Отговори
# 15
  • Мнения: 738
И мен може да ме метнете за 20.04. почти преди обяда-ще има кой да гледа малкия!

# 16
  • Мнения: 950
Аз хем да се запиша за тениска ххl  /хем и в темата/ Mr. Green
А за срещата утре нещо знае ли се окончателно къде ще е и в колко  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 294
Мацки, казвайте такива яйца да продължавам ли да правя:
http://images25.snimka.bg/005526866-big.jpg
Грисчето по тях доста неравномерно залепна и е грозничко като чили, ама аз да питам Thinking

# 18
  • Мнения: 521
ох,едва ви изчетох!ами аз искам моята тениска май да е L ,ама ако може щампата да е само розата на движението,че ще ми е малко тъпо с надписа...нали се сещате,че като не съм майка...де да знам  Rolling Eyes.
как мислите?ако това бърка поръчката поръчайте ми я отделно,ще си платя колкото трябва за единична тениска.

# 19
  • Мнения: 2 577
Утре поемам ангажимента да звънна на Тити Тайс и надявам се до 10 да съм ви пуснала инфото
ако е заето? имаме ли друг резервен вариант или остава Капитолия  newsm78

Ще звънна и на Радина  Peace

Velvet_s , защо бе мила, няма значение че не си майка, нали ще станеш  Heart Eyes . Пък и като нося аз тениски на Бекс и на др.рекламни дето са ми давали, да не работя при тях, даже на някои и стоката им не консумирам  Mr. Green То не че ти си майка, просто си част от едно добро дело, което правят майките от движението...... ама както прецениш де  Hug

Люси - пусни ако имаш възможност анкета за дата и час на откриването, за да се реши възможно най-бързо тия дни, че и на МЕРЕЛИН сигурно ще й трябва за поканите, а и да действаме за другите неща

Ася  Peace


аз май в събота няма да дойда, че ще ходя на "официален" баскетболен мач в 11ч., Митко се кефи, чак таблото щяло да свети  Laughing
а преди това е се опитам да се вмъкна при някой работещ лекар, че все не остава време  Tired

п.п А сменихте ли си линка в подписа Thinking

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 00:21 от Amelia

# 20
  • Мнения: 950
За утре имам за снежи материал/от дисковете/ за Попи ако иска от преждата за пилците/ ако някой иска да казва/ Wink
От оранжевата креп хартия мога да услужа .
Мадлена имам от velvet  от малките шишенца дали да ги нося  Rolling Eyes  от тези малките кутийки на нес кафе и ако трябва ще изнамеря и някоя кутия от мляко . Wink
Ася на мен ми харесва яйцето с грис  Heart Eyes  ама нали не пада /рони/ грисът при допир. Wink

п.п. забравих в предната тема да похваля една от мамите с разкошната плетена кошничка   bouquet
Лека  Hug  после ще кача снимки

Ако трябва агитка да викаме на мача Simple Smile   а за мен няма проблем къде ще е срещата само ще следя да не пропусна нещо

# 21
  • Мнения: 970
Ако има среща днес предполагам че и аз ще мога да дойда-само кажете къде. Heart Eyes

# 22
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз с някои отговори ще се върна малко към края на последната Тема  Blush

sneji20 - не мисля, че поне към момента ще е възможно да се организира нещо с децато от Средец  Thinking ...- Но то разбира се не пречи да питаме Директорката  Peace ... тя може и някоя друга хубава идея да има  Grinning ... Като цяло, учителките си предложиха помощта за аранжиране на щанда .... каквото и да означава това  Grinning

И аз за тениските съм ЗА БГ качеството   Peace ... така че щом тези, които предлага radinna са прилични - навита съм да вземем от тях Peace

Относно плакататите за другите градове /Поморие и Средец/, вчера гледах в новините на СКАТ за Поморие нещо коментираха кмета и това, че всячески се стремял да ги избягва  Rolling Eyes /т.е. криел се/ и почвам да се чудя дали въобще би се отзовал на поканата  newsm78 ... но то разбира се не пречи да опитаме  Peace

Иначе според мен както от Поморие, така и от Средец има не малка вероятност да дойдат хора  Peace ... е разбира се те ще си го съчетаят с техни задачки, нали тогава е Лазаров ден и Цветница, къде на пазар, къде на гости ... все пак Бургас е най-големият град в региона и при всички случай лудницата по празниците ще е по-голяма  Mr. Green

ГАБИ*07 - ми предложи на Скайпа, има някаква връзка със ТВ СКАТ  Peace Казвайте, да я използва ли  newsm78  e-лист, Мерелин - в тази насока /т.е. към тази ТВ/ действали ли сте  newsm78

Ianina - ако не те затруднява действай със СОУ Васил Априлов  Peace ... С материали не знам дали ще можем да им помогнем  newsm78 ... ТАка или иначе ако остане нещо  Mr. Green /ГоЛям съм оптимист  Grinning/ ще го запазим къде за Коледния, къде за следващия Великденски базар  Peace
Относно рекламодателите - Мерелин би могла да каже най-добре ... Днес като говоря с ДБМ относно тениските, не пречи да ги попитам и това  Peace

Asya_ - яйцата никак не са лоши  Peace ... има една по-едра грис или поне я дават за грис /само че от италианските фирми, мисля на Divella бях купувала/, дали тогава няма да станат по ефектни  newsm78

Ками - резервен вариант относно срещата нямаме  ooooh! или поне аз не се сещам ... евентуално би могло да остане Капитолия  Wink ... За анкетата - готово  Peace -   bouquet за идеята

Относно подписа, може да замените този който имате с ето този:
 
той ще води към настоящата Тема  Peace, което ще стане по следния начин:
"Копирайте това и го сложете в подписа си. Дайте на цитат и копирайте линка, пействате го в подписите си и сте готови. "
Кампари -   bouquet за предишните разяснения, без теб нямаше да се справя  Hug
Ако линка искате да е с другата картинка, Syrinx нека помогне  Praynig

Velvet_s - и аз съм на мнението на Ками  Peace Въобще да не те притеснява, че пише ДБМ  Mr. Green, но предвид последния ни разговор, ми е много любопитно какво ще кажат колегите ти и родата  Whistling

kalinikol - супер ако успееш да дойдеш на срещата  Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За утре за Средец, ще купуваме ли нещо на децата, аз предлагам пак банани и близалки, или някакви плодове. Аз на Ели казах и предния път едно от децата на видима възраст 4-5 год. ме попита "Какво е това и как се яде  Cry" , ама казвайте и вие, че да се организираме.

Ели мила света е малък, вчера момичето каето ми води каланетиката се оказа твоя комшиика, стана ясно след като се разговорихме за Базара, а аз бях искрено учудена че някой вече знае, ама си мисля в залата да лепна един плакат като доидат, там ходят само жени а аз мисля че те ще са основни клиенти  Whistling
Нещо не разбрах защо да си сменяме подписите?

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 09:23 от madlena

# 24
  • Мнения: 644
Boncuk, кутията ти с лични е пълна!

Мадлена, не трябва да си сменяте подписите, а само линка към темата! Нали сега е нова?! Wink
И аз вече го направих!
  Grinning

# 25
  • Мнения: 742
Нямам нищо против да се занесат банани, и без това зъбите им са в ужасно състояние, не знам друг твърд плод ще могат да го дъвчат.

Мадлена, още като каза онзи ден къде ходиш на каланетика, се сетих, че Диана ти е иструктор  Grinning Егати малкия град  Laughing

# 26
  • Мнения: 527
Момичета, някоя от вас знае ли как да си направя големи букви на кирилица? Имам само на латиница.

# 27
  • Мнения: 742
В какъв смисъл да си направиш?

# 28
  • Мнения: 2 577
Тити Тайс е свободен довечера  Peace

 18.00ч. ще ни чакат Mr. Green


# 29
  • Мнения: 917
На Тити Тайс сме с малката довечера.
Ася, яйцето е страхотно, продължавай.
Вчера излизаме вечерта с едни приятели и аз подхванах темата за базара, а те ми викат "Даааа чухме по радиото и в нета видяхме." Обещаха, че ще дойдат да си купят нещо, но предпочитат да е правено от децата "А рисунки на децата ще има ли, аз искам рисунка" казаха те. А мисля, че децата в Средец имат много готови рисунки, та ако може и тях да пратят.
Също вчера през деня отивам в един дневен център за деца в риск и там приели две дечица, дето майка им била в затвора, а бащата ги пребивал. Аз естествено хубаво ги понагушках, а след това като останахме насаме с фамилния терапефти мадамата разправя, че купувала лосион, че имали въшки. Голям смях падна, че пак на мен и пак с косата свързани неща /нали последният път след Средец имах дъвка в косата си/. Та прибирайки се от работа си взех и аз един лосион та се намазах за всеки случай.
Хайде весел и ползотворен ден ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт