Kak реагират другите на нас-самотните родители?

  • 3 474
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 999
опа ... ще си ги мерим ли сега? Joy

Жените нямат, Каси...нямат... Веднъж казах на моя бивш баш това - Да не си го мери с мен, щото аз нямам.  Joy

# 46
  • Мнения: 671
опа ... ще си ги мерим ли сега? Joy

Жените нямат, Каси...нямат... Веднъж казах на моя бивш баш това - Да не си го мери с мен, щото аз нямам.  Joy

Ние пишки нямаме ,за да си ги мерим,ама я виж в тъжно веселата тема,как си мерим аватарите... hahaha hahaha hahaha

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
опа ... ще си ги мерим ли сега? Joy

Жените нямат, Каси...нямат... Веднъж казах на моя бивш баш това - Да не си го мери с мен, щото аз нямам.  Joy
аз затова си го меря с мъжО щот туй дето го нямам е безмерно бе.... Wink тъй че печеля поради липса на база за сравнение от моя страна Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 6 477
Като гледам как ще си ги мерим...викам айде да минаваме под дъгата Joy Joy И после като станем мъже ще бъдем охлюви със силни жени....Щот то май вече така се е обърнал света Wink Wink Силни жени и мъже-охлюви newsm78
И като стана охлюв - леле, то е мнооого гот - пред телевизора ще си почесвам придобивката и ще викам - еее, жена, къде ми е ракийката и салатката Joy Joy Joy
А до тогава искам-не искам ще отварям де що трябва - консерви, врати и всичко останало. И като ми писва да съм силна - вечер на балкона докато се пуши цигара може и да се пореве за отпускане на нервата...но само за 5 мин и край Wink

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
между другото силните мъже ен обичат силни жени - бъркат им се твъред много
ссилните жени са за ОХЛЮВИТЕ бе мацки...да ги влачат и нариват...
апропо някои охлюви не са толкоз лоши както си мислите...лошо е когато охлюв се прави на мъж...е те това е страшно, но охлюв дето си знае че е охлюв и кротко пасе тревица пред тв, че и посвършва охлювено но все пак нещо - не е за изпускане да знаете
Wink

# 50
  • Мнения: 463
С една дума ако искаме силни мъже,на охлюви ли трябва да се обърнем? newsm78

# 51
  • Мнения: 671
 Naughty Нееее,правиш се на леко отнесена и тъпичка,пърхаш с мигли и всяка втора дума която излиза от устата ти е "Ауууу"и"Оуууу".
И постоянно му напомняш колко е велик... hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 463
Omorfis,това го мога за не повече от час,сигурно трябва повече да мога да издържам! newsm78

# 53
  • Мнения: 671
Omorfis,това го мога за не повече от час,сигурно трябва повече да мога да издържам! newsm78

Ще ти трябва много повече от час,иначе -охлюв. Mr. Green  Animal Snail  Animal Snail  Animal Snail

# 54
  • Мнения: 463
Уф,че зловещо,или пърхаш или охлюв!Няма ли нормални ?Няма,знам ама ей така да питам!

# 55
  • Мнения: 1 425
Уф,че зловещо,или пърхаш или охлюв!Няма ли нормални ?Няма,знам ама ей така да питам!
Има всякакви. А според вас кои мъже са силните?

# 56
  • Мнения: 463
Panter,въпроса ми беше по-скоро няма ли нормални връзки?Против съм на охлюв да се обърна за да живея със силен мъж,или охлюв на дивана а пък пак аз да мога да се оправям с всичко!

# 57
  • Мнения: 671
Уф,че зловещо,или пърхаш или охлюв!Няма ли нормални ?Няма,знам ама ей така да питам!
Има всякакви. А според вас кои мъже са силните?

Тея дето в труден момент не ме гледат объркано и не питат-"ми кво ше правиме сега".
Тея които умеят да взимат решения.
Тея на които мога да разчитам.
Тея които знаят какво искат и как да го постигнат.
Тея които могат да носят отговорност.

Мога да изброявам още, но мисля че и това стига.
И вярвам че ги има.

# 58
  • Мнения: 145
    Май най-важно е ние как мислим, че ни възприемат. Дали сме нещастни, самотни или силни и независими на кой ли му пука!?
 Мен пък  ме е срам .... и не мога да го преодолея... Срам ме е дори да се обадя на познати адвокати с които сме работили заедно... Embarassed като ще ме заразпитват притеснено... защо, кога, как... ама ще трябва да го разправя на някой адвокат, та да ми заведе дело за издръжка и после да го подпукам за ограничаване на родителските и т.н.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 21:02 от Сияйна

# 59
  • Мнения: 903
Пък ми е през оная работа /дет` я нямам, пък други си ги мерят Laughing / кво мислят хората за мен! Никой от тях няма да живее моя живот и да реши моите проблеми; няма да излекува болката ми, когато ме боли, нито ще се усмихне от сърце, когато душата ми се радва - никой освен най-близките и само за тяхното мнение ми пука.

Има всякакви. А според вас кои мъже са силните?

Силният мъж за мен е този, на чието рамо да мога да се опра, когато  се почувствам слаба и да е способен да ми вдъхне сили отново, а не вместо това да смазва психиката ми и върху това да гради жалкото си чувство за мъжественост. Силният мъж е този, който е решителен и действен, когато е нужно, но в същото време не смята за проява на слабост да разкрие чувствителността си /стига да я има, което също е желателно, защото съм алергична към емоционални пънове Mr. Green/ Силният мъж е този, който се е изградил като личност, уверен е в себе си и не изпитва необходимост да се доказва пред когото и да било, използвайки за целта като фон, на който да се открои, жената до себе си - т.е. да изпъкне ТОЙ - СИЛНИЯ /а всъщност той - комплексаря/ пред НЕЯ - СЛАБАТА. В общи линии май това е, но възможно е и да не съм съвсем изчерпателна  amiiii

Общи условия

Активация на акаунт