70-та, немска, юбилейна тема

  • 13 475
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Виста, Виста, много тромаво чудо.

Девойки, ако решите юли, може да
скокна до Хайделберг, сега трудно.

# 76
  • Мнения: 9 052
юли ще се опържите там, освен ако не отидете на кьонигщул

# 77
  • Мнения: 1 636
Виста, Виста, много тромаво чудо.

Девойки, ако решите юли, може да
скокна до Хайделберг, сега трудно.
Üли пак.Сега Ще опоzнаем обстановката.
юли ще се опържите там, освен ако не отидете на кьонигщул
Аz миналото лято почети не можах да облека летни дрехи,а по_миналата год август като си бяхме в БГ съседката каzа,че е пускала печка,zаЩотото е бил голям студ тук,а парното оЩе не е било пуснато.

# 78
  • Мнения: 2 907
Ехо, аз съм. Само да кажа, че по навик, защото от седмица говорим за 12, гласувах и за 12, а всъщност 20 е ок. Така че този глас да не ви притеснява. 20 и мен ме устройва. Другото за което гласувах е Хайделберг и без деца. Логично е, след като аз един ден ще се отърва от моето, но това как ще е при вас не зависи от мен  Wink Съответно и в цоо и детски паркове не ми се ходи, а по-скоро на лека разходка в центъра и после хапване и пийване някъде, че да се опознаем.
Така че за мен е важно да решите къде ще се ходи, защото ако всичко се върти само около децата, хм, няма да дойда. Все пак целта е ние да се видим нали?

Добавка, за да не се вдигне възстание :
нямам нищо против да сте с деца. Но ако всичко се върти около тях и съответно неспирно се търчи по площадки, зоо, играчки, мрачки, дъра, бъра и прочее, а нямаме 10 мин. да седнем като бели хора на маса и да се чукнем за здраве ( а доколкото гледам другите ви срещи в Мюнхен или Берлин, няма цоота и подобни...), то тогава не виждам изобщо смисъл за среща.
А така искам да се срещнем....

Сърфо, Хайделберг не ти е 2ч30! Ами 1ч30 най-много. С влак.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 10:42 от mystic

# 79
  • Мнения: 3 423
Ако се виждаме, държа да е без деца
и без мъжете ни. Интересувате ме вие!
Разговори за деца и собствени мъже - не.

# 80
  • Мнения: 3 880
Всъщност за какъв тип среща говорим? Следобедна или? Да знам как да планирам транспорта ....

Лиске, а с чужди мъже може ли да дойдем? Wink Казвай навреме, да отивам да си търся Laughing

# 81
  • Мнения: 508
( а доколкото гледам другите ви срещи в Мюнхен или Берлин, няма цоота и подобни...),

Къде се вижда, срещата в Берлин newsm78, или съм пропуснала нещо?

# 82
  • Мнения: 2 907
Не съм я виждала бе Перле, ама знам, че бяха на мексикански ресторант БЕЗ апендикс  Wink

# 83
  • Мнения: 3 521

Сърфо, Хайделберг не ти е 2ч30! Ами 1ч30 най-много. С влак.

Да, бе - с влак 3,30-4 ч.+2 прекачвания, с кола - 2.36 мин. по мап24 Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 907
Белким няма директен влак Нюрнберг-Хайделберг???  Shocked

Ама е много странна твоята сметка. Този път го знам наизуст. От вкъщи до вас, са 2ч30мин, без задръствания, Хайделберг е на час и 15мин от вкъщи. От Франция, не от КА или дръгаде. Като продължиш по същата магистрала , след час и половина си на нивото на Лауф.
Но ако взимаш ландщрасета и умвеге, може и 5 часа да излезе Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 521
Няма. Цъкни и в ДБ, и в мап24 и ще видиш.

# 86
  • Мнения: 3 880
Белким няма директен влак Нюрнберг-Хайделберг???  Shocked

Мисти, не дискутирай Wink Доиче Бан казва, че няма директен- смяна или на Франкфурт или на Щутгарт ooooh!

# 87
  • Мнения: 2 907
Ужас, ами то и за мен няма да има тогаз, от Карлсруе....
Оф, сега трябва да изляза , детето седи и ме чака облечено, аз още се мотая.
Като се върна, ще продължим. Хайде.


Незнам какво гледате? И аз отидох на страницата на ДБ. Има директен влак Нюрнберг-Хайделберг, ИЦЕ, за няма и два часа....
И Карлсруе/Хайделберг има. Никъде не намеква за умщайгунг.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 11:37 от mystic

# 88
  • Мнения: 3 521
За теб няма проблем - 1ч. и 50 мин с 1 или 2 прекачвания. Поносимо е.

А дали пътува в неделя и по кое време погледна ли? Laughing

# 89
  • Мнения: 3 880
Мистик, за теб има, даже доста удобни връзки Wink (малее, аз взех да се изживявам, като аускунфт на ДБ  Embarassed Laughing)
Отивам да си свърша работата, че пак се замотах тук Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт