Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

  • 14 699
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Честито на мама Безмерна !!!Да е здрав и щастлив големия мъж!
Честита двойна радост на мама Хриспи !!! Да са й живи и здрави рожбите!!!  

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Честито на всички мами! Да са им живи и здрави децата.

# 47
  • Мнения: X
Здравейте и от мен и Честито на новите мами   bouquet!!! Аз съвсем я втасах с това неспане, направо вече нямам нерви, по цял ден ходя като замаяна! Ми до кога ще продължава???
 Днес бях на ЖК и според мойто АГ всичко е О.К.-питам я аз колко му е главичката-отговор "добре е!", колко тежи-"колкото трябва!"....ей само хубави отговори, така ме успокоиха  Rolling Eyes!!! Иначе каза, че уж се е наместило както си му е реда и е съвсем готово да излиза....ами хайде де! За изтръпването на ръцете ми каза да пия Неуробекс....ми време беше, аз изкарах цяла бременност без нито едно хапче, и накрая.....А как ми се подуват ръцете...не е истина! Дали може да ми се появят стрии по дланите  newsm78?
  Иначе и при мане-ни тапи, ни контракции, ни води, ни болки......може и до Коледа така да си откарам, както е тръгнало.....

# 48
Тука съм бе мамчета, стига сте ме нарочвали че ще пренося, казвам ви!  pregnant

И аз много залагах на Aquariel, но спрях вече, не искам да я "урочасвам". Когато е писано да стане, тогава! Не го мисли...  Hug

Ценителката, и на мен много ми харесват снимките от изписването!!! Особено тази, която ти си си сложила!  Peace

Helenblondy, аз не съм следващата ...  Grinning нямам никакви признаци, а и още не съм настроила съвсем родилно... Rolling Eyes Поне искам за техниките на дишане да чуя утре , да знам поне това  Laughing А иначе съвсем искрено пожелавам леко и успех на тези, които скоро ще раждат!  Hug

# 49
  • Мнения: 547
При мен както написах преди като падна тапата беза да имам болки веднага отидох на лекар и той при прегледа видя,че имам разкритие така,че е хубаво да се обадите на лекарите си и да се направи преглед.

# 50
  • София
  • Мнения: 7
Ех, че готина темичка Simple Smile Тифани   bouquet
ЧЕСТИТИ МАЛКИ ПРИНЦЕСКИ НА МАМА ХРИСПИ И ГОЛЯМ МАЛЪК МЪЖ НА МАМА БЕЗМЕРНА ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ! ХРИСПИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА РАЖДАНЕТО   bouquet

Аз днес бях на тонове, всичко е наред само дето много мързелив този мой мъж Simple Smile вечер и през нощта ме съсипва от ритници а сутринта на тоновете едва едва се помръдна  Simple Smile
Между другото ме изненадаха, че искат чревен секрет  newsm78
Сисе, май на теб ти бяха взимали? Боли ли? Гадно ли е много !?  newsm78

Ох моля ви се кажете каква помпа и какъв стерилизатор да си купя ? И колко и какви дрешки, одеалца, пеленки ще ми трябват като за начало, най - необходимото !? Мамите с опит да помагат  newsm78   bouquet

Aaa щях да забравя ... доки каза, че щял да ми мери таза вагинално  #Crazy #Crazy #Crazy някой запознат ли е ?!  newsm78

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 18:46 от Barbie^girl

# 51
  • Мнения: 319
devi не обича да се снима просто,затова така гледа опулено Shocked

Барби на мен Да Peace Еми да ти кажа малко е неприятно да ти бръкнат с тази клечка в дупето,но поне не е на дълбоко Joy Спокойно набързо става!Относно помпата аз си купих Avent-Isis а стерилизатора ми е на Avent  Peace


За прегледа ми днес:

Правиха ми преглед за разкритие Rolling Eyes мноооого гадно беше(кой каза,че не боли) newsm78 Още му усещам пръстите на Скочев Tired Шийката ми е омекнала с 1 см. разкритие! Бебо е около 3300/3400 гр незнам колко му е обиколката на главата,понеже се е смъкнала доста надолу и не успя да я измери! Никакви прогнози не ми даде за раждане Crossing Arms Каза,че така както съм си без регулярни контракции,може всеки един момент да родя! АКо това не се случи обаче до 9-ти пак съм при него,но вече като преносила #Crazy Дано не се случва!!!

# 52
  • Мнения: 209
Barbie^girl, и моите помпа и стерилизатор са на авент, същите са като на sisee! Peace
А по въпроса за необходимите неща за бебето в началото - на първа страница този път не сложих целия списък, за да не е прекалено дълго, а дадох линк към една от предишните теми, където има подробен списък!
Ето ти и още списъци:
http://www.piggyshouse.com/bg/obshtspisak/

http://www.pakostnik.com/bg/motherbabylist.php

Всички са почти еднакви, но ти си прецени и си направи от всички един твой!

# 53
  • Мнения: 410
сисе радвам се за тебе,ама защо те кара да преносваш и да ходиш пак. аз утре съм на преглед и в никакъв случай не искам да преносвам,незнам какво ще прави ама да му е ясно на доктора Joy,а разбрах,че и той не обичал,защото не е хубаво-та да видим кво ще каже де.хайде мами аз ще почивам,ще пиша утре след прегледа.стискайте палци. Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 7
Сисе, Тифани мерси много   bouquet  bouquet  bouquet

Само, че нали в началото всеки ти подарява дрешки, бодита, оедалца и аз незнам колко да купувам, щото после няма да мога да ги износя... ще умалеят... и всеки казва, не купувай много дрехи... пък де да знам...  newsm78 newsm78 newsm78

И аз ще се насоча към Авент тогава Simple Smile Доверявам се изцяло Simple Smile

А козметика взех всичко на Бюбхен, защото тука в Троян няма Мустела Sad

Мами, вярно ли е, че в началото новородените не се завивали с олекотени завивки а само с одеалце !?  newsm78

# 55
  • Мнения: 2 022
И аз бях на преглед днес.
Имам 3 см. разкритие, но нито тапата и е паднала, нито имам контракции. Докторът каза, че всеки момент ще ми почнат и контракциите, ама засега няма нищо. Утре пак съм на запис и ако до петък сутринта не съм родила, ще ме вземат в болницата и в понеделник ще ми предизвикват раждането.
Много ми се иска беба да не чака дотогава, че за разлика от Сиси аз вече съм преносила!
Стискайте палци мързеланка да се сети, че й е време да излиза.

Честито на Хриси. Да са й живи и здрави сладките принцеси и много да я радват.

# 56
  • Мнения: 96
Честито на мама Хриспи - точно се чудех наскоро какво става с нея и защо ли няма новини. И хоп - изненадка Hug Hug Hug

Пролетната фея, стискам ти палци да излиза бебока до понеделник, а и преди това Peace

Vanyivan, радвам се, че си прочела статиите - пак ще пращам линкове като преведа нещо ново Peace

Няква срещичка утре за обяд?

# 57
  • Мнения: 54
Vercho, с няколко мами сме се уговорили да ходим на лекцията на 9 месеца на тема "Техники на дишане по време на раждане", така че ако искаш може да се присъединиш към нас. Тя е утре от 9.30 в Мис каприз на Плиска. А  после аз лично нямам нищо против, ако се уговори среща ще дойда с голяма удоволствие, но нещо май много трудно стават уговорките и не съм сигурна , че ще се организираме толкова бързо. Нашата среща за днес на Славейков пропадна и ние си направихме една квартална с Хеленблонди и Галиво в нашата губерия. Така, че ако решиш утре в Мис каприз- заповядай, а ако се организира и обедна среща - можеш да разчиташ на мен, не бих дошла само в случай на раждане  Laughing

Ценителката видях снимките от изписването - много хубаво семейство сте   bouquet

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Барби, аз като дрешки, купих най-вече бодита - бельо с къс и дълъг ръкав, ританки /които по-малко ползвам/, две жилетки, пижамки /цели памучни гащеризончета. Взехме и няколко комплектчета дрешки, но не много. Наистина подаряват. Имаме едно испанско дебело одеалце, едно по-тънко и едно съвсем леко. Плюс още едно дебело - подарък, но то ще е за другата зима  Wink Имаме и два комплекта с олекотени завивки /втория го взехме, защото ми хареса цвета  Crazy/. Ползвам и двата и не съм чувала да не може  newsm78 Общо взето - това е. дано ти е от полза  Hug

# 59
  • Мнения: 96
Vanyivan, ще пропусна лекцията в Мис Каприз, защото съм я минала на уроците за родители и май даже е същата лекторка Peace
Но ако решите за обяд, пивете смс/звъннете и ако не съм си направила друга среща или не раждам  Mr. Green - ще дойда Wink

Общи условия

Активация на акаунт