ЮЛСКИ бебчета'08 (тема 35)

  • 13 288
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 690
Инка, много хубава баня!! Честито! Изглежда и страшно удобна.

Sisoni, и аз май се навих тотално за Джема. Отзиви нямам, но ходихме в събота в МаксКом (вносителят на Чиполино) и я разгледах. Междудругото имат и фирмен магазин в Красна поляна. Имат и промоция - ако си купиш 3 едрогабаритни (например количка, легло, корито) получаваш 12% отстъпка (ще го проверя отново, че нещо може и да съм объркала - имаха и още една промоция). Sisoni, само може ли да ми кажеш (забравих да питам в магазина) кошчето за кола може ли да се закрепя на рамата?

Производителят на Чиполино не знам къде е  Wink, но вносителят има завод за колелета Спринт на първия вход за Пловдив от магистралата. Вносителят се казва Макском и имат и магазин. На магазина в Красна поляна не знам точният адрес, но ще го проверя.

Катинче, за температурата пробвайте през два часа редуване на Аналгин и Парацетамол. Ако не помогне - директно течен Аналгин. Брутално е но работи безотказно  Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 20:40 от jollity

# 226
  • Варна
  • Мнения: 441
Веси, изглеждаш много добре. Само да съм чула някой да мърмори, че е дебел  Naughty, аз какво да кажа с мойте 71 кг. Майстора днес каза, че с този голям корем няма да се побера в тоалетната  Embarassed.
Много Ви благодаря за комплиментите за банята. Още не е изчистено. Те плочките са сложени от половин година, сега я дооформихме. Ако знаете какво беше #Crazy. Ремонта върви бавно, понеже съборихме всичко и прекроихме апартамента. Утре ще покажа и тоалетната  Laughing.
Вижте какво намерих, не съм го чела, но ми се вижда интересно:
http://www.letsgym.com/2007/03/05/bebe-1-6/#more-58

# 227
  • Мнения: 4 371
Има си тема за училището, в Нашите деца е, само да вметна, че щом едно дете може да пише, не значи, че е готово за училище. Там се съсредоточават, правят неща, които не са им приятни и трябва да седят на едно място дълго време. И т.н., и т.н.

Видите ли що са 100 кила ,а ...хахаха

Как пък не те беше срам Shocked
Днес така преядох, че не можех да дишам, това за пръв път ми се случва #Crazy

# 228
  • Варна
  • Мнения: 289
Веси, изглеждаш много добре. Само да съм чула някой да мърмори, че е дебел  Naughty, аз какво да кажа с мойте 71 кг. Майстора днес каза, че с този голям корем няма да се побера в тоалетната  Embarassed.

Е кво да кажа ...аз съм 78 кила   Laughing Laughing Laughing Като казвам 100, значи 80 грубо казано ... Crazy

# 229
  • Мнения: 2 765
уф момичета стига сте се оплаквали като ви гледам какви сте стройни - аз кво да кажа с живописния си ръст от 162 и необозримите си 86 килца за сега  Embarassed Ми после ще му мисля  Cry

# 230
  • Мнения: 693
Inka, честита баня   bouquet

Vessi, изглеждаш много добре, незвисимо килограмите!

Jollity, много благодаря за съвета, четвърти ден вече сме така и течен аналгин давах и парацетамол, но без ефект Tired. В момента е с 38 градуса, но нищо не помага, от инхалациите се чувсва по-добре обаче, поне секретът започна да спира. Дано поспим тази нощ Praynig, а пръскаме и Стеримар!

тити, три пъти на ден мазане със свинска мас (като стоя гола около 20 мин. всеки път и нося нощници, без бельо), като преди вечерното мазане мъжо ми прави лвко масажче с маслото на Икаров за стрии Tired Ама какво пране на мазни дрехи пада не е истина Laughing В момента кожата ми изглежда така все едно не е имала стрии!

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 22:19 от Katinche

# 231
  • Мнения: 9 913
това вземи го напиши във всички теми за стрии, които видиш по пътя си, защото  е нечувано  Peace вЕрвай ми!

# 232
  • Мнения: 2 323
Има си тема за училището, в Нашите деца е, само да вметна, че щом едно дете може да пише, не значи, че е готово за училище. Там се съсредоточават, правят неща, които не са им приятни и трябва да седят на едно място дълго време. И т.н., и т.н.


Да именно - трябва да има възможност за избор според детето Simple Smile Подписах петицията и аз  Wink Дано има ефект...пишем, подписваме се.....пък дано успяваме да  променяме нещата

# 233
  • София
  • Мнения: 53
Добро утро:) Желая на всички слънчева, с много настроение и без никакви болежки седмица!

inka 26 , банята е прекрасна!

Подписах петицията и аз, няма лошо да се тръгва и от шест годинки на училище, но това трябва да е решение на родителите, които най-добре познават детето си и неговите нужди и възможности в момента. Аз лично започнах на 7 год. и след подготвителния клас завърших на 19 год. Като мъничка може и да съм била нетърпелива да започна училище, но като пораснах въобще не ми се бързаше да завършвам Joy

ДеЩоВиди, напълно съм съгласна  с твоето мнение. Аз все още нямам практически опит и теорията ми не е потвърдена на практика , но се опитвам да се заредя с най-положителната нагласа и да бъда спокойна. Надявам се да предам това настроение на бебка още отсега и много да ме слушка после Praynig

# 234
  • София
  • Мнения: 979
Добро утро и от мен и хубава седмица на всички 2 в едно  Grinning
Да ви споделя, че след цяла нощ будуване и ужасни киселини сутринта мернах едно пакетче от желираните бонбони - мента или ментина зависи от опаковката - едно време много ги обичах но сега не смеех много заради ментата- но се сетих , че мента за коремче и сдъвках 2-3. И да ви ги похваля - почти изчезнаха киселините. Сега си направих кафенце и ви черпя виртуално едно - дано издържа днес. Laughing


И понеже сега видях да честитя и на двете ни рожденички. Да са много щастливи и обичани и да си получат прекрасните вързопчета юли месец!!
Честит рожден ден Hristush
Честит рожден ден Desita

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 08:16 от ine

# 235
  • Мнения: 2 323
Meжду другото, от кафе не получавате ли киселини? Аз не пия кафе от много отдавна, само безкофеиново рядко, но имам спомен, че когато не ми беше комфортно на стомаха от кафе ми ставаше още по-зле.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСТУШ И ДЕСИТА! МНОГО ЩАСТЛИВИ И СПОКОЙНИ БЪДЕТЕ И ХУБАВИ БЕБЕТА СКОРО  Wink

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 09:14 от Aгата ®

# 236
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Слънчева и спокойна седмица ви желая!  bouquet

Честит рожден ден на рожденничките!Много щастие,любов и здраве!

inka 26 ,банята е страхотна.Браво!


Vessi_to ,да не си казала ,че си зле!Изглеждаш много добре!!!

# 237
  • Мнения: 782
Добро утро!
Току що се събудих и кво да видя  Simple Smile слънцееееее

Vessi_to наистина изглеждаш мн добре

Ох аз отивам да папкам, че глааад  Laughing

# 238
  • Мнения: 2 323
Скоро някой пита пак за флуорните таблетки - ето интересен линк за четене http://bulgaria-dnes.hit.bg/bernais.htm

# 239
  • Мнения: 4 371
Честито, момичета! Бъдете живи и здрави Hug




Аз пия фрапе или мокачино и то не защото съм пристрастена, ами защото ми е вкусно. Случва се от дъжд на вятър. Имаше един момент в който ми беше зле от кофеина, но лакомията ми надделя.
Относно килата, на мен също всички ми казват, че изглеждам много добре, но аз си знам каква съм била, а и вече ми тежат, та всеки си знае. Веси, важно е, че изглеждаме добре поне в чуждите очи hahaha
Днес смятам да посетя шивачката и да си ушия една рокля, за да съм готова за хубавото временце Simple Smile А и ми писна от единствения ми панталон, който ми е удобен. Другите ми бременни дрехи седят и събират прах, язък дето давах пари само Tired

Общи условия

Активация на акаунт