ЮЛСКИ бебчета'08 (тема 35)

  • 13 253
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Сливен
  • Мнения: 9
Честита племенница на НБМ !
Честита кола на Пумичка !

Имам един въпрос към тези на които работата е на бюро  : Как се издържате  цял ден седнали ? Мен вече вечер ме боли корема , а в момента и бебето рита направо в пикочния мехур.

Коколина ти пиеше Диаспорал на прахчета : Какъв вкус има ? На мен ми го предписаха на таблетки за смучене ,но киселината ми разрани лигавиците в устатата  и от два ни не го вземам  и си мисля да мина на сашета.

# 76
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!

НБМ,да ти е жива и здрава племенницата и много радост да носи на всички !  bouquet
Пумичка,честито/Благородно ти завиждам!/

marieta_78 ,по тази причина срях работа преди 3 седмици.Седенето ме измъчвше много!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз също съм на бюро...и след обедната почивка/в която активно се разхождам на вън/към 2/3 часа вече не ме свърта...започва и да ми тежи и да ме дърпа и кръста започва да ме боли,абе не се търпи...Та по този повод от вчера си тръгвам в 2  Peace

# 78
  • Мнения: 152
NBM, ЧЕСТИТА ТИ ПЛЕМЕННИЧКА!!! Да расте послушна и красива за радост на всички!  newsm51
Пумичка, честита нова кола! Леко и безаварийно шофиране!   bouquet travel

# 79
  • Мнения: 4 371
Честита кола, Пумичка. Леко и безаварийно!

Хубаво е че подписвате петицията, човек трябва да има право на избор, който иска нека си праща детето на училище и на 5, аз не искам. Ама зора е да опразнят по-бързо градините, като че училището може да поеме толкова деца. Абе пак недомислици Tired

Аз се прибрах, лошото ми помина, до сега лежах.
Алергия имам уажсна, появява ми се още от февруари, но тази година, да чукна на дърво, нямам. Миналата пролет, когато пак бях бременна, щах да умра от алергия, беше нещо непоносимо. Нищо не пиех, не ми се и искаше, но не се търпеше и започнах с Ериус. Също и Ксизал може да се приема, но все пак си трябва консултация с лекар. А Ериуса на мен повече от 7 дни не ми действа Rolling Eyes Ксизала най-добре ми понася.
За работата - аз работя до обяд. Все пак се надявам скоро да спра изобщо да ходя, лошото е, че няма кой да ме замести за сега.

# 80
  • София
  • Мнения: 18 679
Пиша ви една много тъжна новина Sad Току що звънях в Токуда да разпитам за няколко неща, понеже не мога да отида на училището за родители и ме зарадваха, че чакат нови цени Cry От май месец вероятно нормално раждане ще е 1500 лв. Rolling Eyes Честито!

# 81
  • София
  • Мнения: 553
Мариета, аз също работя на бюро. Времето до обяд ми минава бързо, но мине ли обедната почивка и започват дългите тягосни минути! Конкретна болка нямам, но ми става едно такова тежко, не ме свърта, понякога искам да легна за десетина минути, както си правя вкъщи но уви ... Още не съм говорила с шефката ми, но симисля да карам До ВЕликден и после да си взема някой ден отпуск и после направо болничен за майчинство, пък ще видим. Аз си имам и дъщеричка и ми се иска да си излизам с нея сега навън, вместо да кисна бременна в този офис и да не ме свърта, защото и работа нямам кой знае колко сега, че са ме облекчили малко от тая страна.

# 82
  • Мнения: 2 171
Пиша ви една много тъжна новина Sad Току що звънях в Токуда да разпитам за няколко неща, понеже не мога да отида на училището за родители и ме зарадваха, че чакат нови цени Cry От май месец вероятно нормално раждане ще е 1500 лв. Rolling Eyes Честито!

Ами новината наистина е кофти, обаче с това въведение направо ме сви под лъжичката и като прочетох каква е новината чак си отдъхнах Grinning. Е, за мен има и един плюс - спирам да се чудя къде да раждам и се насочвам с бодра стъпка към Шейново и моя си доктор Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 1 902
Ха ха,ми аз накъде да се насочвам Joy

# 84
  • Мнения: 782
Ееееее вече почвам да се нерва .... то бива бива, ама това вече на нищо е прилича  Shocked  излиза , че трябва да имаш торба с пари за да родиш детето си спокойно  ooooh!
Със следващото май рискувам да се разрази война  newsm43  ама докато им даваме пари .... все по-зле ще става  Peace

# 85
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета, днес е лудница тук ... Crazy
От 8.30 съм тук , а чак сега влизам във форума ..
От 3 часа само договори, фактури и приемно-предавателни протоколи пиша ..
Честита племенница на Нова Бъдеща Мама, жива и здрава   bouquet
Честит автомобил на Пумичка, няма да питам какъв е, че вече е професионално изкривяване  .... Laughing Laughing

# 86
  • Мнения: 223
Такааа... нали ви се бях поразголила по бански преди време. Днес си направих справка как раста, в същото облекло и ето малко снимки и от мен:

Преди 1 месец - 23 седмица: цък

Днес - 27 седмица: цък

И малко по-облечена от преди няколко дни: цък

# 87
  • Мнения: 69
Здравейте момичета!
Честита племенница на НБМ! Да ви е жива и здрава! Дано ти е наблизо, така ще имаш чудесна възможност за свикване!!!
Пумичка, честита кола! Ние в момента сме в процес на избиране и нямам търпение да се озовем на финалната права!
А това за Токуда просто ме разби! То е направо двойно увеличение!(доколкото си спомням това, което писахте преди!) Shocked
Съмнява ме, че в този случай не плащаш само за качество, ами и за "марката"....
Аз днес заминавам за София и тъй като багажа ми е достатъчно, за да мъкна и компа, ще остана цяла седмица без вашата компания  Tired
Ще гледам между изпитите и да поразгледам магазините, които препоръчахте, та после се надявам да се хваля както с дрехи, така и с успешно завършена година...  После пък ще мина за един преглед на бебо, та може и да знам вече какъв цвят гащи има Joy Макар че вече трудно вярвам - моят син го изкараха 3(три) пъти момиченце и даже имам едно розово гащеризонче останало от него  Laughing
И да ви се случват само хубави неща!

# 88
  • Мнения: 142
Здравейте, маминки  Hug
Нова бъдеща мама, страхотна новина! Честито! Да ви е жива и здрава момата и да ви прави много щастливи baby_neutral bouquet
Пумичка, честито и на вас  Peace Леко и безаварийно шофиране  Grinning

Леле, доста са качили цените в Токуда  ooooh! В клиниката на Мазнейкова също има покачване, дано да не решат във всички болници да ги "осъвременят"  #Cussing out Заплатите никой не ги осъвременява, а и на всичкото отгоре за да взимаш някакви въшливи 25лв за отглеждане на дете трябва да имаш определен доход  #Crazy #Cussing out #2gunfire Що за идиотщина Shocked

# 89
  • София
  • Мнения: 18 679
излиза , че трябва да имаш торба с пари за да родиш детето си спокойно  ooooh!
миии...май така излиза...Не знам, аз в Токуда още не съм стъпвала, може и да си заслужава парите, ама като гледах снимките...хубаво е , спор няма, ама чааааак пък над 2 бона за 3 дни...защото то толкова ще стъпи с упойката, пакета услуги за бебето и т.н. Не знам Rolling Eyes По принцип мисля, че за такова нещо пари не се пестят и при първото ми раждане си исках всички възможни екстри, за максимално мое успокоение, но тези цифри започват леееко да ме притесняват Laughing
Ще видим де...То може до лятото да вдигнат цените навсякъде и Токуда пак да си остане на луксозното предложение за тези пари Wink

Общи условия

Активация на акаунт