на 1 г. само с 2 зъба и незатворена фонтанела?

  • 1 536
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 108
голяма работа , че не яде солети и бисквити Simple Smile
Не се притеснявай и не си сравнявай детето с другите Simple Smile
Пък те  ще си се наредят тези дреболийки Wink

# 16
  • Мнения: 474
благодаря на всички... просто около мен другите бебета са с доста зъби... и естественно на никоя майка не и е приятно когато нейнопто дете "изостава" по някакъв начин с нещо...
другите деца ядат солети, бисквити , а ние искаме пък не можем,,, пробиха на 8 мес и от тогава нищо..

Защо да не може, бе мила....както писах преди и ние сме с два зъба, ама как дъвче всичко..... яде каквото ядат и другите деца - и бисквитки и солетки.... хапва нещо и го върти в устата си докато омекне и после ...глът и така  Laughing по този начин те си чешат венчетата. Аз обаче на й давам от обикновените солети, а й давам едни такива доста по-дебели със сусам - те са по-мекички...  Wink
П.С. Нашите зъбчета пък избиха в 6 месец и от тогава НИЩООООО  Grinning

# 17
  • Мнения: 244
Дъщеря ми е с 3 зъба, показали се до половината и фонтанелата й още не е затворена. Първите зъбчета се подадоха, когато беше на 1 годинка.

# 18
  • Мнения: 2 220
На първия си рожден ден синът ми беше с един-единствен зъб, а фонтанелата му се затвори доста след втория.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 691
На моя син първия зъб му проби на 1 г. 1 м., а фонтанелата му се затвори на 1 г. 3 м.
И да отбележа, че липсата на зъби не му попречи на 10 месеца да гризе обикновени бисквити и гевреци (солети не му давам, че са солени).

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Напълно нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт