Да си направя ли тест или да изчакам още?

  • 2 560
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 791
Ако си вече бременна ще видиш чертите и сега и след няколко дни/ако издържиш на любопитство /, ако просто ти закъснява няма да видиш 2 черти нито днес, нито утре примерно. Аз така разсъждавах този месец при подобна дилема, е и теста беше отрицателен на 5 ден закъснение/доста издържах/, горе главата другия месец идва. Един съвет от мен:живей се живота, не се вманиачавай, ние жените сами си пречим понякога. И все пак направи си теста

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Сутринта на деня, в който трябваше да ми дойде, реших да си направя тест, въпреки че не се надявах да е положителен. Е, беше... После си направих още няколко. Пожелавам ти същото щастие, ако си от искащите бебче.  Hug
Просто го направи и не му мисли, а после пиши какво е показал.  Peace

# 17
Е, направих го - отрицателен е newsm45. Сега прочетох темата за пролетното закъснение. Досега никога пролетта не ми е влияла по този начин. Точно сега ли намери да влияе когато най-много от всичко искам да съм бременна. Ще ми се пръсне главата. Но какво да направя, ще изчакам още някой друг ден, пак ще си направя тест и ако трябва на лекар ще отида. А така ми се искаше да  EFP

# 18
  • Мнения: 1 243
Изчакай още няколко дена и си направи пак тест или тичай на лекар PeaceПожелавам ти скоро да видиш така мечтаните 2 чертички  Flutter

# 19
  • Мнения: 4 070
MADRID , на мен ми закъсня с 10 дни, не ми се беше случвало такова закъснение. И на мен мн, ама МНОГО ми се искаше да съм бременна, че ми се щеше да родя тая год- всички около мен са бременни и това малко ме депресира, а и не съм първа младост- но уви след серия отрицателни тестове(един от които кръвен) ми дойде на 10 ден. Бях си записала час при лекар, но го отписах имах усещане, че може да ми дойде и реших да чакам точно до 10 ден и...... тая сутрин-даже може да видиш ,че дори тема съм пуснала заради гадната, тъпа М.
Разбирам те напълно, ама почакай малко.

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Време е Peace
Аз си направих тест ден преди закъснението, защото вече знаех. /от седмица ми се гадеше/
Успех и да докладваш Wink!

# 21
  • Мнения: 119
MADRID , престраши ли се? Или още не си?
Не знам как изчаках 7 дена при последната ми( за съжаление поредна неуспешна) бременност.
 Аз винаги изчаквам.. В повечето случаи ми идва М докато си броя дните.. И не знам кое е по-гадно, да ти дойде докато си чакаш, или да видиш  EFN Еднакво неприятно чувство и в двата случая  Cry

# 22
  • Мнения: 3 092
На мен след 3 дневно закъснение ми беше отрицателен , голям рев му дръпнах , а после след 5 дни ми се показа една бледа 2-ра чертичка .
Искам да ти кажа че може би не всичко  е загубено .Знам какво е да чакаш и ти стискам палци !
Ще следя темата ти .

# 23
  • София
  • Мнения: 6 302
Наистина има още надежда, стискаме ти палци всички!  Praynig И да ни държиш в течение, моля.

# 24
Днес ходих на лекар. Каза, че се вижда нещо, но е още рано да се каже със сигурност. Почти е сигурен, че е бременност. Сега ще чакам до понеделник, до следващия преглед. Няма да го мисля много, че сигурно ще се побъркам.  Остава ми само да се Praynig

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес ходих на лекар. Каза, че се вижда нещо, но е още рано да се каже със сигурност. Почти е сигурен, че е бременност. Сега ще чакам до понеделник, до следващия преглед. Няма да го мисля много, че сигурно ще се побъркам.  Остава ми само да се Praynig
Ами как да види човека като е още рано. Разочаровате ме...не четете ли? Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 1 098
MADRID, доста е рано да се се види какво е още. Но ако и доктора ти се чуди има ли бременност или не,
да те прати да си направиш кръвен тест, от който ще добиете ясна представа.
Късмет ти желая и дано си бременна, но ако не си не се отчайвай а продължавай да се бориш за най-желаното.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 946
MADRID, ще ти стискам палци до понеделник!  Praynig  А ти да пишеш какво е станало.  Peace

# 28
  • Мнения: 21
MADRID и аз ще ти стискам палци и да пишеш какво е станало. Аз НЕ чакам към 18-ти, но нямам никакви симптоми на бременност. Въпреки, че и предния път нямах, но ще види
 Успех  Hug

# 29
Благодаря на всички за отговорите, за подкрепата. Дойде ми тази сутрин. Това бяха много тежки дни на очакване и на надежда. Дано скоро всички, които желаят, да се похвалят с  EFP.

Общи условия

Активация на акаунт