ЮЛСКИ бебчета'08 (тема 35)

  • 13 270
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 441
Миличка23, добре дошла   bouquet.
Искам и аз такава възглавница на бертони. Случайно няко да знае къде ги продават във Варна  newsm78?
Аз съм адски изморена. Заспах в 22.00 и станах в 10.00. Но пък банята е готова  Laughing. Ще я снимам и довечера ще ви я покажа.

# 211
  • Мнения: 4 371
Бяхме в Пигис Хаус днес да поиграе детето и с мъжът ми повозихме Бъгстера, страхотна е, мноооого широка и мнооого лека. Влюбена съм Simple Smile

Аз ползвах Бюбхен в началото, откакто пуснаха на Хип - само Хип. Много са добри Peace
И аз мисля да ползвам Хип, заради онзи Ойко тест, дето са им правили и заради това, че малко или много са био.
А като почнат да ми хвалят Мустела, веднага пускам един сайт: http://www.cosmeticsdatabase.com/wordsearch.php?query=mustela

# 212
  • Мнения: 782
Здравейте!!!
Тази събота и неделя....голям мързеееел  Simple Smile
И ние вчера ходихме до Пигис хаус  Rolling Eyes ама нещо не останахме очаровани  newsm78  май го хвалят твърде много , а и избора не е много голям   Peace

jollity, ще пуснеш ли инфо къде се намира производителя на Чиполино  Praynig

# 213
  • Мнения: 2 323
ra2, Аз предния път бях доста често на 10 етаж и ме следеше Карагьозова, с много добри впечатления съм от нея. А Налбански ми прави предното секцио, но не го познавам, беше по спешност. Бащата Налбански, нали? Мисля, че който и да избереш ще е добре  Peace А защо имаш краен срок да избереш?
Кога си на преглед - да се видим в МД  Wink ако искаш.

# 214
  • Мнения: 631
аз искам съвсем интелигентно да опонирам на учителката която е против тръгването на децата на 6г
моят син тръгна на 6г но това стана така защото аз исках
децата които бяха колкото него имаше едно приятелче което четеше гладко още на 6г а тръгна на 7г и 7м на училище
то едвам успя да влезе в ритъм с децата които сричаха чешеха се и какво ли не в първи клас
затова децата отиват в първи клас за да се учат да четат и пишат а не там да отиват научени
или трябва да има някакъв стандарт
но не мисля че дете тръгнало на 6 г ще изгуби нещо
по скоро това което е тръгнало на 7 ще си е загубило една година да му обясняват чертички и часовника в предучилищната при условие че то ги знае отдавна
както и цифрите от 1 до десет
моля ви децата на 3 -4 познават цифрите и по чевръстите могат и да ги пишат макар и несръчно
какво правят цяла година от 6 до 7г в предучилищната и то в детските градини
в нашия град предучилищната е само в детските и то в групи където преди се е помещавала мазата на градината или пък физкултурния салон тоест най смотаните стаи щото няма място
ами няма да ходи на тази предучилищна и това е
да направят предучилищната само в училище

# 215
  • Мнения: 2 323
Аз също съм за избора - ако детето е готово - да отиде на 6 години, ако не е - на 7. Аз лично съм тръгнала на 6 години, четях, пишех добре и смятах до 10 спокойно. Не съм ходила на детска градина, защото не ми харесваше, бягах няколко пъти и мама и татко ме ,,уволниха,, от детската. Майка ми си беше у дома с брат ми и се гледахме. Брат ми също тръгна на 6, но като че ли беше такъв вундеркинд като кака си. После навакса и сега е енциклопедична личност  Mr. Green Но май по наше време имаше условия - децата до юни - тръгват на 6, децата след това - на 7. Та нямахме избор тогава, но ако ме питаха - още на 5 исках да ходя на училище. Затова съм за ИЗБОР на родителите /дано да е реален, а не от болни амбиции или притиснати от нещо друго/ Децата не може да са еднакви и затова е добре да могат да си пораснат достатъчно за да отидат на училище.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 441
Ето я банята  Laughing:
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234847');

# 217
  • Мнения: 782
Аууу банята е страхотна  smile3501

# 218
  • Мнения: 2 070
Понеже прочетох нещо за зелени води и неспокойно бебе... Ей сега една лекция ще ви изнеса..хахах..сори  Laughing
Моите бяха зелени, даже две седмици преди раждането ми казаха, че плацентата вече поостарява, а водите са зелени /явно се вижда на ехографа в родилното/. Пък Яна беше най-спокойното бебе на света.
Според мен много повече зависи от нагласата на майката, ако почне да се хваща за подробности, да се притеснява, че не знае какво точно и как да направи - за кърмене, преобличане, изкъпване, мазане и т.н. А и хормоните в тоя момент на всеки са различни, а стреса се предава буквално през кожата, с кърмата, при допира, със самата емоция. Дори и да си мислите, че сте спокойни и да сте видимо такива - може да подтискате напрежение - бебето ще го усети. И роднини ако има да се мандахерцат, звънят по телефони, закъсняват за идване в родилното или висят прекалено много и ви дуднат нещо на главите - абе при всеки е различно и различни неща го натоварват. Някои приемат прекалено ично отношението на сестри, лекари и акушерки, обиждат се, реват. Премете, че има хора, които се държат еди как си със всимки, отношението не е лично и да не ви пука.
Аз лично имах нагласата, че всичко ще мине добре и наистина така мина и детето беше спокойно, спеше много. Изнервяше ме, че сучеше по един час, без да знам суче ли изобщо нещо, но пък после спеше по 5-6 часа...
Може и да е до темперамент на бебето, да му е топло или студено, да понася или не да е напишкано..от всичко може да реват.
Пък вие се доверете на инстинктите си.
Аз като бебе много съм ревяла, баща ми е искал да ме изхвърля през прозореца..хехе. Но майка ми е супер напрегната и тревожна, всякакви дреболии я дразнят, та нищо чудно да ми е предала стрес.

За стриите - не знам дали са по-често срещани при суха кожа, по-скоро зависи дали е еластична. Моята е от доста нежните и сухи, но нямам стрии, а майка ми и сестра ми /без да е раждала/ имат много. Май е до тип кожа.

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 9 774

 smile3501 Страхотна Peace

Изписаха племенничката ми, най-после си я видях, тя била едно малко мишле Heart Eyes

За всички, които са се приготвили за Токуда- може да забравите за бонбониерите, тортите, цветята и петлите за персонала. Майката излезе отвън придружена от една акушерка, помагаща за багажа, която много категорично отказа каквото и да било и изчезна.
Ние си се почерпихме отвън и естествено имаше цветя за майката, това е.

# 220
  • София
  • Мнения: 123
Inka,банята наистина е страхотна,а пло4ките на рози4ките ми изпълниха душата,ние също в момента правим баня като стане ще я щракна

# 221
  • Мнения: 4 225
Агата, ще ходя на следваща ехография след 24.05 при карагьозова и тогава трябва да и кажа какво съм решила.  Да, проф. Налбански. Междувременно ще ходя за нов болничен след 20.04, но то не е преглед, а само формално посещение по документи.

# 222
  • Мнения: 9 912
инка, и аз много харесах банята/въпреки че кафяво не обичам/ - и декоративните плочки много хубаво сте ги намерили Peace

Катинчее, нищо не каза за борбата ти със стриите  Naughty

# 223
  • Мнения: 591
банята е страхотна, браво Simple Smile

# 224
  • Варна
  • Мнения: 289
Инка, честито, много красива баня!!  bouquet
Един корем от мен
и една от селски туризъм


Видите ли що са 100 кила ,а ...хахаха

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 20:32 от Vessi_to

Общи условия

Активация на акаунт