Какво значи според вас?

  • 2 253
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Първо смени си лекаря! Този е изрод, не лекар  #Cussing out
Баси простака  #2gunfire
Да непрофесионално се е изкаЗъл Naughtyама е бил искрен и директен Rolling Eyesкво да го увърта и да я лаже ли?АЗ ЛИЧНО НЕ БИХ СЕ ЗАСЕГНАЛА,да не мислите че в родилното лекарите и акушерките пък са много мили #2gunfireнамразих си живота заради тях Mr. GreenТЪЖНО Е НО ТАКА СЕ ДЪРЖАТ ЛЕКАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ Sad,Е ЕСТЕСТВЕНО ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ ДЕ АМА СА МНООГО МАЛКО Sad

# 16
  • Мнения: 93
Хламидията, мила се лекува, понякога е упорита, но се лекува с подходящите лекарства. Би могла да е причина за стерилитет, но ако не й се обърне внимание на време и успее да нанесе поражения след себе си...Така че подкрепям мненията на момичетата, повтори резултатите при по-компетентен лекар ти и съпруга ти и ако се наложи се лекувайте.
Искам да попитам отделно изследване ли се прави за хламидията или може да види и с цитонамазката?Че доста се плаша..

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
прави се отделно изследване на хламидията. Може да бъде направено, чрез вземане на кръв или чрез вземане на секрет , като при цитонамазката. Вторият начин се води по-сигурен за такъв тип хламидия. Секретът се взема от гинеколог. В лаборатория "Кандиларов" това изследване струва около 30 лв.

# 18
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!Много благодаря на всички за съветите и утешителните думи!А що се отнася до доктора...смятам наистна да го сменя след като мине лечението,което ми назначи и след което трябва да отида на контролен преглед.Но при всички положения, ще чуя поне още едно мнение.

# 19
  • Мнения: 36
Този доктор теб трябва да те види през крив макарон....не ходи при него! Как те изследваха за хламидия, кръв или ти взеха секрет от влагалището?
Доре,взеха ми секрет.Сега,след лечението ще се наложи да отида отново,за да ми вземат още веднъж.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Смени си лекаря...и то не след като мине лечението ти..още сега.
Хламидията не е шега работа.

# 21
  • Мнения: 1 334
Смени си лекаря...и то не след като мине лечението ти..още сега.
Хламидията не е шега работа.
Аз също подкрепям това мнение.Защото както според лекаря ти имаш "слабо изразена хламидия",то лечението може да се окаже "убийствено дълго".Най-малкото се изследвай при друг лекар.Наистина нищо не губиш.Историята помни всякакви измами Close

# 22
откриха ми хламидия съвсем слъчайно и както си бях с нея забременях преди да почна да се лекувам,изкарах цяла бременост със нея,родих със секцио,кърмих 6 месеца след което отидох на венеролог,който ми изписа антибиотик и за една седмица се излекувах.
какво ще кажете?  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 334
откриха ми хламидия съвсем слъчайно и както си бях с нея забременях преди да почна да се лекувам,изкарах цяла бременост със нея,родих със секцио,кърмих 6 месеца след което отидох на венеролог,който ми изписа антибиотик и за една седмица се излекувах.
какво ще кажете?  Laughing
Също толкова "случайно" въобще не си имала хламидия ooooh!

# 24
така излиза май.
да живеят лекарите на които попадам(каръшка работа).

# 25
  • Мнения: 1 334
Мели,ти пак си извадила късмет LaughingНякои са се "лекували" от несъществуваща хламидия месеци наред #Cussing out

# 26

Общи условия

Активация на акаунт