Дюканки с палачинки, трици и меса топим сланина и кила - 93 тема

  • 42 711
  • 951
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 3 640
Добър вечер, дами!  Hug

Благодаря от все сърце на Бермудез, Лео, Цоци, Пиглет, Катето, Геци, Орелия, Фоли, Муцка, Цвети, Зеленко, Мими и всички останали, които ми изпращат своята емоционална подкрепа!  Hug Heart Eyes  bouquet
Честити намаления на Моннн, 2в1, Пиглет, Лейди А, Лори, Мама Веси, Амери, Жана, Алекс М, Меморгана, Пусикет, ТобиHug
Елена82, стискам палци и при вас всичко да се нареди по най-добрия начин и лошият период да е възможно най-кратък!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
Варненки и Мими, страхотни сте! Всички до една изглеждате прекрасно!  Hug
Цоци, браво на половинката ти - мъж за пример!  smile3501
Мазниславова, успех с инвитрото!  Praynig Hug
Пиглет, честити 3 месеца с Дюкан! Много се радвам, че са толкова добри изследванията ти!  Hug
Лори, дано никога не видиш отново 6... на кантара!  Hug
Буги, ще чакам с нетърпение да се похвалиш, мила!  Praynig  preggo Hug
Пешко, не се подлагай на никави режими и диети!  Naughty Просто се храни разумно и здравословно, спортувай и всичко ще е ОК.  Peace
Амери, ще те чакаме на срещата! Ще отпразнуваме подобаващо РД!  Wink Hug
Мамица, благодаря за клипа! Невероятен е!  Hug Отивам да си пусна филма.  tv
Здравето, честити 5 месеца!  Hug Чудесен ти е резултатът и промяната е изумителна! Браво!  smile3501
Клер, Сънрайз, всичко е наред, момичета.  Peace Заредете се с малко повече търпение!  Hug
Алекс М, браво за проявената воля!  smile3501
Атракция, честити 2 месеца!  Hug
Цвети, сериозно мисля да го направя това с фазите, но днес не успях. Много тежки кризи изкарах и не ядох изобщо режимно, а за П-ден и дума не можеше да става.  Sad Мисля в понеделник да си взема направление за ендокринолог и след консултация с него ще реша как ще я карам нататък.   Thinking На теб приятно презареждане на гардероба, сериозен шопинг те чака.  Flutter Hug
РивелаHug
Зеленко, комплиментите са били напълно заслужени!  yes Hug
Гергацка, добре дошла и успех!   bouquet
Амидала, за режима е подходяща Exquisa Fitline 0.2%.  Peace

Лека нощ и сладки сънища! До утре!  Kissing Heart smile3524

# 916
  • Мнения: 1 417


Какво ме захапа ся мене, а?  Crazy Аз се чудя как да сваля още кило- две, за пета съм била.  Crossing Arms Днес опатках 200 грама ш.к.лад и се чувствам  smile3511 bash cry tantrum Banghead Rage Rage censored
И аз така се чувствам.Оня ден изядох,едно голямо парче торта,едно баница,ама пак голямо,бонбони,ама няколко и ощеееее много нережимни неща Embarassed Embarassed

Перле, аз сериозно се замислям да му направя подарък на тоз човечец сър Дюкан!!!!

Предлагам да му пратим снимките да ни види Peace Rolling Eyes
Сънче, Hug HugСтискам палци да знайш Praynig

# 917
  • Мнения: 1 990
ВАРНЕНКИ и ГОСТЕНКИ, СУПЕР СТЕ! НАПЪЛНИХТЕ БЕДНАТА МИ, ПРОКУДЕНА ДУША!
Здравето, страхотна нова визия! Като постигнеш целта си, ще си чисто нова! Grinning
Орелия,  Hug
Амери, хайде, идвай! Аз от Румънско ще дотичам, а ти се чудиш!
Таман се чудех къде ни е Слънцето?!  Пази се, миличка! Hug
Ривела, снимките в албума са надписани! newsm78
ПерлеHug, трудно се оказва при вас, май!  Wink
Хапнах това-онова на таз скромна гала...Ще се премеря утре да видя каква ще е плюсовата разлика!
Момичета, благодаря за пожеланията за успешна трета!  bouquet
Лека нощ,  Heart Eyes

# 918
  • Мнения: 1 417
Марини,че е трудно,трудно е ,ама то беше на РД Embarassedи от тогава съм+2кг EmbarassedОт утре П ,докато ги сваля hahaha Joy Joy

# 919
  • Мнения: 831
[quote author
Ривела, снимките в албума са надписани! newsm78

[/quote]
моя грешка отворих поста на prysila и от там си ги гледах,а сега изчезвам да ги разгледам в албума Hug

# 920
  • Мнения: 32
Много ме надъхвате като ви чета.Ще бъда стриктна и ще им видя сметката на тези 3 кила

# 921
  • Мнения: 663
Добър вечер момичета и от мен ...ВАРНЕНКИТЕ ...ХЕЙ ВИЕ БУДАЛКАТЕ ЛИ СЕ С МЕН ... видах ви снимките ..там не видях жени нуждаещи се от диети ...а мацни на които им трябва художествен фотограф за да ги изтиписа на плакати и календари за реклами ...защото освен всичко имате и много чар ....
Sun ...благодаря за подкрепата и това че винаги намираш хубва дума почти за всеки ... възхичавам ти се ...страхотна си ...  newsm51. А относно моята половинка .... мога да кажа рецептата ми ( лична но трудна за изпълнение ) ... за дресировка на съпружеско тяло ( при това бивш военен - демек МАЧО ) ....изисква се много време и постоянство (  smile3521 като при диетата на Дюкан ) .... и накрая (след 20 години брак) постигаш успеха ...той е "дресиран " да готви пере проститира глади .... ама като казвам тези неща ..ги прави ежедневно аз има няма един два пъти месечно да се включа да помогна  Embarassed....но в действителност аз бачкам на няколко места и ужасно много пътувам та затова

# 922
  • Варна
  • Мнения: 174
Привет, Слънчеви Дюканки!

Вещи
  Hug ,  може рядко да пиша, но винаги се възхищавам на труда ти  newsm20!!

Надяван се, че не сте успели да ме забравите  Embarassed Просто напоследък все така се случва,
че нямам възможност да стоя много на компа. Направихме едно ремонтче, което както беше малко
така ни отне много време, защото сме женени с деца  family4  smile3532, но нямаше как. Преди това
дечицата бяха болнички и отново времето ми беше насочено другаде, но мислено съм с вас ежедневно  love001
Утре малкото Слънчице става на ЕДНА годинка и от няколко дни се подготвяме за празненството, а и вече имаме гости -
баба и дядо от Стара Загора и леля от Англия. Надявам се, че ще ме разберете добре, защо нямам никакво време напоследък
да пиша. Дори и на комп-а сядам рядко, но това е положението.

Варненки, страхотни сте!! Много съжалявам, че пропуснах срещата, но нямаше как да си оставя гостите, а и приготовленията
край нямат. Дори като се връщахме от пазара видяхме Дорчето  Hug да се прибира, явно от срещата, но нямаше как да и се обадим.

Това е за сега от мен. Постигнатите кг можете да видите на лентичката. Тези дни дори не съм се и теглила като хората ...

Целувам ви

# 923
  • Мнения: 311
Момичета, искам да ви попитам нещо тъй като от два дена и аз съм на Дюкански режим. Понеже в книжката пише , че може в минимални количества са се хапва и корнишонче / не, че сега ги има /, но мога ли да си правя татраторче с обикновенната краставица естественно в много минимални количества? Разгледах рецептите ви но не намерих нищо по въпроса и реших , че ще споделите опита си   bouquet

# 924
  • Мнения: 2 180
vilkoni в ударния период не може да се консумират зеленчуци.  Peace Като минеш във втора фаза, ще си хапваш спокойно. Успех с режима!  Hug

# 925
  • Мнения: 831
Мамс на снимката видях една красива девойка Hug
КалиМа, Fen, Prysila Hug
Mimi Georgieva много си сладка Hug
Dorchestar, K. Savova свежарки сте момичетаа Hug
Джини , закачливи чорапки- имаш фигура на манекенка Hug
KaliMa, diametar,Диди Hug
Играчка-Плачка  ,  Креми ,  Бермудез Hug
katyadjin, baby_doll Hug
Сънче  newsm17
vilkoni добре дошла, HugДжини вече ти е отговорила успех ти желая с режима Peace

# 926
  • Мнения: 311
Джини, благодаряти   bouquet
Попитах понеже към добавките към ударния период са споменати и корнишони и затова реших да попитам дали може.До колкото си спомням пишеше, че може да се консумират като вид подправка т.е. да не ги възприема организма като зеленчуци.Естественно може и аз да бъркам, но за по сигурно реших да попитам.

# 927
  • UK
  • Мнения: 727
 Мамица, 5-та градска е на 1 спирка от центр. гара с който и да е трамвай посока Надежда. Аптеката се намира в блока срещу входа на болницата.

# 928
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Момичета, супер сте, страхотни снимки  Hug  Hug  Hug
Отново ще помоля третофазничките като казват че съгрешават да уточняват фазата си, за да стане ясно на новите тук, че не си ядете просто безразборно, а имате все пак право на това. Този път не е като друг път "викам ти дъще, сещай се снахо" , а направо визирам Джини и Перлата.

# 929
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Джини, благодаряти   bouquet
Попитах понеже към добавките към ударния период са споменати и корнишони и затова реших да попитам дали може.До колкото си спомням пишеше, че може да се консумират като вид подправка т.е. да не ги възприема организма като зеленчуци.Естественно може и аз да бъркам, но за по сигурно реших да попитам.

Може - но например 1 малко корнишонче за целия ден - ако искаш си го направи в млякото на таратор.Тогава ще бъде подправка. Лично аз понеже ползвам пликове за печене на месото - винаги в плика има - 1 малка главичка лук, 1 корнишонче, 1 ч.л. горчица без захар и съответните подправки за месото. Дори, ако прегледате книгата на Дюкан с рецептите - той дава по 2 глави лук на ядене за подправка.

Ето извадка от книгата:
     Оцетът, мащерката, чесънът, магданозът, лукът, както и всички подправки са не само разрешени, но и препоръчителни. Употребата им позволява да се обогати вкусът на консумираните храни, което засилва способността им да засищат.
     Корнишоните и лукът са позволени, ако се употребяват като добавки, но не и ако се консумират в такива количества, че да бъдат възприемани като зеленчуци.


Та, vilkoni  -   chef без кавърма и салата от кисели краставички в първа фаза Wink Wink Wink


Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 00:09 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт