Искам второ!!!!!!!!

  • 4 034
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
От самото начало половинката ми НЕ ЖЕЛАЕ ТВЪРДО второ дете. До хитрости не бих прибегнала посмъртно, първо, защото ще се усети веднага, и, второ, защото може сериозно да си навредя на брака. Знам му идеално доводите, не ги приемам, но какво да направя?
Лошото е, че аз съм на 37....вече почвам да се изморявам все по-лесно и скоро и на мене ще ми се отще.

Уф и аз съм на две крачки до въпросната възрас и започвам искрено да се притеснявам че няма да си имам второ. Таткото засега е категоричен, покрепян от майка си. До хитрост немога да прибегна - и той се пази ..  Wink Малкия редовно разправя за бебета и как ще си ги гушка, ъче сега са на такава вълна в детската. Няколко от съвипускничетата му си имат братче/ сестриче, а той ме поглежда изподвежди все едно аз съм подучила детето.
Вече съм се отказала да мрънкам, защото и от това ефект определено няма да има. Само се моля и си стискам палци.

# 16
  • Мнения: 4 733
Аз не бих прибягнала до трикове, ако и партньора ми не е с ясното съзнание че иска второ дете. Нали целта не е просто детето да се роди, а да е желано...

# 17
  • София
  • Мнения: 71
Според мен с прилъгване нещата не стават, трябва и двамата да са готови.Не смятам, че мъжете трудно се навиват за бебе, може би и те искат тайно, но дамите са много настоятелни и ги изнервят, а за тази работа трябва спокойствие. Laughing
Не смяташ, защото не познаваш моя! Той и за първо не се навива, та за второ....... Cry

# 18
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Не смяташ, защото не познаваш моя! Той и за първо не се навива, та за второ....... Cry

Хич не се коси и аз мъжо го чаках има няма 3години да се навие, после още около3 години сътворявахме  девийката , шото все не се получаваше.Затова аз отсега мрънкам е не постоянно за да не съм досадна, но така лекинко и го чакам да узрее за идеята.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
При нас пък е обратното-аз не искам за сега второ детенце ,а той все прави намеци.

# 20
  • Мнения: 4 733
 Манипулаторки  Laughing Като толкова искате акъл, ето ви: Мъжете много се плашат от безизвестността. Всъщност това, което ще ви посъветвам е самата истина, дали ще драматизирате малко повече при поднасянето на информацията си е ваше решение. В откровмен разговор просто им казвате, че времето лети и биологичните часовници тиктакат. Задайте им риторичния въпрос ( с очаквани елементи на разсъждение от тяхна страна  Mr. Green )" Да не би когато си твърдо убудун вече да е малко късно и да си блъскаме главите защо сме се ослушвали толкова време?! "
 Успех  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 71
Манипулаторки  Laughing Като толкова искате акъл, ето ви: Мъжете много се плашат от безизвестността. Всъщност това, което ще ви посъветвам е самата истина, дали ще драматизирате малко повече при поднасянето на информацията си е ваше решение. В откровмен разговор просто им казвате, че времето лети и биологичните часовници тиктакат. Задайте им риторичния въпрос ( с очаквани елементи на разсъждение от тяхна страна  Mr. Green )" Да не би когато си твърдо убудун вече да е малко късно и да си блъскаме главите защо сме се ослушвали толкова време?! "
 Успех  Laughing
На мен и това не ми помогна, отдавна го пробвах! ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 733
Жалко, това е самата истина. Бебетата не стават по поръчка и е тъжно, когато човек е изпуснал възможността детето да бъде създадено по възможно най-лесния и естествен начин.

# 23
  • Мнения: 5 370
Да не би когато си твърдо убеден вече да е малко късно и да си блъскаме главите защо сме се ослушвали толкова време?! "
 Успех  Laughing
Елементарно, Уотсън, вери елементарно! Mr. Green ( с най-добри чувства към тебе).
Казала съм, че си подарявам цялата месечна нетна заплата на човека, който успее да го придума.

# 24
  • Мнения: 4 733
Казала съм, че си подарявам цялата месечна нетна заплата на човека, който успее да го придума.
Не ти ща заплатата Laughing. Дай малко инфо за обекта и ще помисля довечера на спокойствие Mr. Green
Между другото, истините винаги са елементарни.

# 25
  • Мнения: 5 370
Казала съм, че си подарявам цялата месечна нетна заплата на човека, който успее да го придума.
Не ти ща заплатата Laughing. Дай малко инфо за обекта и ще помисля довечера на спокойствие Mr. Green
Между другото, истините винаги са елементарни.
Давам ти веднага на лични. И снимка даже наша ще ти пратя.
Сериозна съм.

# 26
  • Мнения: 4 733
По снимки не гледам, само суха информация моля LaughingНе желая все пак цялата ми поща да се напълни със снимков материал на чужди мъже  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 641
Малиии, къде е Маг Сибила сега.....  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 71
Да не би когато си твърдо убеден вече да е малко късно и да си блъскаме главите защо сме се ослушвали толкова време?! "
 Успех  Laughing
Елементарно, Уотсън, вери елементарно! Mr. Green ( с най-добри чувства към тебе).
Казала съм, че си подарявам цялата месечна нетна заплата на човека, който успее да го придума.
И АЗ, И АЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАЖЕ ДВЕ ЗАПЛАТИ! ТРИ СЪЩО ТАКА! БЕЗ МАЙТАП! ОБАЧЕ ДЪЛБОКО СЕ СЪМНЯВАМ, ЧЕ ИМА ЧОВЕК С ТАКИВА СПОСОБНОСТИ......

# 29
  • София
  • Мнения: 11 710
Милето, можеш да ми се обадиш и да се наоплачем взаимно на чаша шварц.
От самото начало половинката ми НЕ ЖЕЛАЕ ТВЪРДО второ дете. До хитрости не бих прибегнала посмъртно, първо, защото ще се усети веднага, и, второ, защото може сериозно да си навредя на брака. Знам му идеално доводите, не ги приемам, но какво да направя?
Лошото е, че аз съм на 37....вече почвам да се изморявам все по-лесно и скоро и на мене ще ми се отще.

Добре,а ако случайно стане второ,това пак ли ще навреди на брака ти?
А той едно дете ли е?
Обикновено жените се дърпата от второ дете,мъжете по-рядко.
Аз например съм от тези дърпащите се,макар винаги да съм искала две деца.Обаче обстоятелствата така наложиха...
В един момент осъзнах,че децата ми ще са с много голяма разлика и няма за кога повече да отлагам.

Общи условия

Активация на акаунт