Какво не харесвате в себе си?

  • 2 665
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Аз ще си направя нещо 25 см., но няма да ви кажа кво.  Whistling

# 16
  • Мнения: 89
Голям инат съм  #Cussing out  Crossing Arms и съм доста импулсивна дори аз самата трудно се разбирам със себе си!  JoyОпределено това е което искам да променя!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 840
С кривите зъби и малкия бюст се преборих що-годе вече, ниският ръст понякога ме дразни, ще ми се да бях с десетина см по-висока. Искам по-пухкави устни, но това също е постижимо. И това също:

парите - трябваше да са повече

# 18
  • Мнения: 1 897
Нетърпението.
Бих искала да съм по-сдрържана и по-малко емоционална.

# 19
  • Мнения: 649
Че съм прекалено борбена личност и квото ми пречи и яде го мачкам!!

# 20
  • Мнения: 9 814
Косата ми е тънка и мека като на бебе, но не бих си присадила.

# 21
  • Мнения: 1 447

 Бе има неща които бих променила в себе си и то доста

# 22
парите - трябваше да са повече
Хаха и аз точно това не си харесвам! Единственото друго е разхвърляността и разсеяността, но те поне са чаровни .

# 23
  • Мнения: 2 152
Физически данни - всичко си харесвам.
Нали съм фуклата на форума все пак,трябва да си поддържам имиджа Crazy

Обаче мразя,че съм адски срамежлива и се изчервявам като ученичка Embarassed Twisted Evil Twisted Evil
Може ли да съм такова говедо, незнам
Грам, ама грам не мога да се прикривам и каквото ми е на душата,това ми е на лицето Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 451
А аз ненавиждам прекалената си чувствителност. при най-малкия повод съм готова да ревна. Crazy

# 25
  • Мнения: 2 152
А аз ненавиждам прекалената си чувствителност. при най-малкия повод съм готова да ревна. Crazy


Добре дошла в клуба Crazy Hug
И аз съм хахо като теб,обаче съм си възложила за цел, ама сериозно, да си променя това качество
Знам, че с повечко усилия ще успея да се владея

# 26
  • София
  • Мнения: 3 840
Обаче мразя,че съм адски срамежлива и се изчервявам като ученичка Embarassed Twisted Evil Twisted Evil
Може ли да съм такова говедо, незнам
Грам, ама грам не мога да се прикривам и каквото ми е на душата,това ми е на лицето Rolling Eyes

О, и аз имам същия проблем. Днес трябваше да чета една писмена работа пред колегите ми в университета, щях да се побъркам - взех да треперя цялата, да пелтеча, ужас.

# 27
  • Мнения: 30
Многооо емоционална  Naughty а хич не е хубаво

# 28
  • Мнения: 1 233
Многооо емоционална  Naughty а хич не е хубаво
И аз така. И носа си не харесвам Crossing Arms

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Корема си след раждането,гърдите също.
И двете неща ще ги коригирам с помощта на някой мил чичо доктор в най-скоро време...

Общи условия

Активация на акаунт