Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 528
  • 279
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 577
Ейййййййй чудно  Кате,аааааа отивам и аз да оправя фризурата.Сама съм си майстор .   Blush

# 121
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ейййййййй чудно  Кате,аааааа отивам и аз да оправя фризурата.Сама съм си майстор .   Blush
Мерси мерси.... Embarassed Embarassed....Ще изпратя поздрави на фризиорката ми....  bouquet..А ти твойта какво смяташ да й оправяш..ако не е тайна разбира се... Mr. Green

# 122
  • Мнения: 903
Катенце, бомба си, мацко! coolcool  Че и аз дебна мойта фризьорка днес, та да се подстрижа, че ми се е обезформила вече косата. То по-късите прически като моята, като прорастнат и става кофти, щото се губи вече идеята / с дългите коси е по-не е така /... Та като ме подстриже и аз ще се вапцам 4470 - да се правя малко по малко хубавелка за моя кипърски принц Heart Eyes /пък той кога ще дойде още не се знае.., ама и без друго РД ми наближава, та все е наложително да се разкрася поне за собствено самочувствие Wink , нал`тъй/

# 123
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати, екстра е станала косицата. Малко тъмна ми идва обаче, но сигурна е  от светлината.
Ето ме и мен като не ми вярвате, че оранжево няма!!!!!
Моля, хора със слаби нерви и Гери (да не се стресне, де) да не гледат! Mr. Green
http://images.muzka1.multiply.com/image/3/photos/10/600x600/40/A … amp;nmid=66599275

А, това за кравите е истина. Току те гледа с влажен поглед и те подгони добичето. Ма, като се замисля, дали пък от нас да е бягало пък ние да сме си мислили, че ни гони!!! hahaha Кати, в Кипър крави не съм виждала, аз като се замисля.  newsm78

Блонди, кога ти беше РД-то, че не си спомням.Пък и в новините нищо няма за светски купон на годината...

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 17:05 от muzka

# 124
  • Мнения: 39
Еееее, Катеееее.много си ни хубава  bouquet браво за прическата! Ама вие сте всичките хубавици май....
Само не знам как да си пусна и аз една снимка....нещо не виждам как...
Роска, честито  синче,да ви е живо и здраво и да радва мама и тати!
Тези дни нямах интернет, телефона си бях забравила, та бях откъсната от света. Гадничко малко, ама преживях го.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 14:27 от lusien4eto

# 125
  • София
  • Мнения: 1 456
Eй, Лусиенчето здравей! Звучиш чудесно!!!
Браво!  bouquet

Ето, тук си обяснявахме за качването на снимките.

"За да качиш снимка тук и където и да било другаде, трябва преди това да си я качила в  Интернет пространството или
Правиш си регистрация в някой от сайтовете за тази цел - multiply.com,snimka.bg и т.н.
Качваш снимката в съответния сайт.
Когато е вече качена, отиваш върху нея и кликваш с десен бутон.
Копираш адреса на снимката, който се вижда в падащото меню като кликнеш върху снимката.
После идваш във темата и както обикновено кликваш за  отговор.
Ако искаш снимката да се вижда избираш иконата за изображение и между таговете даваш paste
на адреса, който копира и ако всичко е наред в предварителен преглед ще се видиш.
Ако искаш да е като линк избираш земното кълбо и правиш същото, а в предварителен преглед ще видиш активен линка.
Като кликнеш върху него, ако всичко е наред ще те препрати към
снимката в сайта."

# 126
  • Мнения: 903
Люси, тъкмо се чудех къде те отвя вятъра и хоп, ти се появи! И аз като Муцка те поздравявам за това, че вече звучиш доста по-бодро и уверено! Само така!  Hands Thumbsup

Муцкаааа, душо златна Mr. Green, как бе, пиле шарено, си си разкривила хубавото лице в таз`ти ми гримаса Crazy hahaha  Ти за мойто РД не бери дерт Party , аз сама ще си кажа и ще ви почерпя /па макар и само виртуално/ на самия ден. С триста зора си записах час за утре при мойта фризьорка, пък вдругиден вече и аз ще се вапцам и ако резултатът не е потресающ Shocked може да ви се покажа тука Laughing

# 127
  • Мнения: 26
Лусиенче,ти се появи,такмо и аз се чудих кво става с теб..
Кати,да работи,да го впрягат моя мъж,че да не мисли за глупости,снощи каза,че и кола вече е харесал и май ще я купува...
А пък аз днес направих последни покупки за болницата,вече сме готови smile3521..
Уф и аз чакам с нетърпение да дойде момента да ида на фризьор,да се постегна newsm03
Бърборанова,днес бях малко на покупки ама искаш ли утре сутринта да ти звънна,да се разберем за кафе?? kaffeetrmker_2

# 128
  • Мнения: 577
Кате,аз си се пооправям с пресата или с дифузера .Просто с тия 2-ма дзвера засега фризьора е мираж за мен.
Люсиеенчеее,здравей.Адаптира ли се,миличка?Как е работата?
Гери,звънни да се разберем.Аз ей сега се връщам от парка пак.На моя син уж прощапулник му правихме,голяма файда не виждам.2-ва гьола имаше в парка и в първия излетя и се приземи,като Боинг.Втория го заобиколи и така се изцопа на цимента,че скъса и анцуга.  Sick От Столипиново циганетата с мед да ги мажеш пред моя ----за днес.
Блонди,цвета остава същия нали!
Муцка,няма оранжево ,душко.Аз ей така,като тебе изглеждам в нормолно състояние последните дни.

# 129
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муцка newsm62 newsm62 rotfImao rotfImboЕййй издокарала си и цвета и физиономията екстра.... newsm51
Лусиенче ха добре си ни дошла най накрая.....Добре че има по някоя добра фея да те подсети че иначе ще ни изоставиш съвсем... babydust7
Блонди ще си оставаш блонди щото после не върви да ти викаме нещо друго....ми то няма да си ти.....  33uu  33uu
Гери да не те хванат ревностните вълни пък ти... Rage То тук хубави жени няма (като изключим форумките разбира се)..... Mr. Green
Барборанке пусни да видим резултата ....че аз купих си и аз преса уж хубава уж маркова пък нещо не загрява..... nono
И да се поскарам малко на всички които се услушват и не се включват не ви ли е срам бе хора...... smile3512 smile3512 ще ви се караме пък и ще ви бием ако трябва hit

# 130
  • Мнения: 903
Ееееее, разбира се че същия си остава цвета! - Няма да изневерявам на отбора на блондитата, я /"много сме, силни сме, руси сме!" Joy Joy/  Аз да ви кажа също имах един експериментаторски период, ама с него си и останах - толкова втрещяващ беше резултатът! Crazy И то точно за абитуриентския си бал - реших да се направя лекинко в стил "жената-вамп" , демек с червена грива. Ама с недоразвития си блондински мозък, прибегнах за целта не до боя, ами до къна.... и ефектът беше---> af - нещо средно между морков и репичка. Ммдам! Още си спомням коментара на учителката ми по литература: "Аууууу, много ти е авангардна фасадата!" #Crazy Laughing - и тоя значи "комплимент" пред целия клас Embarassed hahaha  Че не се и отмиваше пущината й къна и чаках почти цяла година докато израсте. От тогизи пой`че експерименти с косата - нъцки, ама никогиш! Залагам си на естественото, макар че и това е трудно, щото от три години взех да се боядисвам и още не съм открила натуралния си цвят - по-тъмно (не скандинавско) пепеляво рус.

# 131
  • Мнения: 577
Катееееее, Cry  нали разбра колко съм оправна със снимките.Ще потренирам-----заради вас няма как---- трябва да се дообразовам и камера имаме-ейй така за хубост.  
Шанкулова  ,завърташ се ,пиле шарено ,за по-малко.Кажи твойта малка кукла как е?  И аз се сърдя   Crossing Arms  Всички ни забравихте.   Crossing Arms  Отнесе ви кипърския морски полъх.   Whistling   Whistling   Whistling
Блондииии     rotfImao #Silly

# 132
  • Мнения: 140
AAA, тука съм аз Simple Smile Чета ви и ви се радвам Hug То от мойта скъпа дъщеря,нищо не мога да направя:( Вечер заспива след 23ч, а следобед спи макс. час,час и половина Cry
Гледам сега като е хубаво времето да излизаме,че вкъщи не се трае вече... Понякога незнам на кой свят се намирам newsm78
Кату6,я кажи каква преса си си взела и не си доволна? Щото и аз съм се спряла на една,ама още се чудя Thinking И ще издадеш ли колко излиза като цена да те боядисат тука,че много ме изкушавате така-всичките боядисани,само аз не Embarassed

# 133
  • София
  • Мнения: 1 456
За да не ви стряскам, промених  горния линк мъничко.
Направих едно колажче от снимки, за да възпея русата си коса. Mr. Green

Блонди, дай снимка от този репично-морковен период, де!?

Барборанова, аз се чудя що в Пловдив хора не останаха, пък то зарад тебе. Heart Eyes
Ако с таквъз физиономия вървиш, ми те хората надалече ще бягат и синчето не като боинг ще
прелети гьола, ми кат пършинг ракета ще отлети.

И, аз напоследък усещам, че темичката стана по-скоро българска разработка на кандидат
кипърски мами и таковци. То, добре, че Кати е от редовните, че иначе....

Къде сте бе хора- psd, мечето, мимито....
На Роска ще й простим още два-три дни, ама после цъ.
Дано не съм пропуснала пак някой...


# 134
  • Мнения: 903
Абе Муцка, ти нещо май майтап си правиш newsm78 - ква морковено-репичкова снимка искаш да ви постна?! Ми то говорим за период от хилядооооо и балканската война /нали можеш да сметнеш га съм била абитуриентка, или туй викаш много сложна задача за блондинка Wink Joy Joy/ Та тогава още цветните снимки минаваха за лукс, пък цифровото фото може и изобретено да не е било даже! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт