Какво ви помогна при никненето на зъбки

  • 3 942
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 094
Гушкане и носене помагаше само! Нурофен и панадол съм давала,вдигаше мн. висока Т,но минаваше до 3 дни!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз мажа венците с Дентинокс  Peace

# 17
  • Мнения: 610
Дентинокс,но рядко и е помагало.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Нищо не му помага  Cry. Носим се на ръце и ако ситуацията стане много напечена почвам да давам Панадол Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 9 973
панадол и калгел помагат на мен да си мисля,че всичко е наред Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 090
Chamomilla 30CH(3 поредни дни по схема-1-я ден 3 пъти по 3 гранулки,2-я-2 пъти по 3 гранулки,3-я-1 път 3 гранулки)
Освен това мажех с Калгел,2-3 пъти съм давала вечер Нурофен(когато е бил много неспокоен,с температура и не може да спи)
Не че спря да го боли,но имаше известно облекчение и беше по-спокойно детето Hug

# 21
  • Мнения: 2 197
За моите зъби не помня дали нещо ми е помагало, а майка ми не се е оплаквала.
На дъщеря ми са поникнали всичките без помощ. Не е мрънкала изобщо.
А за това, че СТЕ криви мога да дам средство за "изправяне' само за теб, но не е за пред малки деца.

# 22
  • Мнения: 9
Благодаря ви мами,

Купихме chamomile, надявам се да помогне.

Boto,

Ако ти гледаш спокойно как твоето детенце го боли,  аз лично искам да помогна на моето.
Всеки си избира....



# 23
  • Мнения: 9 814
Само с Калгел мажех вечер за мое успокоение. Хомеопатия не съм ползвала, но и нямахме проблеми с никненето на зъбите.

# 24
# 25
  • Мнения: 78
Aз съм най-доволна от едно хомеопатично лекарство на основата на лайка - Chamomilla 15 CH. Дава се по 3-4 пъти на ден по 5 гранули, разтворени в малко водичка. Има успокоителен ефект.
Peace

# 26
  • Мнения: 65
Аз давам сухарчета, които да си гризка, налагало се е 2 пъти да слагам панадол - свещичка. Ползвала съм и 2 гелчета, ама не съм сигурна колко помогнаха - не пиша имената, защото в БГ ги няма Peace

# 27
  • Мнения: 71
на нас специално ни помогна калгел, свещичките вибуркол- по две на ден ни бяха достатъчни, въпреки че може и по повече, дентокинд всеки ден по едно. успех. трябва търпение Hug

# 28
  • Мнения: 1 674
На нас лично само честото кърмене ни помогна.
Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Дентокинд и много търпение Peace

Общи условия

Активация на акаунт