Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 496
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 26
Blondy, newsm59 newsm67  Gift newsm51
Да си жива и здрава,всичко друго ще се нареди,сигурна съм..
Наздраве и приятно изкарване

# 226
  • Мнения: 140
Blondy-mamma, честит рожден ден и от мен! Здраве и много щастливи мигове ти пожелавам! newsm59  Gift
Кату6, незнам как ще ти прозвучи Embarassed,  ама твоите съпруг и голям син къде бяха днес следобед(след 17ч)? Щото ми се стори че ги видях,ама не съм 100% сигурна Thinking

# 227
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Кату6, незнам как ще ти прозвучи Embarassed,  ама твоите съпруг и голям син къде бяха днес следобед(след 17ч)? Щото ми се стори че ги видях,ама не съм 100% сигурна Thinking
Аааа разхождаха се по мъжки... Naughty Минали са вероятно през ресторанта по някое време ако си ги зърнала там....а след това ходиха на футболна среща .....ако си ги зърнала и там... newsm78 А преди това пък бяха на първенство за малки футболисти ...синчетата са много добри... football football на стадиона на Анортоси на малките игрища ...... newsm78 Това е което знам .....за друго...не се сещам newsm789

# 228
  • Мнения: 903
Мили мои, от сърце ви благодаря за пожеланията! Ценя и тях, и огромната морална подкрепа, която ми давате Hug  Специално изказвам яко рокаджийска    superuu  superuu  благодарност на Лилянчо - понеже както и предполагах снощи не можах много да спя /броих овце до към 1ч., но за сметка на това цъфнах по първи петли newsm57 нейде към 5 сабахлян  Mr. Green/, та като станах и видях нейния поздрав и си пуснах подред парчетата... супер готино се заредих емоционално от сутринта coolcool После и семейното парти мина доста приятно, като изключим малко ръфкане с майка ми..., ама то човек с майка си ако не се посръфа, с кого?! Joy Joy

И накрая, щото знам че вече не издържате на съспенса Mr. Green, да ви кажа какъв беше  Gift от любимия. Както и предчувствах - много красив букет от рози, лалета, калии и др. в чудесна аранжировка! Абе предусещах аз, че ще са цветя, но не бях сигурна, щото се чудех как ще се транспортират невредими на такова разстояние... Обаче гледам - букетът направен в бутик във Варна и от там пратен с куриер, което ме навяна на мисълта, че той е дал пари на ръка на някоя стюардеса, пътуваща вчера Ларнака-Варна и я е помолил за тази услуга. Всъщност как точно е действал няма такова значение, важното е че го е направил, нали Heart Eyes

P.S. Барборанке, взела си решение и стискам палци да му устоиш fingerscrossed  Аз лично бях пушачка и на два пъти успешно съм спирала цигарите - първият път беше преди 12 години - една сутрин просто си го казах и го направих без проблем /е, не съм била и много пристрастена де - до 5-6 цигари дневно/. Но после разводът ми разби нервите и пропуших за около две години, след което се хванах на бас с един тогавашен колега /непушач/, че ха не съм рекла, ха не съм ги спряла цигарите отново /като се замисля, езък че не се хванах за нещо по-сериозно на бас Mr. Green/... и  го направих от раз. Сега мога да запаля инцидентно някоя цигара на няколко месеца веднъж, ако примерно нещо здравата ми е треснало нервите, но изобщо това не ми е проблем - не пропушвам наново. Та ти пожелавам моя късмет с отказването на цигарите!

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 21:30 от blondy-mamma

# 229
  • Мнения: 140
Katy6, точно на мача ги видях Simple Smile Аз не съм ви казвала ама моя мъж,нали е футболист и всеки път като е хубаво времето ходим с малката да го гледаме и подкрепяме Hug Много е сладък синковеца ти,личи си че има и българско в него Peace
p.s. barboranova, и аз ти стискам палци да успееш да ги спреш наистина Peace Всичко е воля или инат,аз също пушех,ама от нова година реших и ги спрях Hug Засега все още издържам на изкушението и не съм изпушила нито една от тогава, защото знам че една е достатъчна,за да ги почна наново Blush Така че моят съвет е давай от раз,а не постепенно да ги намаляш с намерението един ден да ги спреш Peace

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 21:52 от shankulova

# 230
  • Мнения: 4 111
blondy-mamma, много се радвам, че съм допринесла за хубавото ти настроение, ама много се зарадвах!  newsm44 newsm51 А това:
Цитат
Пък за рождения ми ден щял да ми прати подарък, на който да се радвам докато пристигне
означава ли, че ще пристигне преди да увяхнат цветята? newsm09
А за майка ти - и аз така се дърпам с нея като няма с кого  Joy но само като сме много дълго време заедно. Беше ми на гости скоро за 2 седмици и само и се поскарвах лекичко, ама тя не се възпротивяваше  smile3560

# 231
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
честит рожден ден, блонди, и от мен, всички са ти пожелали най-хубавите и желани от теб неща, присъединявам се към тях и ти пожелавам на следващия рожден ден обстановката да е по-различна, по-надалеч, но в прегръдките на най-щастливия съпруг на рожденичка   bouquet

# 232
  • Мнения: 26
Blondy,толкова е романтично hug txtloves
уф,супер,дано да си била много усмихната......
Роска,хайде,къде си???

# 233
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Katy6, точно на мача ги видях Simple Smile Аз не съм ви казвала ама моя мъж,нали е футболист и всеки път като е хубаво времето ходим с малката да го гледаме и подкрепяме Hug Много е сладък синковеца ти,личи си че има и българско в него Peace
А мерси мерси.... Heart Eyesаз пък си мислих че си се чудила на зимното яке с което се беше самонавлякал... Mr. Greenнезнам защо беше решил че е студено и беше сложил дори зимния си анцуг който му и накъсява малко ама няма нищо....той напоследък си има собствен стил и каквото реши това слага #Crazy А ми ние всички футболисти си ги познаваме няма да се учудя ако се знаем и с твоя мъж ...... Laughing...Дори Кацаваки наскоро беше в нас на кафе и му се скарвах да докара жена си че тя ще вземе да роди още малко пък не сме се запознали още ....а с него се знаем вече две години.... Peace
Блооондиии колко романтично....  bouquet Винаги съм се разплаквала на един букет с цветя особено ако са от моя любим .....Вие може да се смеете ма аз си пазя всички картички от него които идват с букетчетата и един ден като остареем ще му ги показвам да се разваме двамата... Hug

# 234
  • Мнения: 903
А това:
Цитат
Пък за рождения ми ден щял да ми прати подарък, на който да се радвам докато пристигне
означава ли, че ще пристигне преди да увяхнат цветята? newsm09

Лилянчо, бе то и на мен сащото ми мина през ума..., ама като ги гледам тия цветя, не ми се видят да са много трайни newsm78... но пък чак такава оптимистка не смея да съм Mr. Green Както писах по-горе, гледам да не си разпускам много юздите на фантазията, та да не бърша после сълзи без нужда /то и тъй цивря пречесто Embarassed/

Мими, както се казва от твоите уста, в Божиите уши! Да знаеш, че жестоко ме трогна Hug

Геринце, романтично е и още как! Няма жена, която да не се развълнува от такъв жест, а аз съм способна да оценя стойността му може би повече от който и да било, щото допреди в живота ми никой не е правил подобно нещо за мен - толкова специално и само за да ми засвидетелства любовта си...  Two Hearts  Хай стига, че пак се разкиснах...

Кате, аз пък за да си го запазя за спомен завинаги - този първи букет от любимия, си го снимах. Пък за картичката да не ви разправям какъв майтап... Значи аз не помня да съм ви казвала, ама ако не - сега ще изплюя камъчето, че му се падам малко кака на съкровището Blush/няма да казвам с колко точно, че мъ`й  срам amiiii/ Та текстът на картичката, с елемент на закачка, е следният: "ЧРД, моро моу! 34!- О, Боже!... Е, това е без значение, защото те обичам! Целувки!" Той знае, че имам добро чувство за хумор и наистина така ме напуши на смях като го прочетох това... Ай, кажете ми - такова да го биеш ли, да го целуваш ли Joy Joy

# 235
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Блонди един бой никога не е късно да се изяде... Mr. Green
Пък после си го нацелувай колкото си искаш.... Heart Eyes .....Пък разликата във възраста въобще да не те притеснява това е още идин повод да се обичате повече.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моя мъж например е с дванайсет годинки по голям от мен ...и това представи си го разбрах в деня на сватбата когато му видах паспорта дотогава ми казваше че е по голям само със седем....къде седем там и дванайсет Mr. Green....Аз съм си щастлива и доволна пък като позастареем още малко тогава ще му мислим ...   Twisted Evil Laughing Laughing

# 236
  • Мнения: 431
Eхоооо, здравейте!
Сори, че изключително рядко се включвам, ама тия багабонти не ме оставят за секунда.
Едвам смогнах да ви прочета.
Блонди, Ч.Р.Д.! Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

Мацки, и пичове(pdd Wink), много сте сладки.
P.S.: много любими мои песни, но малко тъжни http://www.youtube.com/watch?v=U1neSDcUQ60http://www.youtube.com/watch?v=lTevWqEL-DE
Аз съм фенка на Нотис, много се радвам, че успях да отида по-миналата година на концерта му.

# 237
  • Мнения: 0
Блонди bdbaloni Повече усмивки на лицето,парички в портмонето и любов в сърцето!
 newsm38 бързо ти едно желание си намисли и за да се сбъдне то свещичките духни  party041!!!!
Съжалявам че не можах да се включа по рано!Подаръкът ти е страшно романтичен явно си те обича момчето и държи на теб .Пожелавам ти всяка година да получаваш все по голям букет ама лично от него.

# 238
  • Мнения: 353
Леле,леле,колко много неща съм пропуснала  #Cussing out Че и почти цяла тема сте изписали  #Crazy Вече съвсем нямам време за нищо.Добре дошъл на новия татко,честито ви бебче и на двамата,да ви е жив и здрав малкия голям Живко и много много да ви радва    bouquet   Блонди честит рожден ден със закъснение,за което съжалявам,ама нали казват по-добре късно отколкото никога  Hug От сърце ти пожелавам много здраве и съвсем скоро да си гушкаш любимия и да не се разделяте повече   luvbed   married     pdd дано скоро да си със семейството си-и за теб пожеланието ми е от сърце. Ако пак пропускам някого или нещо предварително се извинявам  Peace Благодаря ви че сте тук ,че да отмарям и аз от време на време  smile3503 Приятен следобед на всички.

# 239
  • Мнения: 39
Абе хич не ми върви откакто съм тук в Кипър... newsm78
Пооткраднаха ми малко козметика от първата квартира, после лаптопа каза,че е  до тук,просто спря. Ремонта ми излезе 80 евро. А сега на всичкото отгоре ми се счупи и телефона. Ровчиха го нещо,айде о6те 45 евро.
На всичкото отгоре като ми го върнаха нямаше един номер в него останал...
Късмет...иде ми да се  #2gunfire
Блонди това е много романтично наистина. Красивият букет цветя винаги ме е впечатлявал най-много. Все роня по някоя сълза от радост!
Майка ми имаше рожден ден на 31 март и аз и пратих цветя. Тя горката нали си и е мъчно за мен,та ми звънна и си поплака по телефона. Ама голяма изненада беше за нея.
Та момичета,с тези,с които съм говорила, моля ви звъннете да си запиша пак номерата.
Българина,който живееше тук в мойта квартира утре си заминава и съм много тъжна.Така свикнахме заедно...Сега пак ще ми е криво.
Ама аз само си повтарям,че съм силна и не се давам... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт