Kak реагират другите на нас-самотните родители?

  • 3 464
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Съжаление не долавям към мен. От никого. И слава Богу!
Виж Вяра жива я оплакаха.
Вчера разказах на шефче моята одисея, по принуда, заради отсъствията ми.
Падна му ченето от изненада. Той е разведен и има син на две. Детенцето му често идва в офиса. Не можа да проумее как можело да има такива хора като моето БНД. hahaha И целия ден през час-два пита ама вярно ли. Сладур. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 451
Ами и мен икой не ме оплаква,ама за детето се "тюхкат".Вчера виждаме  един приятел и той ми казва "И к`во сега,двечките сте си...",ами -да ,казвам,никой не е застрахован,то по хората ходи Twisted Evil

По скоро аз себе си оплаквам,защото наистина я виждам ,как от ден на ден все по няма нужда от мен и започва да си живее в нейния свят,което е нормално,разбира се.Не съм я родила да е залепена за мен. Но сега работя и по въпроса за самодостатъчноста си,което явно е многооо важно,когато децата пораснат,а ти си сам.

Абе,ще сбираме отбора за островите след има -няма 10-тина години Grinning

# 17
  • Мнения: 463
Притесних се,гледам има и други като мене дето не ги оплакват.Детето обаче редовно го жалят.Иначе редовно ми обесняват какви хубави мъже има,как с някой ще ми е по-лесно.Бе то ако беше до някой,онова БНД още в къщи щях да си го държа,бях му свикнала.
 Аз  за остров съм се приготвила,пък те да си прибера някой и да му чистим,перем,готвим.Що то то мъж трябвало едно бюро да се премести,13 год.брак и секции се научих да местя. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Но сега работя и по въпроса за самодостатъчноста си,което явно е многооо важно,когато децата пораснат,а ти си сам.

Е т'ва е мъжка приказка, браво  Heart Eyes Знаеш ли колко различно (в смисъл на много по-добре) звучиш от миналата година - много, много ти се радвам   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 336
Ей, самодостатъчните, браво на вас.   bouquet
На мен ми е криво да виждам как ме съжаляват, как ме гледат невярващо и изумено и как... Аз се опитвам да съм усмихната, да изглеждам весела, но понякога не успявам и нещата стават още по зле. Започва една чудене - как можа Марин, как това, как онака. И все натам върви разговорът с почти всеки и то вече 8 месец. Някой търсят клюки, други се интересуват как се оправям, трети предлагат помощ. За помощта казвам - Ще го имам предвид, но дано не се налага. И гледам да се справям сама.
Пък на мен не ми желаят мъж да ни издържа и гледа. Желаят ми мъж, който да ме обича. Най-вече да го е яд ЕРД-то. И аз си го желая де - няма да крия.
Относно децата - там вече нещата са трагични. Особено за Ицко. Баба му и дядо му от другата страна го лигавят като за световно. И аз избягвам вече да го пускам много там. Иначе близки чичковци играят с него мъжки игри и гледат да запълнят ямата, която изрови прасето. Редовното - "горките деца" вече не ми прави впечатление. И все питат като разберат, че ЕРД-то е благоволил да цъфне - Погледна ли Ангел, гушна ли го? Какво им донесе? Пък аз лично вече не намирам смисъл особено Ангел да контактува с онова, дето му се води баща. За Ицко още се двоумя, но след онзи ден везните клонят към "по-добре без татко".
Дълго стана, ама ще ме изтърпите.  Hug

# 20
  • Мнения: 911
Притесних се,гледам има и други като мене дето не ги оплакват.Детето обаче редовно го жалят.Иначе редовно ми обесняват какви хубави мъже има...

мен не само че никой не ме е оплаквал, ами само едни завистливи погледи и въздишки от "щастливо" бракувани дами напоследък забелязвам  Twisted Evil

а от деня, в който един мъж-канара (когото бях помолила да ми помогне с пералнята, щото бременна чак пък пералня не можех да изнеса сама) ми заяви, че БНД-то си е бил камшика "ми сигурно щото нещо си го обидила"  #Crazy та, от този ден нищо не очаквам от мъжете (и сигурно ми личи...и затова не ме закачат Sunglasses)

та, къде, казвате, имало хубави мъже? по някое дискавъри ли са го показали тоз изчезнал вид?

# 21
  • Мнения: 671
Не съм чула някой да ме съжалява,може би защото мразя да ме съжаляват и ако някой не го е разбрал,после той съжалява. Wink
Стига ни това че сме живи и здрави.
И ако някой тука се чувства нещастен от мисълта че не може да пере на мъжа си чорапите,то нека хвърли едно око в "Родители преживяли загуба" и "Деца с увреждания"....
Тогава може би вече няма да мисли така.
Мога и тапети да лепя,да шпакловам ,бушони да оправям и от ток не ме е страх,миналия месец смених и душа в банята. Laughing-и никой не посмя да ме съжали.
Айде да сме живи и здрави,пък другото-маината му.    bouquet

# 22
  • Мнения: 651
Май имаше подобна тема по-рано....
Хич не ги заглеждам как реагират, що'т себе си и детето си гледам и моя/нашия си живот. В резултат на което явно не ми личи да съм много нещастна и за съжаляване, та не съм видяла някой да ме съжалява....май по-скоро ми се чудят що не съм легнала да умра от рев и отчаяние. общо взето нямам склонност да изопачавам нещата "за пред обществото", та често съм съвсем откровена в настроенията си по отношение на "особеното ми семейно положение", та вече май го приемат за нормално. Знам за няколко които искрено ми завиждат също така.  Mr. Green  Аааа, има няколко които се отдистанцираха....  Sick Повечето обаче ми се радват и ме подкрепят, което е ОК за 21-ви век смятам....
Детето никой не съм видяла да го съжалява, от семейството ми пък дума да не става....
Абе май цялата работа е че не се оглеждам много-много....може и да има някакви по-особени реакции, ама не ги виждам... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 863
Аз пък нали не съм самотна официално , та е супер изгодно Joyааа кой ме питаше що не съм се развела ми те за това... сега всички ме мислят за омъжена и готово... никой не  ми бере гайлето, освен аз самата Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Може щото съм депресирана да е, ама за околните това, че сме разделени с БНД се приема като: "Ми много ясно, то ти..."
Баща ми казва, че никой мъж нямало да ме търпи, щото съм ги командвала... Ми да ме командват мен - аз против нямам.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 651
Брей, твоя и моя баща нещо да не са си приказвали наскоро  hahaha
...също нямам против мъже, които нямат нужда да ги командваш....айде размечтах се...  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
...също нямам против мъже, които нямат нужда да ги командваш....

Аааааааа - аз по-далеч отивам: Нямам против мен да ме командват ...стига да знаят как Wink

# 27
  • Мнения: 671
Може щото съм депресирана да е, ама за околните това, че сме разделени с БНД се приема като: "Ми много ясно, то ти..."
Баща ми казва, че никой мъж нямало да ме търпи, щото съм ги командвала... Ми да ме командват мен - аз против нямам.  Crossing Arms
Мъжете мразят силните жени. Hug
Друго си е да се правиш на мачо,пред някоя пърхаща с мигли девойка, изпаднала в див ужас при вида на малко паяче на стената. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Мъжете мразят силните жени. Hug

По този повод - Някога отваряли ли сте консерва /бутилка вино/ пред мъж? Пробвайте Simple Smile Няма нещо, което да ги дразни по такъв смешен начин както това.  hahaha

# 29
  • Мнения: 408
Мъжете мразят силните жени. Hug

По този повод - Някога отваряли ли сте консерва /бутилка вино/ пред мъж? Пробвайте Simple Smile Няма нещо, което да ги дразни по такъв смешен начин както това.  hahaha
Мен не ме дразни.
А ти отваряла ли си консерва, без пръстен за отваряне, без нож или отварачка ?

Общи условия

Активация на акаунт