Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 7

  • 14 372
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не мисли ,че моят след 3 месец на малката се интересуваше от нещо ,освен да пише смс и да говори по телефона Laughing.Аз в твоят случей бих му казала,;Не ти искам парите за мен,ето ти детето или децата Mr. Green, и отиваш да им купиш от каквото смяташ ,че имат нужда;,и той......ще изчезне. Whistling
Моят даже незнае,детето има ли дрехи,памперси,мляко,не знае и как изглежда даже. Twisted Evil
Вчера приятелят му идва и ни вози с колата по работа,за кво ни е баща ? newsm78

# 256
  • Мнения: 118
Ба, моят ме пита да не било бавноразвиващо се детето, че още не говорело  ooooh!
Много се издразних, макар историята с дрехите да е направо потресающа...

# 257
  • Мнения: 2 723
Ба, моят ме пита да не било бавноразвиващо се детето, че още не говорело  ooooh!

Е нееееееее hahaha

# 258
  • Мнения: 446
Ба, моят ме пита да не било бавноразвиващо се детето, че още не говорело  ooooh!
Що не му каза, че прилича на тебе, не на него и такава опасност няма #Crazy
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе, кви са тия нещастници, баси Sick

# 259
  • Мнения: 393
  Аз отдавна не съм се писала по тази тема,но сега съм уплашена-бившия казал на Гого ,че ще го води на концерта на Металика #Cussing out И както тези дела се точат и той обжалва,нищо чудно да не свърши до Юли и да вземе да го замъкне.От сега ме тресе-той никъде никога не го е завел,ама сега напук нищо чудно и да го направи ooooh!Много ми е притеснено-тов а
не е място за дете на 8г...,а и както не се грижи з анего и няма представа кога и как се чувства детето...

Уф, аз пък съм бясна. Направо извън кожата си. Мойто БНД снощи ми се обади да ми каже, че не съм си обличала добре
децата, че Христина била постоянно със скъсани и износени дрехи. Ако съм нямала пари да ми бил давал повече,
защото го било срам да ходи с такова опърпано дете по улиците.  ooooh!
-ами да не ходи бе,ако дрехите правят човека и определят чувствата ни...И колко повече ще даде-достатъчно всеки ден да са с нови и различни тоалети?Или да приспи съвеатта си?Аман!!!Моя пък си търси дрехите обратно-сакън да не везма да облека нещо от детския гардероб Thinking

# 260
  • Мнения: 402
Gercho, ако мойто БНД ми изкаже такава реплика ще му кажа ,че повече никога няма да излезе с детето където и да било и също-ако иска по-добре облечено, той да го купи и облече  Crossing Arms
Ма всъщност то на такъв идиот как да се върже човек, то просто нямам думи  #Crazy
По темата -щастлива съм, защото осъзнахме тука дружно с мамите,че щастието е до нас, а ние се тръшкаме за някакви, които всъщност ни съсипаха живота  Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 433
Здравейте на който е в този форум днес! Събудих се в мрачно настроение с поредната порция черни мисли, които понякога ме връхлитат - за пропилените години, за компромисите, бла-бла... Та по този повод реших да вляза в ДиС и установих, че въобще не съм нещастна, даже напротив! Та, ако на някой му докривее, да влиза в ДиС-а  Grinning С малкия боядисвахме яйца в четвъртък, днес ще довърша и следобед отпрашвам към морето с една приятелка. Желая ви много слънчев и хубав ден!

# 262
  • Мнения: 463
Щастлива!Четох някои теми в ДИС,и се уплаших!Седя си тук и не мърдам вече никъде!Истина е че като се разхождаме понякога с Ели,се заглеждам в тези хванали детето си от едната страна мама,от друга тате.И си казвам защо при мен не стана?А вчера осъзнах ами какво като се разхождат така,като си затворят вратата в къщи какви работи им се случват!Ще продължавам да се разхождам така,сама с детето си!
 Ей Lilivid, и аз тъкмо затова писах!Честно уплаших се!Щастливи сме ние!

# 263
  • Мнения: 402
мами, кажете къде да гледам сейр в ДиС-а  Crazy

# 264
  • Мнения: 463
Където и да отвориш!Само почети!То тука по-семейство,по-дом!

# 265
  • Мнения: 402
Тука ние сме доста идеи по-толерантни и сплотени  Heart Eyes
Там пък има някои изказвания,които ме шокираха- съветват се да си затварят очите за изневерите на мъжете си, щото "всички мъже с атакива" и всичко друго като било наред....това нямало значение  #Crazy Е та това е висша форма на предателство...как да си затваряш очите за разни пикли,които той избира пред тебе,не разбирам  Naughty

# 266
  • Мнения: 463
Е да де!За туй иде реч! #Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 17 322
Канех се тия дни да напиша нещо подобно, направо не е истина какво се случва в ДиС  #Crazy
Бръкнало момичето в телефона му, видяло, че мъжа й изневерява и 9 от 10 отговора са колко е виновна, че е бъркала.
Хорааа, толкова ли се е обезценило семейството вече, толкова ли не се цени верността и любовта и доброто отношение между съпрузите?
От страх да не останат в нашето положение жените търпят какво ли не, просто нямам думи.

# 268
  • Мнения: 463
Ама Бърди те откъде да знаят,че нищо не му е на положението!Просто се уплаших!

# 269
  • Мнения: 2 723
Канех се тия дни да напиша нещо подобно, направо не е истина какво се случва в ДиС  #Crazy
Бръкнало момичето в телефона му, видяло, че мъжа й изневерява и 9 от 10 отговора са колко е виновна, че е бъркала.
Хорааа, толкова ли се е обезценило семейството вече, толкова ли не се цени верността и любовта и доброто отношение между съпрузите?
От страх да не останат в нашето положение жените търпят какво ли не, просто нямам думи.

Аааааа, ужас и аз я четох тая гадост. ooooh!
Едно мнение ме втрещи мен... че едва ли не жената трябвало да е благодарна, че той и изневерил, когато я нямало, така той доказвал как държи на семейството си и я обичал... бляк  Sick
Ама докато има такива кифли дето да търпят, нас ще ни заменят  hahaha
Щото кой мъж иска скандали, м?

Общи условия

Активация на акаунт