В каква поза спят вашите деца?

  • 2 204
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
   Като бебе редовно я намирахме по корем и щръкнало дупенце!После спеше по гръб с вдигнати ръчички без да мръдне двата часа следобеден сън.А сега е вече голяма и си спи по различени начини.Най-сладка е когато е заспала на страни със ръчички под главичката си.

# 16
  • Мнения: 5 393
http://images19.snimka.bg/003790572.jpg

Това му беше  любима поза като по-малък Laughing

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
По корем най-често, много се върти на всички посоки, разкрачва краката максимално, много смешно спи.

 Peace

# 18
  • Мнения: 5 391
И двамата-по корем.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 102
Само по гръб, правя опити да го сложа настани, но безуспешни, веднага се обръща Peace
И ние така

# 20
  • Мнения: 72
И Мони спи по корем с дупето нагоре. По цяла нощ се върти и не мога да я намеря в кошарата.

# 21
  • Мнения: 8 242
От как се е родил спи по корем.. Чат-пат настрани.. Много рядко.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Всякаква поза вече мога да очаквам....включително и седнала в кошарата ми е заспивала.А това с дупето нагоре и свити колене е една от най-честите Joy

# 23
  • Мнения: 7 201
И моя син спи по корем(като повечето отговорили)...много рядко на 1-на страна.

# 24
  • Мнения: 1 586
И нашият дундьо спи така,по корем и със свити коленца и ръчички........... Crazy

# 25
  • Мнения: 2 149
Ъоана не си е променяла позата,от самото начало си спи по гръб с обърната настрани глава.Понякога изкарва така по 12 часа и съм се чудила дали не й се схваща гръбчето. Иначе чат пат я разтривам Laughing

# 26
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Даниел доста често,да не кажа почти всеки път спи на колене и надупен.С мъжът ми като го видим така,си умираме от смях. Да не говорим че се върти като пумпал в кошарата и го намираме завъртян на 360 градуса всеки път.

Моя Данаил като беше бебенце спеше така надупен! Имам го даже сниман в такава поза! Laughing С моя съпруг също си умирахме от смях с него!  Wink Сега вече се кротна - спинка или на ляво или на дясно, а често и по гръбче! По корем - рядко, но се случва! Peace

# 27
  • Мнения: 2 312
Спи по корем най-често,по гръб по рядко.На една страна-не Simple Smile

# 28
  • Мнения: 780
Преди спеше само по гръб с вдигнати ръце.Сега  се "разхожда" в леглото.Като спи по корем, сънят и е по-спокоен.

# 29
  • Мнения: 472
Като бебе спеше по коремче, свити коленца и вирнато дупе. Като поотрасна малко започна да спи по-често в поза "горе ръцете". Сега заема такива странни пози, че даже не мога да ги обясня. По-често обаче е по корем  Wink

Общи условия

Активация на акаунт