също хомосексуалисти.

Би могло, да. И пак зависи от много неща. Щом деца, израснали в хетеросексуални семейства, на дърти години обръщат резбата, защо и да не е възможно обратното, расли в хомосексуални семейства, пък да станат хетеро?  Thinking
Не е главно сексуалността, което ме притеснява в хомосексуалните семейства и децата им.

# 23
  • Мнения: 677
Като ти гледам цялата хомохронология и хомотеми, ми се струва че си търсиш некво оправдание. Кво ти пука, нали си имаш нормално семейство? Или какво?
И се прекръсти Юлиан Вучков. Казах ти. Егаси мрънкалото си.

# 24
  • Мнения: 2 196
  При тебе как беше? Кога разбра?
                    (  Joy )
Смей се ти, ама знаеш ли, че някои твърдят, че мъж в женски форум си е чист гей. Mr. Green
Похвално е, че искаш предварително да се информираш. Joy

# 25
  • Мнения: 674
Според мен стават в последствие хомосексуалисти и ще ви дам един пример.
Защо няма хомосексуалисти - комбайнери, водопроводчици, животновъди и селскостопански работници, миньори, работници в строителството??
Защо 95% хомосексуалисти са актьори, музиканти, политици, фризьори, богати бизнесмени,спортисчета и тем подобни.
Ще ви кажа защо - защото това са хора презадоволени от всичко без проблеми и от гевезелък или смъркат или стават с обратни наклоности....
Така че родените хомосексуалисти са капка в морето......

# 26
  • Мнения: 606
Смей се ти, ама знаеш ли, че някои твърдят, че мъж в женски форум си е чист гей. Mr. Green
Похвално е, че искаш предварително да се информираш. Joy
 

Аз си признах вече. 100 %-ов Гей съм. Даже пИдал.  Flutter Flutter

# 27
  • Мнения: 335
Всичко е химия.
Ако ти идва отвътре, значи геномът ти така регулира личната ти химия.
Давах вече този пример, ама авторът е по-нов тук от него:




http://www.dnes.bg/article.php?cat=84&id=37545
Бум! Гей-бомба!/13.06.2007 15:35
Представители на Министерството на отбраната на САЩ потвърдиха, че през 90-те години Пентагонът е планирал да създаде гей-бомба.
По-рано обществената организация The Sunshine Project, която се занимава с контрол на разходите и дейността на военните, разкри странен проект за създаване на хормонална бомба, която да превръща войниците на противника в хомосексуалисти, които повече ще се интересуват да правят секс един с друг, отколкото от бойните действия...

...The Sunshine Project е успял да получи копие от проекта, който е трябвало да бъде организиран в лабораторията на ВВС в Дейтън, щата Охайо.
Лабораторията е поискала 7,5 милиона долара за изследванията...

Лабораторията е предлагала да разработи бомба, съдържаща това вещество (при чието вдишване или попадането му върху кожата войниците ще станат гейове), за да сломи военните части на противника...
В интервю... представител на Пентагона потвърди, че такова предложение наистина е имало през 1994 г...
“Министерството на отбраната сериозно се занимава с търсенето, изследването и разработката на нелетални видове оръжие в подкрепа на нашите войници”, каза той...


# 28
  • Мнения: 118
Според мен стават в последствие хомосексуалисти и ще ви дам един пример.
Защо няма хомосексуалисти - комбайнери, водопроводчици, животновъди и селскостопански работници, миньори, работници в строителството??
Защо 95% хомосексуалисти са актьори, музиканти, политици, фризьори, богати бизнесмени,спортисчета и тем подобни.
Ще ви кажа защо - защото това са хора презадоволени от всичко без проблеми и от гевезелък или смъркат или стават с обратни наклоности....
Така че родените хомосексуалисти са капка в морето......
Не те гонила комбайнерка да ти се обясни или не ти е отказвал водопроводчик? Joy  Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 4 753
Според мен стават в последствие хомосексуалисти и ще ви дам един пример.
Защо няма хомосексуалисти - комбайнери, водопроводчици, животновъди и селскостопански работници, миньори, работници в строителството??
Защо 95% хомосексуалисти са актьори, музиканти, политици, фризьори, богати бизнесмени,спортисчета и тем подобни.
Ще ви кажа защо - защото това са хора презадоволени от всичко без проблеми и от гевезелък или смъркат или стават с обратни наклоности....
Така че родените хомосексуалисти са капка в морето......

Как пък не ти хрумна, че те не са комбайнери, точно защото са гейове?  newsm78 Този пример малко ми прилича на твърдението, че колата е измислена заради точилата.
Естествено, че такива се раждат. Въпроса е на кой етап от живота си ще го осъзнаят.

Общи условия

Активация на акаунт