ЗА килограмите

  • 6 915
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
качих 12 кг, 6 оставих в болницата, а за 3-4 месеца станах предишната.

# 16
  • Мнения: 728
бях 63 кг качих 15 .. от който вече се отървах

# 17
  • Мнения: 5 401
+ 12 кг, но макар че вече почти ги свалих, далеч не съм в същата форма. То не са паласки, корем, целулит, възгавнички под г-зата, ох, ох!  ooooh! Без фитнес няма начин да съм "както преди".  Confused

# 18
  • Мнения: 11 004
Качих 10, в болницата оставих 6-7. Върнах се на старите си килограми 7 месеца след раждането, а в момента съм -3. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 100
+7.5 кг.

6.5 кг останаха в болницата.

# 20
  • Мнения: 398
 Еми бях към 48 -50 кг.В деня ,в който родих тежах 77 кг - значи съм качила около 27 кг.

 Когато дребният стана на 3 месеца вече бях 57 кг.До към 6 месец си върнах предишните килограми ,но още таза ми не се е събрал на пълно.
 Не съм спазвала диети , просто си гледам детето почти сама и често е на ръце.

# 21
  • Мнения: 502
Здравейте мами!Интересно ми е колко кг. качихте по време на бременоста.АЗ бях 44 кг. и качих 33 кг. Съответно станах 77кг.Сега съм 61 кг ooooh!
Браво,че си успяла да свалиш килограмите,за колко време? Peace

# 22
  • Мнения: 4 406
качих 14 кг. сега имам само 3 излишни.

# 23
  • Мнения: 189
Влязох да раждам +15, не знам колко съм свалила от раждането, но после си качих + още отгоре. Сега не съм се теглила, още кърмя и не искам да лишавам детето от тази екстра.
Въпреки, че  не ям по толкова много колкото в началото не свалям, но има време и за това

P.S.тръгнах от 54

# 24
  • Мнения: 2 614
Много, много  ooooh! Лошото, е че докато кърмех качих още повече. И сега бавно ги смъквам от гърбината си!

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Първия път бяха над 20 - нямам точна идея, защото последно се мерих в 6-тия месец и вече бях качила 16 кг Laughing След раждането ми бяха останали около 6-7кг, които си стояха 2г, докато накрая с реорганизация на храненето (без диета) и спорт ги свалих за 6 месеца.
С второто - качих около 10кг, може би 1-2 отгоре да са били. На края на първия месец нямаше помен от тях, в дрехите от преди бременността си влизах на втората седмица след раждането. След това продължих да отслабвам и от нормалните ми 52кг бях станала 47-48, което е грозно вече. Някъде към втората година дребната рязко намали сученето и аз рязко взех да качвам. И понеже ми липсва дисциплина и мотивация Blush, в момента съм 54кг (с дрехите) - не е много над нормалното ми тегло, но си го усещам, някои дрехи ми стягат и ми е дискомфортно.

# 26
  • Мнения: 8 242
20+  Embarassed
Боря се с тях 2 години - нъцки.. На сега им се заинатих и има светлина в тунела  Blush

# 27
  • Мнения: 145
Качих 17 кг,но аз бях с поднормено тегло и никак не ми бяха много,за мое успокоение бебе си беше ок Wink 

# 28
  • Мнения: 177
Аз качих 17кг. 10 свалих още в болницата, а сега ми остана още 1 килце и ще съм в предишните 60кг. Килограмите обаче не означава че изглеждам като преди. Тазът ми се посви едва преди седмица и то след упорито спортуване пред ТВ-то в къщи през ден, избягване храненето след 16-17ч и антицелулитен гел. Все още обаче не влизам в дънките си, най-вече в бедрата.  Rolling Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 122
С големия качих 10 кг, 2 месеца след раждането влизах във всичките си "добременни" дрехи.
С малката - около 15 кг, тръгнах от 45, в момента съм 47,5 кг , но вече си нося дънките отпреди да забременея  Grinning. Никаква заслуга нямам за свалянето на килограми, явно си е до натура.

Общи условия

Активация на акаунт