Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 453
  • 279
  •   1
Отговори
# 255
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муцка тва за лекетата се казва cid
Блонди .... Thinking значи остана да купиш и блузката и си в комплект нова новеничка.....щото иначе не мисля че ще се пуснеш топлес като тия пусти англичанки...ей кат дойдат на море за тях дрехи няма бе хора разхождат се по бански пи улиците и хич не им пука Mr. Green Ми то поне да се нещо ами то оттук виси месце оттам друго  261uu
Гери те кипърките са по зле и от гъркините ...Гъркините поне си признават че ядат ..а наште кипърчета навън ядът салата и постят пък кат са в къщи ела да видиш eat eat
Барборанке няма страшно бе жена и аз тъкмо научих че е такъв значи ставаме две.... Joy....и кво нищо не казваш за......ти знаеш.... smile3546 Naughty newsm11

# 256
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Hug

Роси радвам се че сте се прибрали за теб и бебока една голяма Hug.Стройкай всички край теб да ти помагат щото отпуснеш ли им края веднъж само ти ще опъваш. Да попитам кърмите ли се?Целувки от БГ и чакаме снимки и въпроси ако имаш питай не се притеснявай.

Шанкулова вече те чакам да се обадиш за кафе.

Ей момичета добре че от време на време пускате по някоя песен та да послушам и аз нещо различно от детските песнички.

Блонди честити ти подаръци със здраве да си ги носиш!

Барбаронова стискам ти палци да издържиш аз не можах!

Лек и весел ден на всички мами и татковци!!!
 

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 22:58 от пепита

# 257
  • Мнения: 577
Днес бях в една приятелка и запалих,опънах 2 пъти и я загасих.Това е.Казах си---------------глеееедах яяяяяя     Rolling Eyes   и малко кривнах,нооооооооооооо просто съм китка росна и свежа от това да опъвам по 1 кутия на ден,че и повече,като излизаме.Ще продължавам,няма да се откажа .

# 258
  • Мнения: 903
Аааа, Кати, къде я търсиш ти кака ти Блонди? - Аз блузката си я купих сама на себе си - подарък за 8-ми март, при това в любимия цвят на съкровището. newsm03 Та тогава още му казах, че специално заради него съм я взела - да му стане хубаво като ме види облечена в нея, и още по-хубаво, като я разсъблече от мен  love001 newsm53  Ейййхх, и йощ` не съм го дочакала тоя заветен миг! Rolling Eyes  Joy Joy

Барборанке, ха тъй мила - стискай душицата зад зъбките и не се отказвай! Две дръпвания не са проблем, стига след това да не ти се прииска неудържимо да се напафкаш едно хубавичко, както си си свикнала до сега 15

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:13 от blondy-mamma

# 259
  • Мнения: 26
Kati,ами те всички диетолози ако са като твоя познат newsm62,трудна работа,те няма да искат да отслабват,за да има за кво да ходят при него..
Барборанке,ами аз пък незнаех за другите неща за Нотис......

# 260
Здравейте, и от мен Grinning.Аз вече ще стана от вашия отбор.От  3 месеца дойдох в Кипър(Ларнака) и преди 2 медмици разбрах че ще ставам мама.Искам да ви попитам всички мама как по бързо наъчих те езика? newsm78Аз започнах да се претеснявам по края случилото се,нали трябва да зная какво ми обесняват. Thinking
И мамите it Ларнака(BOUBOULINA i KATY6)са по дълго(8 години)не е малко време тук,ако могат да ми помогнат с нещо-дали са ходили на уроци или сами са се оправили,пита smile3529.Благодаря предварително за съдействието.
  love001Сега не ми е малко ясно как да се регистрирам,но късно ще го направя.
Много во благодаря за съдействието.
Приятен ден и от мен.
 newsm10

# 261
  • София
  • Мнения: 1 456
Ми, хайде сега кат` сте ми толкоз бъбриви, заглавие
за новата ни тема да измислите, че тъй кат` гледам
утре сутрин ще сме на 15.
И да ви предложа, ако искате да подредим в началото кой в кой град на Кипър е. Ще извадя и малко линкове с инфо от стратие теми по предложение на мимито май!

Мило гостенче, отиваш на регистрация и следваш поленцата!
Хайде дай си никчето, та да те поздравим поименно с добре дошла/дошъл...

# 262
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
sladyt4e_m добре дошла Hug......Забележка имам само че тук съм от 10 години нещо не си разбрала... Laughing
Поздравявам те за щастливата новина която си научила preggo...Дано всичко да мине ок и да имаш едно хубаво бебенце...  ylinfantТук всички много обичаме децата... newsm76..Езика всеки учи както може...аз специално използвах телевизора......съседките по възможност кипърки и така ..отначало е малко трудно и се чудиш тия кво говорят и все мислиш че ти се карат ама после започваш да разбираш и не е толкова страшно... Naughty
За каквито и да било трудности ние сме тук имаме си и пдд който страшно помага по отношение на граматичното обяснение ....Айде че се улисах  bouquet
Муцка ние с тебе май по телепатия да почнем да си общуваме тъкмо се бях захванала да пиша по същия въпрос....Давай май пак ти ще отваряш темата че аз  докато дойда утре на работа ще вземат да я заключат #Cussing out
Предлагам заглавие ....Кипърски мами..татковци и бебета (6) Heart Eyes
Всичко друго което се сетиш слагай колкото повече толкова по добре....

# 263
  • София
  • Мнения: 1 456
Мдам, ми като те помръзва да ми звънеш к`во да правя.
Използвам телепатичните си способности. Mr. Green Shocked

# 264
  • Мнения: 903
Добавката за бебетата в заглавието на следващата ни темичка много ми допада. Поздравления за идеята, Кати!

Муци, то хубаво да пишеш кой в кой кипърски град е, ами то ние дето сме си в БГ още... newsm78 Освен да впишеш "очаквано бъдещо местожителство:.../едикъдеси/" Mr. Green

# 265
  • Мнения: 6
Здравейте (отново).
Казвам се Пламена и сега съм в Никозия... Едва ли ме помните, точно преди да замина за Кипър се разписах само набрзо в темичката и от 2 месеца се опитвам да ви изчета и да напиша няколко реда и аз но...  Blush  Ама вече обещавам да пиша редовно, ако важи все още любезната покана да се присламча към темичката, макар и да не съм мама.  Flutter

# 266
  • София
  • Мнения: 1 456
О,да,да Плами! Заповядай!

Добре де, тогава може и да не пишем, щото наистина,
тези дето сме в България, ама си бъбрим по кипърски Mr. Green къде
ще се впишем... newsm78

# 267
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте (отново).
Казвам се Пламена и сега съм в Никозия... Едва ли ме помните, точно преди да замина за Кипър се разписах само набрзо в темичката и от 2 месеца се опитвам да ви изчета и да напиша няколко реда и аз но...  Blush  Ама вече обещавам да пиша редовно, ако важи все още любезната покана да се присламча към темичката, макар и да не съм мама.  Flutter
Аз специално си те спомням Peace и се радвам че ни намери отново... HugНадявам се следващия пост да не ти е отново след два месеца Crossing Arms
Блонди радвам се че ти е харесала идеята щото все пак имаме едно родено бебче ново...две съвсем пресни близначета на Мечо....  bouquet а чакаме още две живот и здраве ...пък може и повече...кой знае newsm78
Муцка ще ти звънна не давай зор че напоследък съм много заета то форум...работа..деца...футбол..парк...гости..кафенца....притеснявам се и за всяка от вас поотделно... Heart Eyesуф че се уморих....но утре ще ти звънна... Laughing Laughing

# 268
  • Мнения: 577
Добро утро и от мен.   Hug  Добре дошли на Плами    и sladyt4e_mbouquet Изпратихме се на градинка,други на работа и аз хоп с кафенцето на компа,да прочета и новините.  kaffeetrmker_2  Заглавието е супер.Ако искате да включим и едни ей такива,като мен ``ни в клин ,ни в ръкав``,по стечение на обстоятелствата се запознахме и не искам да се разделяме.Да сложим и едно .......и приятели от БГ..... Turn-l  Муцка,как е твойта принцеса?Всичко е 6 вече-нали!sladyt4e_m,Катето ти го е казала много точно.Но и аз от личен опит да ти кажа, научих  го от ТВ,говорех си с бабките,и най-важното изобщо не се притеснявах да питам.В началото разбира се ги говорех ,малко ,като нашето малценство в БГ,но след това започваш и вестниците  да преглеждаш,и   в  новините   да се вслушваш ........ и не след дълго всичко си идва на мястото.  Peace  Аййййде сега ще чакаме да видим твоето бебче-живот и здраве,ще бие ли размерите на  Живко.Абе мила моя Блонди,от онзи ден се чудя къде съм изтървала значението на тези обувчици---`катараменките`-да не са `балеринките` или аз където съм кръстила някой мои `бързоходки`-за всеки ден .   ooooh!   Flowers Bouquet  Кате,по-полека миличкаааа,давай си сама малко почивка,че ако ти не помислиш за себе си,няма кой друг .Яяяяяяяя днес малко пак да се разкрасим. 4470  На всииииииичкииииииии желая един прекрасен ден изпълнен само с хубави емоции.  newsm51 Kissing Heart

# 269
  • София
  • Мнения: 1 456
Eто от мен днес е кафето! Mr. Green


И значи проектно заглавие
"Кипърските мами,татковци, бебета и ..... приятели (6)"От време на време се включва Лилянчо, пък тя е в Гърцията та затова , ако искате всички други да сме приятели кой в БГ, кой в Гърция и т.н?

Барборанке, благодаря , че питаш! Алекс е вече много по-добре. Почти всички лекарства спряхме, но и тази седмица си е в къщи, че да укрепне. Живот и здраве от другата пак сме на ясли. Heart Eyes А, ти как ще се разкрасяваш? Фризьорче, маникюрче...или нещо другичко си намислила?

Кати, не приемам извинения! Crossing Arms Mr. Green

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 09:44 от muzka

Общи условия

Активация на акаунт