Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 7

  • 14 334
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 165
 Grinning Ех, момичета, какви щастливки сме само .

Радвам се ,че се отървах от мазохизма на  newsm44 ДС-то

Четенето там наистина е добра терапия  за отрезвяване и отхвърляне на илюзиите  Peace

# 271
  • Мнения: 402
Въпреки ехидния начин, по който някои потребителки от ДиС ни се подиграват,че сме сами родители , ми става много тегаво като чета там  Tired Жените търпят живот в побоища, лъжи, изневери-такова отношение,че почваш да се чудиш, що за парцал си...защото нямат смелост, сили или желание (най-лошото) да се измъкнат от тоя ад в името на...на какво?
Дано не всички Домове и Семейства са такива, каквито се разкриват по-нагоре ...че тъжно, много тъжно бе.

# 272
  • Мнения: 446
Мацки, привет и от мен Hug
бях на изпит та се позабавих малко, мислех само да се явя да видя задачките, а аз взех че го и взех.Много, много съм щастлива Joy
Ами нали установихме, че при нас е оазиса Heart Eyes, другите в ДИС да си търпят, аз няма Naughty
После ще пиша пак, че варя яйца и ще боядисваме с Никчо Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 433
Браво, Greeneyes! Ей такива новини също ми вдигат настроението. И аз съм студентка и през юни са ми последните шансове да си взема изпитите от последния семестър и да я взема тая втора магистратура най-накрая.

Явно в ДиС-а всички сме чели едно и също - за изневярата и как милата изневерена едва ли не сама си е била виновна и как всички кръшкали и кво па толкова... Басси... Sick

# 274
  • Мнения: 903
Лелеее, момичета, аз в тоя ДиС въобще не съм поглеждала, ама сега само като чета вашите коментари тук... и просто никогаш няма и да надникна. От малкото само дето тука сте подхвърлили и ме втриса Sick ...

Не,не, мерси много! Колкото и да ми е тежко понякога, колкото и самотата да ме мъчи, каквито и страхове да ме тормозят за бъдещето... поне знам, че не живея със "широко затворени очи" в някакво безкрайно и болезнено самозалъгване. И със жилото, и с отровата - в живота си искам само онова, което е  истинско.

Greeneyes, браво Hands Clap и честито!

# 275
  • Мнения: 446
Аз мисля после като имам време да погледна по-обстойно в ДИС и за пореден път да се убедя , че съм взела правилното решение и да си се радвам на самотното родителство Wink

Лили, Блонди, благодаря за поздравленията Hug

Лили, стискам палци за края на магистратурата Hug

# 276
  • Мнения: 463
Зеленооко момиче,поздравявам те!Все така да си ги вземаш,леко!Ами и аз напоследък се наслаждавам на самотното си родителство!

# 277
  • Мнения: 446
Онира Hug, благодаря ти!!! Дано така да ги взимам, че до края на сесията имам още 4 изпита Mr. Green
Ами как няма да се наслаждаваме на самотното родителство, като сега имаме възможност да живеем спокойно Mr. Green

# 278
  • Мнения: 402
Ами как няма да се наслаждаваме на самотното родителство, като сега имаме възможност да живеем спокойно Mr. Green

 newsm10  love001  love001

# 279
  • София
  • Мнения: 6 999
После ще пиша пак, че варя яйца и ще боядисваме с Никчо Heart Eyes

Да не забравиш да счупиш няколко ей... Онира ми даде преди малко ценно инфо по въпроса  Joy

Честито за изпита.   bouquet

# 280
  • Мнения: 446
Иса и на теб благодаря Hug Всички сте много мили Hug
Не можахме да счупим яйцата, но Ники беше като кокошка мътеща яйца Joy над купите с боя Joy не даваше много много да припаря до тях Joy

# 281
  • Мнения: 463
Момичета,току що се обади Малвина.Да ви пожелае весели празници на всички вас,да ви благодари за подкрепата.Хубави новини ,покрай тях,най накрая Ванко пръдна,катетъра му е махнат,дали са му малко храна и е ужасно гладен!Колко хубаво звучеше майка му по телефона,уморена но щастлива!Да са живи и здрави!

# 282
  • Мнения: 402
Момичета,току що се обади Малвина.Да ви пожелае весели празници на всички вас,да ви благодари за подкрепата.Хубави новини ,покрай тях,най накрая Ванко пръдна,катетъра му е махнат,дали са му малко храна и е ужасно гладен!Колко хубаво звучеше майка му по телефона,уморена но щастлива!Да са живи и здрави!


Това е най-хубавата новина на тоя светъл празник ! Praynig Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 446
Браво на Ванко!!! Чудесни новини ! Да са живи и здрави Praynig

# 284
  • Мнения: 671
Браво!!!
И по Великден стават чудеса,не само по Коледа.
Greeneyes girl ,честито за изпита,много свежарски взе да звучи тази тема.
Май наистина тези от ДиС са виновни. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт