Какви витамини се пият по време на бременност?

  • 20 934
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Пих Матерна и останах доволна от тях.  Аз поне не мисля, че се пълнее от витамините, все пак качих 7 кг. за цялата бременност и едва ли това се води качествено качване на килограми  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 195
До 4-ия месец пих фолиева киселина, а след това центрум-матерна.
не мисля че качването на килца се влияе от витамини и още по=малко пък от Центрум Матерна.
Бременността ми обхвана и пролетта, лятото и есента  Grinning  хапвах на корем всички сезонни плодове и зеленчуци, но все пак си пиех и витамини Peace

# 17
  • Мнения: 165
аз също съм пила Матерна, но това не е повлияло на килограмите ми. С първото дете качих 12 кг, а с второто - 9 кг.

# 18
  • Мнения: 770
Пренатал

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
Ми каквито си излереш за бременни.

# 20
  • Мнения: 8 999
Аз не съм пила витамини, защото ми ставаше лошо и ми се повръщаше от тях. Достатъчно е да се храниш правилно - сурови плодове, зеленчуци, месо, ядки.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 715
И аз пия О'Мами.Ям също мноого плодове , но трябва да си признаем , че тези , които купуваме през зимата нямат нищо общо с "истинските" и не могат да набавят достатъчно витамини.
Някои каза , че от витамините не се яде повече- съгласна съм , това е оправдание!Не може нещо , което т и задоволява хранителните нужди в същото време да ги увеличава.

# 22
  • Мнения: 256
Аз нищо не пия. В началото мислех, че не е нормално и не знаех какви да си взема, купих Матерната, но чух какво ли не за тях. Лекаря ми каза да не пия абсолютно нищо, а да гледам да хапвам балансирана храна. Е не можеш всеки ден да се храниш пълноценно, особено докато си на работа, но въпреки това бебето ми се развива много добре, да чукна на дърво. Дано да продължи да е така!

# 23
  • Мнения: 338
Аз не съм пила никакви-хапвах си достатъчно пресни плодове и зеленчуци

# 24
  • Мнения: 1 763
Аз пиех Центрум Матерна. И мисля, че поне при мен повлияха на килограмите. До петия месец бях качила само два. Тогава започнах витамините и за цялата бременност качих общо 25. Но бебето ми се роди голямо, здраво, почти не е имал жълтеница. Не знам дали е благодарение на витамините, но при евентуална следваща бременност пак ще ги пия. А килограмите не ги мисли, аз вече почти ги свалих.

# 25
  • Мнения: 1 008
Пиех Матерна и Пре Натал.
От 57кг преди да забременея, станах 90кг.
Но не мисля,че е от витамините. Просто съм склонна към напълняване и имах огромен апетит.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 391
И по време на бремеността, а и сега докат кърмя Вега Пренатал формула

# 27
  • Мнения: 6 442
Никакви.Хапвах си повече плодове и зеленчуци. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
аз пиех матерна, н4е на центрум а старите, качих 12 кг за цялата бременостт и ядях насила, за да качвам.....та кг не са ти от витамините....

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 296
Аз пих О'мами.

Общи условия

Активация на акаунт