70-та, немска, юбилейна тема

  • 13 464
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 423
Нищо не съм чула, ни за фикуса, ни за огъня.
Вчера ми потрепериха коленете, защото ми
се изпречи пред очите Кампино. Винаги съм
казвала, че е много секси, но на живо е много
повече от секси. Бях на ръба да припадна, но
мъжът ми ме свести, можело да е двойник на
Кампино. Глупости, никакъв двойник, той бе.
От ученичка не се бях вцепенявала пред певец,
артист или какъвто там било забавлител народен.

# 256
  • Мнения: 122
Ей ,3а малко да погледна в темата и про4итам такава хубава новина - фикуса си отива,ура! JoyДано в1рнат онова прекрасно моми4е с хубавия глас и приятното и3л14ване  Praynig

# 257
  • Мнения: 2 658
Хайде zдравейте Joy Вечерница wavey Аz,като последен идиот,чак сега видях тая немска тема..Та да дойда,ако може Wink ?Какво да раzкажа,аz съм във Вупертал,точно до Дюселдорф се намира,тука съм от година и малко окончателно,мъжа ми от преди нас.Още не съм добре с еzика,което страшно ме тормоzи,а и е трудееен...А пък съм учила дълго английски..Ами това е zасега от мен Mr. Green

# 258
  • Мнения: 1 584
Гърли, и аз с въпрос, към тези с деца в държавни градини - разбрах, че се получава някаква част от таксата обратно, когато подаваш Щойерерлерунг-а. Някой има ли идея какава точно - % ли е, твърда сума ли е, що ли е?

2/3 от разходите, но не повече от 4000Е на дете на година.

Ако двамата родители работят - до 14г на детето мисля беше - тагесмутр, градина, занимални, ...

Ако не работят двамата - само от 3-6г (тоест само по време на детската градина).

# 259
  • Мнения: 3 521
Майра, благодаря bouquet

Лиске, завидЕх! Що не го подкара под ръчичка към вас?

Добро утро, да кажа на све и добре дошла на desi manova. Не се шашкай от езика, труден е, но се научава. Английският ще ти бъде от помощ, когато започнеш да си търсиш работа, но ако искаш да научиш добре немски най-добре го забрави на първо време Wink.

А за снимките на Калина Муньос с перука и сини лещи нещо да кажете? Има нещо отвратително перверзно в тази жена, което ме отвращава на първично ниво.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 10:04 от surfline

# 260
  • Мнения: 707
А за снимките на Калина Муньос с перука и сини лещи нещо да кажете? Има нещо отвратително перверзно в тази жена, което ме отвращава на първично ниво.

Наистина има нещо отблъскващо. На мене даже ми прилича малко на фам. Джексън  Mr. Green.

desi manova, вилкомен   bouquet.

# 261
  • Мнения: 3 880
Прилича на вакс-фигура Sick Тази жена от край време се прави на по-стара и по-грозна отколкото е. Придворният бератер ще да е некадърник Wink Laughing

Добре дошла на Деси  bouquet

# 262
  • Мнения: 2 658
Мерси момичете zа посрещането Hug
А Калина си е неприятна по принцип,но тука е уцелила десятката.Направо е плашеща...

# 263
  • Мнения: 9 052
коя е таzи калина? има доста лелки с такъв аутлук ...

# 264
  • Мнения: 3 521
това сериозно ли? Embarassed
Дъщерята на Симеон Сакскобурготски.

# 265
  • Мнения: 9 052
Ммислих, че е по млада. Може да има проблеми жената, zа да иzглежда толкова тъжна. Де да zнаем  newsm78

# 266
  • Мнения: 1 242
Така е, като се жени за Муньо(с) става муня.

Имам архивна снимка на цялото семейство от годините им в изгнание, когато Калина е наперена тийнка. Там е очарователна.

Ха, добър ви ден.

# 267
  • Мнения: 1 242
А фикусчо не ми се вярва сам да е напуснал. Беше се много "натокал" да става звезда. Щеше да зарязва училището, там било супер гадно. Трябвало да учи.
Имам едно предчувствие, че са го къшнали по повод изказването му за Мария Карей (както я наричат поляците) Mr. Green
Един вид, бил е напуснат.
Ако ми остане време днес ще попрелится клюкините.

# 268
  • Мнения: 7 605
Ха добър да е.
Не zнам zа вас, но тук е дълбока zима  Shocked Заледени пътиЩа, гъста мъгла, иzобЩооооо...идилия  Rolling Eyes

Калина била много zле  ooooh! Вярно прили4а на Джако   Crazy

Деси, добре доШла сред нас, имаме и една друга Деси в Дюселдорф  Wink

Сърфи, права е Майра zа детските, то4но така е  Peace

# 269
  • Мнения: 2 907
Здравейте мадами, добре сте виждам.

Добре дошла на Деси!
А коя е Калина? Сините лещи не се виждат, но аз виждаш монстермесигес гезихт  Shocked

Лиске, ти намираш Кампино за секси? Ох, не, тук не съм съгласна  Laughing

И понеже вчера плюх, та плюх, та пак плюх по ДБ, а днес видях, че съм шматка, ама и загубена шматка, да рекна да си върна думите назад. Излиза ми 13е отиване и връщане до Хайделберг с 24-щунден тикет. Въх, всяка седмица можем срещи да правим....

Добър ден иначе, досега тичах навън, тук е също студ, но поне слънце пече.
Ей, много се радвам, че ще се видим в неделя, закопняла съм за каквото и да е излизане от рутината.

Какво викате бе? Бени се махнал доброволно? Моля за подробности.
Сега ще готвя салата, много съм режимна.

Общи условия

Активация на акаунт