Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 526
  • 279
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 903
Катенцеее, недей така бе женице ми навива манивелата с тия приказки, че любимия се е пакетирал и замоизпратил с куриер, щото съвсем ще изперкам perko  И без туй сигурно сън няма да ме хване нощес, докато дочакам утре доставката на подаръка 1countingsheep

Иначе много ме изкефи инструкцията за ползване на водата Hands Clap Че и още нещо се присетих - то всичко друго се трайва, ама как я сколасвате с употреблението на тоалетните... сигур` смърдясва, ууууффф! Toilet


Гери, душко, то всичко хубо, ама след като последно му отказах, някак конфузно ще се получи да му кажа "Абе взех, че премислих, я ми прати билетите и идвам" Rolling Eyes А и финансовата страна я има, че не мога да си позволя сама разхода по пътуването /нали и за там ще трябва да имам някакви парички/. Така се охарчих последния месец за зъболекар..., да не говорим, че още два зъба чакат за коронки #Crazy   Та няма как да се самосервирам като изненада по чисто прозаични  финансови причини #Cussing out  Ще видя сега тия дни на къде ще тръгнат нещата - първо, какъв подарък ще получа Mr. Green; второ, като говорим той на къде ще клони... и ако отново предложи да ми прати билети, вероятно ще се съглася Blush Макар че, както вече писах, каква ще е ползата от отиването ми там, ако той ден след ден е на работа по 15-16 часа Rolling Eyes Да му се невиди и комплексираната ситуация ooooh!

# 211
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
каква ще е ползата от отиването ми там, ако той ден след ден е на работа по 15-16 часа Rolling Eyes Да му се невиди и комплексираната ситуация ooooh!

Добре де той винаги  ще работи горе долу с това работно време дори и да сте заедно.... newsm78
Мнооого просто ....първо идваш......Малко запознанство .....с бъдещото мами и всички роднини после... married и после кво ще тръгваш ...направо си оставаш тук....Поне с мен така беше дойдах с една чантичка с няколко чифта дрешки гащички и два чифта обувки с надеждата че ще се върна за другата част от нещата ми но така и не се случи останах си тук и после нещата ми сами си пристигаха малко с мама малко със систър малко с брат ми ...и така срам не срам останах си.....Ми то нашто любов ли беше да го опишеш....Та досега не ме пуска човека в БГ ......ако те пусна вика трябва и аз да дойда да не те вземе някой.. newsm03 newsm08

# 212
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
АА забрвих да ви кажа за инструкциите за кенефа...пише....
Никога не забравяйте да сложите по едно шише или някакъв съд с вода до тоалетната чинии в случай че спре
водата и имате нужда от нея в тоалетната.... Sick Sick
Значи то кво стана нестига че тичаме след децата newsm63 мъжете.... чистене  newsm28готвене   food002пране  wash hangгладене 1ironing и т.н ми то сега и с кофите ша се тича... Oha!

# 213
  • Мнения: 903
каква ще е ползата от отиването ми там, ако той ден след ден е на работа по 15-16 часа Rolling Eyes Да му се невиди и комплексираната ситуация ooooh!

Добре де той винаги  ще работи горе долу с това работно време дори и да сте заедно.... newsm78

Абе миличка, да винаги ще работи при приблизително такива условия, ама първото ми идване там..., без никого да познавам... ще се чувствам страшно неловко, ако прекарвам по-голямата част от времето с хора, с които изобщо не се познаваме, да не говорим пък за езиковата бариера. Пък това с идването на гости, пък оставането за постоянно при мен няма как да се случи - забравяш че съм с "ремарке"/озаглавено Лора/ Mr. Green Всъщност тя до голяма степен е причината да не смея да действам импулсивно. То така или иначе като се стигне до заветната чел ---> married с решението си аз ще съм предрешила и нейната съдба за години напред... Но преди това не мога просто да я подметна като куфар, правейки си експерименти с неясен резултат. Искам да кажа, че ако не на себе си, то на нея поне дължа да постъпвам винаги отговорно и да предприемам само добре обмислени стъпки.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 21:49 от blondy-mamma

# 214
  • Мнения: 577
Ще посрещаме рожденния ден май заедно.  Hug       

# 215
  • Мнения: 903

Ще посрещаме рожденния ден май заедно.  Hug       
Ако сте на линия и не сте окапали по леглата още, даже ще ми е много драго! newsm47

# 216
  • Мнения: 903
И така, скъпи мои, изтичат последните минути в които съм на 33 Grinning  След което ще съм година по-стара, но от това едва ли акълът ми ще си дойде на мястото  angel008  И понеже утре съм спретнала скромно семейно парти /с родителите и брат ми/, щото не се знай знае ли се - това може и да е последния ми РД, който празнувам с тях, ако е рекъл Господ.... Та мисълта ми е, че колкото и да е скромно, ще съм заета от сутринта с приготовления и не знам по кое време ще мога да се включа. Затова отсега ви нареждам на вас виртуалната софра... cook.... пиячка, кой каквато предпочита...beer  или   Wine Glass... разбира се за десерт...  party023  Вдигам тост за здравето на кака ви Блонди /моя милост Fluttercheers и ми стискайте палци това, което бъдещето предстои да ми поднесе, да не ме разочарова, а напротив - да ме очарова Heart Eyes

И накрая една специална почерпка - не за тялото, а за душата--- Досега не съм ви споделяла за моите музикални предпочитания, но аз съм определено с рокаджийски афинитет   superuu  superuu  superuu... а понеже много популярен в БГ е поп-фолкът, та затова ви черпя с това ултра яко парче, съчетаващо двата стила--->

http://youtube.com/watch?v=ciKQkYQTRhQ&feature=related


Апропо, щото любимият е със същия музикален вкус като моя, та оняден му го изпратих същото и на него и той здравата се накефи  superuu  superuu  superuu .... А като отговор ми върна това /та пак пуснах циврите, особено снощи като ми я пя тая песен по телефона.../, така че ако ви хареса повече, чувствайте се почерпени с нея--->

http://uk.youtube.com/watch?v=NZ_og3Q8SvY

# 217
  • Мнения: 4 111
blondy-mamma, честит рожден ден! Пожелавам ти много щастие, много здраве и късмет, много любов и много успехи!    bdbaloni baloni baloni baloni baloni baloni
Ти си рокаджийка? Та ние сме от една кръвна група!     superuu 
Специален поздрав http://youtube.com/watch?v=EJ29pVhsdMs   
и още един http://youtube.com/watch?v=h7xF51AFkys
и още http://youtube.com/watch?v=VGHbzP96WWA
 Heart Eyes http://youtube.com/watch?v=YAZyjARWKzM
и последно, но не на последно място    superuu    http://youtube.com/watch?v=bkysjcs5vFU човекът с най-мощният глас ще пее за теб!
И още една ще изпее -   lovekiss  : http://youtube.com/watch?v=ZL1RguQL4jQ
Ще се спра вече... ама ми стана много рокерско     superuu

   smile3555  Букета!

и Наздраве!   cheers

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 00:42 от Лилянчо

# 218
  • Мнения: 577
честит рожден денnewsm51Мила ни Блонди ,пожелавам ти толкова здраве, че да учудиш медицината! Толкова щастие, че да ти завидят ангелите, толкова любов, че да не може да я запише историята!
 Tada happy bd hbday baloni  Весело посрещане на празника с родата.Благодаря за почерпката,взех си биричка и малко от онова парещото---пиле ли е,наденичка ли е......от него си взех,и тортичка.   Kissing Heart  remybussi честит рожден ден     

# 219
  • Мнения: 496
Честито и от мен  smile3525

# 220
  • Мнения: 577
Освен,че наша убавица Блонди,има рожден ден,искам да ви споделя ,че ще направя опит да откажа от днес цигарите!Моля ви ---стискайте ми палци!Трябва да се справя,имам болки в гърдите и се уплаших да не се затрия. Отиваме на вилата днес,ще ви информирам,как стоят нещата близките дни.И някоя ваша дума за кураж---няма да ми е излишна.  fingerscrossed Kissing Heart

# 221
  • София
  • Мнения: 1 456
Блонди, Честит Рожден Ден мила!
Бъди здрава! newsm51
Всичко друго рано или късно ще се нареди!


Барборанова, ми хайде стискаме палци и за твоето начинание.
Много мъдро решение. Браво на теб!

Ще ви чета по- подробно довечера.

Поздрави на всички други и приятен ден!

# 222
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Блонди мила......Честит рожден ден......Изпращам ти целия отбор на БГ мама при теб.....
http://www.123greetings.com/birthday/birthday_smiles/bdaysm14.html
Сега вече със всички нас на линия мисля че ще ти е малко по весело ......нали...... Peace
Да си жива здрава и да ставаш още по красива със всяка изминала година.... Така де за да ти се наслаждава любимия пък и не само  bouquet
Благодаря за почерпката но поздрава ще предпочета истинския вариант...втория Heart EyesHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чакаме отчет довечера по някое време за подаръка че ме гложди ужасно newsm78 newsm78

Барборанке Поздравявам те това е най умното решение..... smile3521Трябваше да те заболи ли за да се сетиш да спреш..... smile3513 ....Вие пушачите сте ужасни ми мислете малко и за нас дето не сме и за децата дето са около вас .....ми нали и тях тровите ....горкичките какво са виновни.... family4 Извинявам се за предизборната реч но като чуя за цигари и пооообеснявам......Айде мила почвай въздържанието си ние сме тук да помагаме ... coolcool

# 223
  • Мнения: 4 111
barboranova, успех! Възхищавам се на волята и силата ти! Ще успееш! В една друга тема по въпроса казах, че с мъжа ми сме глупави самоубийци! Не бъди като нас!  Hug  bouquet fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 224
  • Мнения: 39
Честит рожден ден ,Блонди! Пожелавам ти здраве и много щастие!  bouquet
Лелеее, Бърборанова, браво за смелостта! Спирай ги цигарите,стискам палци. Дано успееш! Задачата ти е трудна, но изпълнима. Аз колко пъти ги спирах за по няколко месеца,а веднъж и година отиде. Ама уви, пак започвам ...

Общи условия

Активация на акаунт