Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 676
    Честит Рожден Ден на Свилена, Гергана, Ивайла, Александър (Mama Desislava), Виктор(Emilie), Александър (alexs)!

  Бъдете здрави, засмяни, игриви и безгрижни!

     

# 61
  • Мнения: 489
Здравейте, ето, че и ние станахме на три!!! На всички рожденници, които сме пропуснали, ЧЕСТИТО:)

# 62
  • София
  • Мнения: 676
  Честит Рожден Ден на Михаела(Fairy), Теодора, Александър(DEZIRELA), Мартин (Naneto)!

   Бъдете здрави, любознателни и гордостта на мама и тати!

       

# 63
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПРЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 676
     Честит Рожден Ден на Велин, София, Валентина-Стефани!

   Бъдете здрави, любознателни и гордостта на мама и тати!
       
         

# 65
  • София
  • Мнения: 676
        Честит Рожден Ден на отминалите и настоящи рожденници!

     Бъдете здрави, засмяни, игриви и безгрижни!

    
 

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:53 от Dori

# 66
  • София
  • Мнения: 6 321
Честито на големите юнаци, чиито рождени дни пропуснахме! Да са здрави и щастливи дечица!

Ние бяхме в Ямбол, уж за 1 седмица, Иво дойде на Великден да празнуваме заедно, и пак си замина сам за София, аз и децата останахме за още 1 седмица. Друго си е на спокойствие при мама, къща с двор, слънце, тишинка... Емко по цял ден си играеше с едно коте-бебенце, Дани спеше с часове на двора в количката. От петък вечерта сме си в София, майка и брат ми сега са тук, с майка сме се захванали да правим основно чистене... Whistling И Дани нещо вирусче го е хванало, кашля лошо и е сополив и не може да спи милия, реве, от това още повече се сополиви. Имаме доста снимки, но нямам време да качвам, че и Иво сега сменя компютрите и прехвърля информация.

Дори, кога се прибирата вие, кажи как изкарахте? Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 489
Честит Имен ден на всички празнуващи днес!!! И Великден на патерица!

И ние попътувахме насам натам, но вече се прибрахме благополучно в София. Нявъртяхме доста километри, ходихме чак до Гърция. Там времето за разлика от БГ беше хубаво и имаше много българи, навсякъде се чуваше българска реч, явно половин България се беше изнесла в слънчева Гърция.  Бяхме няколко дни в Сандански, ходихме на Роженския манастир и Мелник, но добре, че се прибрахме вчера, че не ми се мисли къде щяхме да висим още по пътищата...Снимки ще кача по натам, като остане време, че сега трябва да готвя. До скороSimple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 676
     Привет и от мен   bouquet!

 Дългата почивка ни се отрази добре. Великден бяхме при нашите. След това релаксирахме на Халкидики (както казва Алекс - Кики  Wink). В хотела имаше и други дечица, та Алексчо си потърча на воля.  Хванахме слънчево време и сме с тен, но водата беше студеничка. Българската реч преобладаваше  Laughing. Стана ми жал за българското черноморие предвид грандоманията на родните ни хотелиери  Cry.

 

# 69
  • София
  • Мнения: 676
Да не забравите за партито в неделя (11.05) от 10ч. Също и унисекс подаръчетата, надписани от кого са.
 Поръчала съм тортата  Peace.

# 70
  • Мнения: 4
Дори браво за организацията.
Дезирела вие сте били на същите места като нас. Ние също бяхме 6 дни в Сандански и единия ден се разходихме до Солун. После разгледахме Мелник, Петрич, Роженския манастир, Рупите и релаксирахме в Сандански. Времето беше разкошно през всичките дни. Имахме нужда точно от такова разтоварване, но днес като се върнах на работа и видях купищата папки чакащи за комитети направо ми се доплака. Имаме много работа, а хората недостигат.
Ванче, възможно е Дани да е настинал от смяната н климата от София в Ямбол и обратно. Поне Велин като по- малък правеше такива разболявания, когато сменяхме рязко климата.

За партито сме там, поне за час, че сме канени и на още един рожден ден. Само да сме здрави.

# 71
  • София
  • Мнения: 6 321
Ванче, възможно е Дани да е настинал от смяната н климата от София в Ямбол и обратно. Поне Велин като по- малък правеше такива разболявания, когато сменяхме рязко климата.
Да, предполагам, че е от това. За съжаление се наложи да дадем антибиотик, колкото и да съм против и да не искахме, но детенцето просто много се мъчеше вече. Важното е, че вече се оправя.

Виждам на всички много добре са ни се отразили почивките. И аз имах нужда от нещо такова и се чувствам сега много добре. Емко бързо се адаптира обратно в градината, въпреки че не беше ходил повече от половин месец. И да се похваля, че вече 2 нощи Дани спи по цяла нощ  Party Че беше почнал да се буди да суче по 2-3-4 пъти ииии  Crazy Crazy; като бяхме в Ямбол майка го взимаше при нея и така го научи да спи.

# 72
  • Мнения: 258
Здравейте момичета!

На 3 май сутринта ми се роди момченце Иван 2700г и 49 см.Всичко мина за 2 часа и 20 мин. бързо и лесно.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 321
Хей, честитооооооо!!!

Да расте здрав и силен юнак!  bouquet

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 18:56 от Аня ;)

# 74
  • София
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТО!!!!
ДА РАСТЕ ГОЛЯМ, ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН!


Стягам се за срещаа Hug

Общи условия

Активация на акаунт