Духащи фулмастери

  • 4 520
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз сега разбрах за тях. Ще ги търся по книжарниците. Моята художничка ще е много доволна.

# 16
  • Мнения: 963
Само да покажа:

Тук също.

Имайте предвид, че са различни видове - има и за текстил, а те не се перат все пак  Mr. Green . Има обикновени, а какво е "вълшебното" на тези от картинката нямам идея.

Намират се по книжарниците, магазините за левче... мисля, че и в магазините за едно евро в ХИТ също.

И да, определено се изисква усилие, за да рисуваш с тях както трябва. Изглежда като пръскано със спрей. И май това е.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 312
Нашите са от книжарницата, 100% ги има в всяка Peace

# 18
  • Мнения: 2 479
Като си знам късмета, ще взема да уцеля от текстилните... Crazy. За колко малки деца са подходящи според вас (които сте използвали)?

# 19
  • Мнения: 2 211
Днес видях духащи флумастери в магазина за играчки на пазара Красно село. Бяха около 8 цвята  - 10лв.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 222
Като си знам късмета, ще взема да уцеля от текстилните... Crazy. За колко малки деца са подходящи според вас (които сте използвали)?

Иво ги получи на 4г. и нещо.
Подари му ги майката на негово приятелче, което е 2 месеца по-голямо .

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз се чудя освен на листя , не стават ли пръски по дрехи и мебели. newsm78
Мисля ,че съм виждала подобно нещо в Бонжур на Славейков. Защото се чудих точмно как ще изпера пораженията от тях newsm78

# 22
  • Мнения: 2 479
Като си знам късмета, ще взема да уцеля от текстилните... Crazy. За колко малки деца са подходящи според вас (които сте използвали)?

Иво ги получи на 4г. и нещо.
Подари му ги майката на негово приятелче, което е 2 месеца по-голямо .
Моите са на 3 и на 2...май е по - добре да поизчакам малко с този сорт придобивки... Laughing...или пък ще потърся и ако намеря ще преценям на място Thinking.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 222
Въпросът е и дали детето може да духа (защото Иво определено се затрудняваше) и колко силно.  Confused

# 24
  • Мнения: 1 092
За толкова малки деца не мисля че са подходящи/2-3-4годишни/.
Определено е трудна работата с тзи флумастри,аз че съм голям човек па се озорвам Whistling

# 25
  • Мнения: 2 479
За духането силно нямаме проблеми - да не ви казвам като занадуват разни свирки из къщи какво е  Mr. Green.
Обаче заради цапотията в крайна сметка реших да поотложа.

Общи условия

Активация на акаунт