Тоалетна и биде комбинирано - отзиви

  • 36 145
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Покажете го това чудо на санитарията,че не мога да си го представя.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Покажете го това чудо на санитарията,че не мога да си го представя.
линк
 

# 17
  • Мнения: 2 211
Покажете го това чудо на санитарията,че не мога да си го представя.

http://iova.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3


# 18
  • Мнения: 281
Доволни сме Grinning.

# 19
  • Мнения: 491
Нашата не е вградена на самата тоалетна чиния, а е на дъската. Чучурчето, дето пуска водата може да се регулира нагоре- надолу- да става за всеки ... Laughing
Не мога обаче да намеря снимка.

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Нашата не е вградена на самата тоалетна чиния, а е на дъската. Чучурчето, дето пуска водата може да се регулира нагоре- надолу- да става за всеки ... Laughing
Не мога обаче да намеря снимка.
А водата за чучурчето от къде идва,простете невежеството ми.. Blush,допълнително ли се свързва някъде.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Към горния въпрос да добавя още един-водата студена ли е или има опция за нагласяне  newsm78

# 22
  • Мнения: 491
А водата за чучурчето от къде идва,простете невежеството ми.. Blush,допълнително ли се свързва някъде.

Нашата дъска не е със смесителна батерия, а е с кранчета от двете страни- за топла и студена вода. Трябва да имаш прекарана топла и студена вода до тоалетната чиния. Ще се опитам по- късно да го снимам.

# 23
  • Мнения: 2 211
Нашата дъска не е със смесителна батерия, а е с кранчета от двете страни- за топла и студена вода. Трябва да имаш прекарана топла и студена вода до тоалетната чиния. Ще се опитам по- късно да го снимам.

Снимай, дай да видим!

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 478
Нашата не е вградена на самата тоалетна чиния, а е на дъската. Чучурчето, дето пуска водата може да се регулира нагоре- надолу- да става за всеки ... Laughing
Не мога обаче да намеря снимка.
И нашето е такова. До самата тоалетна има смесителна батерия, която е свързана към тръбите. Много съм доволна. Много удобно и функционално.

# 25
  • Мнения: 2 211
Момичета, моля кажете какви марки са вашите тоалетни - бидета, за да ме улесните в покупката.

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 478
На нашата никъде не й пише марката (италиянска мисля беше), но сме я купували от Water House от едно строително изложение, но до Premaman имат магазин.

# 27
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Имам такава и съм много доволна. Нашата е Geberit. Води се дъска с биде, има си бойлерче и си топли водата, така че си тече приятно топла. Свързана е със студената вода и ток.

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А кое е по-удобно комбинирана WC+биде или обикновена WC, с дъска-биде? Отзиви ако някой може да даде  Blush На мен дъската ми се вижда по-удобна, но пък комбинираната е по-изгодна откъм цена  Thinking

# 29
  • varna
  • Мнения: 676
Здравейте и от мен!При мен тоалетната е отделно,а бидето ми е в банята.Много съм доволна от него.Вече доста години го използваме в къщи и нямаме оплаквания.Много е удобно.Препоръчвам го горещо. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт