И на лекар тръгвам но и вас питам

  • 3 647
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Скорошно оздравяване  Hug

# 16
  • Мнения: X
Снощи се бях успокоила....спа спокоен цялата нощ, вдигна към...чесно казано незнам точно колко беше часа...температура, тресеше го пак, сви се и се гушна в мене, но не каза че го боли, и аз не го питах, умишлено, беше ме страх да не се е свил от болка пак:( Дадох нурофен и спадна температурата и заспа. Така до към 7 часа тази сутрин, когато започна много силна кашлица и постоянна. Задавяше се чак и може би от секретите които цяла нощ са се стичали сега се беше насъбрало доста, задави се на няколко пъти и повърна. Легна и каза че пак го е заболяло коремчето, пак на същото това място newsm45 Изнервям се, разбирате ли, защото се притеснявам , защото оня лекар който гледа изследванията каза че  според него, още вчера трябваше да е отшумяло. Но тази сутрин като ми каза че пак го боли и....Sad(((( Незнам какво да мисля. Мислите ли че има реална вероятност това да е от настинката? Случвало ли се е на някой? Не болки навсякъде а на някое точно определено място.
Между другото.....може и да ми се иска но......и мен ме болеше там тази сутрин, и понеже от снощи започнах и да кашлям, някак си се успокоих Казах си....ето......от настинката е. Може би страшно много ми се иска:( Но за втори път ми се случва да се разболявам след него и аз и да отреагирам по същия начин. Първият беше беше когато ме зарази с варицела. При малкия започна с болки в ушите и после обрива, за първи път в живота ми и мен ме боляха уши точно преди да избие шарката и по мен. Снощи между другото пак ме наболяваха. Откачих вече:( Искам да е здраааааааааааааааааавввввввввввв, неискам да е нищо сериозно:(

# 17
  • Мнения: 377
Разбирам те напълно как се чувстваш (Гого е болен отново) .Ами може да го е заболяло коремчето от напъните за кашляне и повръщане.Казваш , че според д-ра е трябвало още вчера да отшуми- е , да ама всички организми са различни и при всички реагират по различен начин на лекарствата.Не се притеснявай щом изследванията са добри.Все пак ги покажи утре и на друг д-р , че и дори посетете такъв за второ мнение.Оправяйте се бързо и двамата ! Praynig

# 18
  • Мнения: 399
Ще ти кажа при нас как беше. Одисеята продължава 9-ти ден. Започна с кашлица, хрема и много висока т-ра (до 40 градуса първите дни).  Два три дена през деня нямаше т-ра, но следобед и нощем пак качваше на 38 и нещо, през това време почна да се оплаква и от болки в коремчето. След него и аз с кашлица и т-ра(просто няма такава кашлица - задушаваща е). Вчера цял ден беше с 38 градуса. Всичко това продължава от миналата събота. Днес стана без т-ра, ще видим на натам през деня как ще е. Аз почнах с кашлицата от понеделник, заглъхнали са ми ушите, забравих да спомена и гадния главобол. През седмицата детето пи Сумамед, аз в момента съм на азитрокс. И двамата продължаваме да кашляме. Според лекарите караме грипа. Така, че не изключвай и него. Детето го донесе след като го пуснах да отиде три дена на градина.

# 19
  • Мнения: X
Освен болката, която ми се появи в лявото ухо, също са ми и заглъхнали. Аз изкарах 2 пъти миналия месец гадния грип, общо 3 седмици с температури, 2 опаковки антибиотик и изобщо......ако сега пак ще го карам, незнам...Sad Дано всичко да минава пък...

# 20
  • Мнения: 377
Освен болката, която ми се появи в лявото ухо, също са ми и заглъхнали. Аз изкарах 2 пъти миналия месец гадния грип, общо 3 седмици с температури, 2 опаковки антибиотик и изобщо......ако сега пак ще го карам, незнам...Sad Дано всичко да минава пък...
За тоя грип с високата Т и ние го карахме , но мнението на нашета д-рка беше ,че със  или без АБ протичал по един и сщи начин.Ние не пихме Аб тогава.Дано по-бързо се преборите с гадния вирус.

Общи условия

Активация на акаунт