Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 11!

  • 34 802
  • 909
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 854
Не, Мела, не си последна, аз съм последна.
Успешно играене на всички, много награди и приятни емоции в нашата игра.
Аз, понеже съм нова, се пробвах на триещо се билетче, ама изгубех.  Cry Ще пробвам още 2-3 пъти, и ако не стане ще се редя и аз. Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 142
Ей, момичета, я кажете кои от вас са регистрирани в Codes-Discount? Бързо ли печелите за макспак? Какви кодове продавате, че ми стан интересно   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 372
Привет   bouquet

Аз от доста време играя в този сайт и сега видях,че има кланове  newsm78 Може ли да ми обясните каква е функцията им?

# 18
  • Мнения: 435
Здравейте, днес се пробвах в този сайт. Още не мога да се ориентирам какво точно правя. Имам някакви нещастни 0.25 бубс след като изиграх разрешените игри Simple Smile Много сте изписали и не мога да изчета всичко. Надявам се да помагате от време на време с отговори на някои въпроси от абсолютно нов в играта  Peace
Ами за подаръците плащате ли нещо - доставка или нещо друго  newsm78

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 854
е, браво, като за първи ден си супер! На третия ще ти даде Макс пак и си избираш на коя игра да играеш 15 пъти, дава ти и две други игри като бонус. Като събереш достатъчно буби се редиш на опашка за подаръци, в Gifts можеш да видиш какви подаръци има и по колто буби струват. А не плащаш нищо, само буби. Ще поиграеш около 2 седмици - до месец и ще събереш буби. Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
може и малко повечко от 2 седмици Wink
аз за 44 дни и 3 макс пак-а имам 12,45б, но играя без хак....пък може и карък да съм, че толкова малко имам Wink

# 21
  • Мнения: 435
На 3тия ден ще ми даде Макс пак...това го разбрах  Mr. Green. Ами още Макс пакове как да печеля след това  newsm78
И пак да питам като получите подаръците плащате ли нещо - доставка или нещо друго  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Другите или си ги купуваш или играеш на разни други игри трупаш точки и заменяш за маск-пак...
http://4o4ka.bgfree.com/ тук има описано както и в първия пост на темата....само в якаду където най-лесно се печелиха, от днес вече няма....и май няма и да има...

Подарък не съм печелила, но понеже пратката е обикновенна, май нищо не се плаща.....то нали за това е подарък все пак....

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На якаду пише ли защо няма вече пакове? Че на единия акаунт наближавам точките за поредния макс пак Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
До колкото успях да разбера основната им идея, оповестена тук, те отделяли твърде много време и средства за снабдяването с кодовете, като така фактически подпомагали играчите да играят повече на други сайтове, които са им преки конкуренти.
Звучи резонно, но така лично за мен се губи смисъла да играя там, защото подаръците са им срещу невъзможни за събиране точки.
Ще се спукам от яд просто.  Rage

от старата темичка цитат, за якаду...

пробвай да вземеш 2 кода и да ги продадеш после в codes-discount...като гледам, хич не им е ниска цената, само да се и купуват.......а после си купи макс пак....май за 2 якаду ще си купиш 2-3 макс пака....

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 19:44 от Angel_Dust

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ама че тъпня, изчетох само първата страница от обясненията. Казват, че сайта, от който купували кодовете, вдигнал цените с 20% и тъй като установили, че много от хората играят само за кодове за други страници, решили, че няма смисъл да поддържат магазина за кодове. Има доста хора против това де. Да видим...

# 26
  • Мнения: 603
И аз на клона, че се завеях

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И аз тук!
Напоследък нищо не мога да си харесам. Тъпо и упорито се редя всеки ден на томболата за къп уормър-а (как се нарича това на български  Crazy). Все не печеля, но не се отказвам.
Ей, това за Якаду много гадно. Тъкмо започнах да посъбирам прилично количество точки и....  Tired Пък лесно и приятно се играе на игричките им. Язък!

# 28
  • Мнения: 76
Здравейте всички! Поради интереса към този сайт публикувам информацията!
Вземал съм 3 кода за макспак от http://www.codes-discount.com .Всичко си е наред.
Сега ще ви разясня нещата:

Също така ще ви помоля ако някои се регистрира да ме пише за спонсор.
(това е линка - http://www.codes-discount.com/index.php?parrain=22858 ). Мерси предварително
Ако се сетя още нещо ще пиша
Успех на всички

Значи играете в различните сайтове и събирате точки за по-евтините кодове.
Например играете в www.gratkado.com , събирате 21 000 точки за grat код (код, който е за сайта), взимате го и го продавате в http://www.codes-discount.com .Така правите във всички сайтове, в които играете.

А сега ето и схемата на покупко-продажба в http://www.codes-discount.com.

За продаване на код:
- отивате в "Vendre"
- след това ви се отваря форма :
   * Type de code - избирате какъв вид е кодът
   * Validité du code - това значи за колко време го пускате (съветвам ви да го пуснете за limitii quelques jours)
   * Prix du code (forme: n.xy) - това е цената на кода (например 21,06)
   * Prix net pour le vendeur - това е цевата, която трябва ще получите (сайтът ви удържа 2%)
   * Liste de Codes (1 code par ligne) - тук въвеждате самият код
   * След това давате на "Enregister"
       ........... и готово

За купуване на кодове:
  * давате на Acheter
  * след това си избирате какъв вид код искате
  * появява ви се страница с кхората и цената, на която продават
  * в страни до името (където пише "Action") давате на "Acheter"
  * избирате колко броя искате (1)
      ........... и готово
  * за да си видите кодът и да си ползвате влизате на "Mes achats"

Ето и няколко хитрости:

1. Кодовете, които бързо се купуват са следните:
- Findcode
- Byncode
- Gratkado
- Choco+
- Cliquopass
- MagiKode
- Wondypass

->>> Взимайте кодове за по-известните сайтове за да можете да ги продадете по-бързо

2. Когато имате код първо вижте цените на другите, които предлагат в момента и го пуснете с 1 цент по-евтин.Така се продава по-бързо.Това става като влезете в сайта.Давате на "Acheter" и избирате кода.Цените излизат сами.

3. Гледайте хората, от които купувате кода да са с повече звездички, защото това значи колко кода са продали.

Между другото нямам акаунт в pay pal.Не е условие за регистрация.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 22:30 от lemoncho

# 29
  • Мнения: 354
За малко да изтърва новата тема  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт